Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

Kurozuka - Świetna akcja, zamieszanie, mega klimat oraz ciekawa historia mam wielkie nadzieję na sezon 2..

Ga-rei: Zero - akcja, nadprzyrodzone, dramat.Naprawdę dobre anime cały sezon przeleciałem.

Casshern Sins - Ciężko było mi się przyzwyczaić do kreski lecz po dwóch odcinkach na maxa spodobało..

To Aru Majutsu no Index - Świetnie się rozkręca i zakręca w głowie również anime typu mistery oraz magia oczywiście w czasach współczesnych..

Shikabane Hime - Również zaintrygowała mnie ta seria anime ciągle się rozkręca z każdym odcinkiem..

 

W sumie wszystkie te serie mają wspólne tematy czyli magia, mystery, dramat gdzie niegdzie romans..Dalej czekam na dalsze odcinki Cassherna, no Index oraz Shikabane..

Zakochałem się w tych seriach po przejściu przez Elfen Lied..Ale naprawdę ze wszystkich polecam Kurozuke...

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
Fillery też?
Może Ci sie to wydać dziwne, ale sam znam osoby które nie odróżniają fillerów od właściwej historii (nie mają nawet pojęcia co to jest) zarówno w Bleach'u, jak i Naruto. Ofkoz nie miały do czynienia z mangą.... Ale jak sie odrazu perspektywa zmienia :)

Może podobnie jest w przypadku Moniki :P

Niektóre fillery są dość sprawnie wkomponowane w główną linię fabularną mangi (vide ostatnio Shippuuden), więc nie dziwi mnie, że niektórzy mają problem z odróżnieniem ich od "normalnych" odcinków. Poza tym odnośnie Bleacha, przyznam że sam motyw wtargnięcia Bounto do Soul Society i walka z kapitanami był wyjątkowo jak na fillery widowiskowy. Jednak tych zapychaczy robi się stanowczo za dużo w tym anime, można już teraz zakładać, że zaraz po (albo nawet w trakcie) walce w Karakura Town nadejdzie kolejna, dłuższa porcja fillerów. Już lepiej by było jakby na jakiś czas odpuścili sobie robienie anime.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
"Chaos; hEAD" niezłe, ale nie zmienia to faktu, że to zmarnowany potencjał. Ktoś może polecić jakieś mind f***ing anime?

Właśnie zacząłem oglądanie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do pytania - Higurashi no Naku Koro ni, braciszek oglądał i mówi, że fhui zryte. Niech cię tylko nie zniechęci cukierkowata oprawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
właśnie skończyłem Claymore'a , wypas anime!!! nie wiecie może czy wyszła/wyjdzie kontynuacja ?? :D

Też właśnie skończyłem, rewelacja i zarazem jedno z najlepszych anime jakie oglądałem (końcówka mega epicka). Jakoś nie chce mi się czekać za reaktywacją anime, więc chyba zabiore się za czytanie mangi.

 

Za chwilę kończe też Gintamę i zaczynam oglądanie D.Gray-man oraz Samurai Champloo. Zarówno o jednym jak i o drugim nasłuchałem się wielu pozytywnych opinii, więc nastawiam się na solidną porcję dobrego anime.

Odnośnik do komentarza
Też właśnie skończyłem, rewelacja i zarazem jedno z najlepszych anime jakie oglądałem (końcówka mega epicka). Jakoś nie chce mi się czekać za reaktywacją anime, więc chyba zabiore się za czytanie mangi.

Problem w tym, że w porównaniu z mangą, ta końcówka z anime jest tragiczna...

 

Ostatnio zacząłem oglądanie Casshern Sins, świetne anime z dobrą muzyką, animacją walk i przytłaczającym klimatem post apokaliptycznego świata. Każdy odcinek jest smutny, bardzo smutny lub wręcz przygnębiający... Z tego powodu to anime raczej zostanie przez większość olane, sam prawie je skreśliłem, jak na początku zobaczyłem kreskę przypominającą "Rycerzy Zodiaku".

Według mnie, ta historia powolnej zagłady robotów to jedno z lepszych anime jakie wyszły w 2008 roku.

Odnośnik do komentarza
OMFG!! jestem po evangelionie :co: ovbejrzalem serial, deth and rebirth i end of evangelion...czy to jest zakonczenie

 

Shinji probuje udusic Asuke i przestaje a ona mowi"Co za odrazajace uczucie"

czy jest jakis kolejny film albo koncowka?

damn! jestem w szoku...

Tak, sequel w postaci Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone, plus jeszcze 3 filmy, które się jeszcze nie ukazały. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...