Skocz do zawartości

Emocje podczas gry...


Rekomendowane odpowiedzi

Stoję z padem w dłoni,wyzywam konsole,sąsiadów,w grze online prawdziwych ludzi.Jak gra mnie fascynuje albo jakaś lepsza akcja jest odstawiana podchodzę na 0,5 m od TV.Rozwaliłem jednego DS2 drugi był w nie najlepszym stanie.DS3 są za drogie żeby je rozwalać.Poza tym biję się pięściami po udach.

Ogólnie to jestem spokojny i zrównoważony kiedy gram.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czasami przeklinam i uderzę pięścią w pada ale to przeważnie jak gram w Wiepout HD. Dostałem dwa sixaxisy z konsolą więc się nie przejmuję :D.

I druga sprawa że nie potrafię rozmawiać z kimś jak gram w grę. Moje wypowiedzi zazwyczaj zawierają TAK, NIE lub NO :D. Ale ogólnie to normalka, całkiem spokojnie siedzę przed TV.

Odnośnik do komentarza

jeśli gram w pojedynkę to siedze cicho. ale mecze w PESie z moim kuzynem to już inna historia :D nie poznaje nas wtedy, co 5 sek jest słowo na "k" , "ch" i inne takie. ostatnio kuzyn powiedzial coś w stylu "musze przestać sie tak drzeć bo sąsiedzi dziwnie na mnie patrzą, myślą chyba że bije starą" :D rynsztok po prostu.

Edytowane przez Dziewiątek
Odnośnik do komentarza

Mój sąsiad jak grał w taką logiczną gierkę na pececie o nazwie "mamba" tak się na niej koncentrowal, że podczas grania stawał na krześle, na jednej nodze:D Jak go zabili w diablo to płakał. Toczył też boje z siostrą o komputer, jak był mniejszy to ją gonił po domu, ona się przewróciła i złamała rękę:D

 

W klasie miałem takiego kolesia, który jak grał, poruszał ustami na boki, to samo miał jak coś pisał. Przy różnych tenisach nie mógł opanować nerwów.

Widziałem, że niektórzy gracze otwierają usta, gdy grają, przeważnie w jakimś ważnym momencie gry.

 

Mi chyba odruchy towarzyszą tylko przy pesie jak gram z kolegą, kiedy jeden mówi "ta bramka była ładna przyznaj" , drugi odpowiada "je,bany fart" czasem pad leci na podłogę, ale teraz już rzadko bo pękł w okolicy R2, więc go szkoda. Gdy gramy w multi, takie emocje dodają klimat.

 

Przy innych grach czasem powiem albo cicho krzyknę "ku,rwa" czy "ja pier,dole" jeśli jestem sam w domu

 

Generalnie, czasem emocje bywają duże, jeśli bardzo chcę i muszę coś przejść.

Edytowane przez Hide999
Odnośnik do komentarza

Może mam, może nie ;D Np jak gram w LBP i przeszedłem level, który było ciężko wykonać lub po prostu długo nad nim siedziałem, bo chciałem bonusy zebrać, to po prostu robiłem przyciskami, że Sackboy szcześliwy z łapkami podniesionymi do góry :P A jak z kolegą gram w hokeja na PS3 (nie pamiętam dokładnie tytułu) to oczywiście emocje przy tym, jak ktoś strzeli gola i w ogóle ;D

 

Jak się wkurzę na coś,że nie umiem przejść, to najwyżej ręka poleci. Ale kilka lat temu o mało przez to klawiatury nie rozwaliłem. Nie no, po prostu miałem te odruchy nerwowe minimalnie i staram się nie wkurzać, tylko zachować spokój, nawet jeśli będę musiał tę samą misję w GTA przechodzić "po raz enty" xP

Odnośnik do komentarza
Przy innych grach czasem powiem albo cicho krzyknę "ku,rwa" czy "ja pier,dole" jeśli jestem sam w domu

jesteś hardkorem :D

 

A ja to ogólnie zachowuję się spokojnie, czasem tylko jak powtarzam dużo razy dany fragment, to lecą bluzgi i łapie mnie w(pipi), ale ogólnie lajcik ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie to tak: gdy skupiam się na jakieś grze, zawsze wywale jęzor na wierzch. Gdy gram w samochodówki to przechylam czasem padem jak na kierownicy, no i normalka, coś mi nie wychodzi to zawsze leci "ku#wa", "japier$ole czemu jak tego i tamtego" :) dalej to chyba już nic...

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Podobnie jak Merson gdy się skupiam nad jakąś grą to wystawiam jęzor zza zębów :P Prócz tego to spokojny ze mnie gracz czego wyjątkiem są tylko gry piłkarskie i fpsy grane z żywymi graczami-(pipi)y lecą na lewo i prawo gdy przegram mecz mając pełno 100% sytuacji,a przeciwnik jedną i ją wykorzysta albo gdy np. w K2 zginę kilka razy pod rząd nawet gdy pierwszy zaskoczę przeciwnika :P

Odnośnik do komentarza

Bluzgać nie bluzgam bo zazwyczaj mam kogoś na chacie. Jeśli już coś naprawdę mnie wkurzy to zdarzy mi się facepalm (piona czoko) lub uderzenie pięścią w ścianę.

 

Pamiętam, że za czasów PSX'a przy tych krótkich kablach od padów mój szaraczek po kilkanaście razy na dzień lądował na podłodze spadając z wysokości uber-duper stanowiska pufowego.

Odnośnik do komentarza

Zawsze gdy zaczynam się denerwować zaczynam pić.... dużo ;) zawsze coś stoi pod ręką czy to Pepsi, sok, kompocik babuni ;) czy od święta browarek...

Całkiem tak jak bym chciał "zalać" swoje nerwy ;) Jednak bardziej mi to szkodzi, bo paru kolejnych wychyleniach kubka bądź innego naczynia potrzeba fizjologiczna (narastająca co raz bardziej z każdą chwilą) + co raz większa frustracja zaistniałą sytuacją prowadzą do różnych zachowań ;) facepalm`y , wykręcanie i ściskanie z całej siły pada , częste zmiany pozycji na fotelu czy wszystkim dobrze znane ku**y i ch**e nie są mi obce ;)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Emocje emocje :D

Jak mi coś nie wychodzi to klne aż uszy więdną , groże śmiercią komputerowi ( tudzież konsoli ) . Zdarza mi sie wyzwać przeciwnika od (pipi)anych kebabów ( CoD 4 ) , żółtków ( CoD WaW ) tudzież ogólnie od hoojów i złamasów ;]

A jak mi wychodzi to zacieszam jak gópi , krzycze i generalnie skacze po pokoju :P

Chyba trza sie iśc leczyć :D

Odnośnik do komentarza

Emocje emocje :D

Jak mi coś nie wychodzi to klne aż uszy więdną , groże śmiercią komputerowi ( tudzież konsoli ) . Zdarza mi sie wyzwać przeciwnika od (pipi)anych kebabów ( CoD 4 ) , żółtków ( CoD WaW ) tudzież ogólnie od hoojów i złamasów ;]

A jak mi wychodzi to zacieszam jak gópi , krzycze i generalnie skacze po pokoju :P

Chyba trza sie iśc leczyć :D

 

 

 

lol tak. Jak gralem w prinny na hardzie to tak zwyzywalem swoje PSP, ze musialem sprzedac.... nasz zwiazek nie przetrwal proby...

 

Jeszcze nic nie zniszczylem, czasem tylko mocniej sciskam pada. No i nie moge spokojnie grac jak ktos jest jeszcze w pokoju, wtedy cały RAGEEE przechodzi na ludzi :sweat:

Odnośnik do komentarza

To Ty nie jesteś prawdziwym graczem!

 

Ostatnio podczas gry w BC2 kiedy wszyscy mamy hs to przekleństwa spowszedniały, chociaż ciągle bawią. Taki przykładowy dialog

A: Je'bany s(pipi)iel przyfarcił, przy A jest, jak mnie zaje'bal z tego shita?!

B: Hahah, ale z ciebie ciota... (pipi)a, zabił mnie ten sam. Jakbym mu zaje'bal na zywo!

A: Hahaah, brawo miSZCZu, zlamas, przez ciebie przegrywamy

C: Kurde, tez was zabil Jan_PL ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...