Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Hm... ostatnio powróciłem do nowej serii Naruto, tak na chwilę, a tu okazuje się, że fillery zafundowane nam od 5x odcinka są naprawdę dobrej jakości. Zero zwolnień, więcej gagów, lepsza animacja, brak dwuminutowych powtórzeń... Widać, że studio Tokyo lepiej sobie radzi, gdy nie ma nad sobą sztywnego scenariusza Mangi, której jeden chapter wystarczy na 10 minut, a tu trzeba go rozciągać do 20...

 

Ale mam nadzieję, że jako taśmowiec, Shippuden pokażę klasę już niedługo, gdy zacznie się naprawdę dużo dziać w Mandze.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Sorry, w tym temacie żaden ze mnie specjalista, ale mimo wszystko ogląda mi się je nad wyraz przyjemnie.

 

Oczywiście zgadzam się, że dla niektórych "Naruto", to anime bez polotu, ale oglądam je, bo nie lubię nie dokańczać zaczętych historii. Po za tym, mi się tam jakoś podoba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Końcówka 8 epka G. Laganna i ciche 'o ku.r.wa', końcówka 9go i znowu ciche 'o ku.r.wa' (chociaż już nie o takim 'natężeniu' emocjonalnym:p). Zaczynam dostrzegać co ludzie widzą w tym anime:P.

 

Ja w niedziele miałem wolny dzien to zarzuciłem płytkami od kumpla i do wieczora obejrzałem wszystkie 27 Epów ;D

generalnie Gurren-Lagan miażdży system - fajne postacie (Yoko :*) ciekawa historia (ktora klaruje sie w okolicach

15-17

Epka) i koncowa akcja - mniam. Chcę więcej.

 

Szkoda, że

Kamina umarł, dla mnie to była siła napędowa pierwszych epów, po jego śmierci tak zwolniło tempo, ale jak Simon odzyskał wiare w siebie to znówu ruszyło z kopyta. Dobrym motywem było pokazywanie jak postacie dorastają - Gimmy i Darry na początku takie szczyle a potem śmigały razem ze 'staruchami', tak samo jak i dzieciaczek ze szkoły gdzie uczyła Yoko - Nakim - w ostatnim epie przyłacza się do drużyny.

 

Zajebisty Viral jest, kozak :D

Odnośnik do komentarza
Końcówka 8 epka G. Laganna i ciche 'o ku.r.wa', końcówka 9go i znowu ciche 'o ku.r.wa' (chociaż już nie o takim 'natężeniu' emocjonalnym:p). Zaczynam dostrzegać co ludzie widzą w tym anime:P.

 

Ja w niedziele miałem wolny dzien to zarzuciłem płytkami od kumpla i do wieczora obejrzałem wszystkie 27 Epów ;D

generalnie Gurren-Lagan miażdży system - fajne postacie (Yoko :*) ciekawa historia (ktora klaruje sie w okolicach

15-17

Epka) i koncowa akcja - mniam. Chcę więcej.

 

Szkoda, że

Kamina umarł, dla mnie to była siła napędowa pierwszych epów, po jego śmierci tak zwolniło tempo, ale jak Simon odzyskał wiare w siebie to znówu ruszyło z kopyta. Dobrym motywem było pokazywanie jak postacie dorastają - Gimmy i Darry na początku takie szczyle a potem śmigały razem ze 'staruchami', tak samo jak i dzieciaczek ze szkoły gdzie uczyła Yoko - Nakim - w ostatnim epie przyłacza się do drużyny.

 

Zajebisty Viral jest, kozak :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ładna kreska, porządna animacja, świetny soundtrack, wciągające pojedynki, charyzmatyczne postacie, prosta acz przemyślana fabułka (bądź co bądź to tylko sportówka, nie można wymagać bóg wie czego), idealny balans między szkolną komedią i akcją na boisku - w zasadzie nie ma się czego doczepić. Takie anime albo się lubi albo nie, podobnie jak z Naruto czy Code Geass Prince of Tennis to seria przeznaczona raczej dla masowego widza, mająca zapewnić mu czystą, nieskomplikowaną rozrywkę na względnie wysokim poziomie. I jedni PoT znienawidzą, a inni pokochają. Ja akurat zaliczam się do tej drugiej grupy ;]

 

Btw, seria OVA ssie.

Odnośnik do komentarza

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto.

 

N.K.H.

 

School Days- Świetny Dramat- Zakończenie po prostu rozwala na MAXA! ;(

 

 

Oglądam:

 

Higurashi no Naku Koro ni - Całkiem fajny Horror Psychologiczny. Jak kogoś nie obrzydza widok małej dziewczynki zmasakrowanej i nagiej to Polecam ;].

 

Honey and Clover.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...