Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem po prostu mocno dali radę, to sie dopiero nazywa nauka na błędach :)

 

Podobno są BARDZO restrykcyjni jeśli chodzi o serwisy konsol, więc jeśli coś wycieknie na temat dziur w PS3 (lub mozliwosci ich utworzenia), to wrzucają na ten serwis mocne kary, więc nie dziwię się, że jeszcze nic "mocnego" nie wyciekło :)

 

Ciekawe co będzie :) Pewnie jak ktoś wreszcie złamie PS3 to zostanie ogłoszony bohaterem xD (Lub ludzie z FBI wjadą mu na chate :P hehe )

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Sony już się chyba o tym dowiedziało więc zacznie się pewnie banowanie.

 

Sprawdzone działające gry:

-Fifa Street 1- 3

-Fifa 08

-Reinstance FOM

-TR Underworld

-Grand Theft Auto 4 (wersja NTSC)

-Warhawk (wersja NTSC)

-MotorStorm (wersja NTSC)

-SpiderMan 3 (wersja JAP)

-Metal Gear Solid 4 (wersja NTSC)

 

Występujące błędy:

-Nie działa na konsolach 20 gb i 160 gb.

-Czasami nie działa komenda PDRX ISO LOAD

-Spadek FPS w Konsoli 60 GB (nieznaczne).

 

Iso można odpalać z dysku, pendrivea na usb. Soft dostępny na rapidzie. :P

Edytowane przez ATG
Odnośnik do komentarza
Że kto niby odpalił? I jak niby goła konsola sama z siebie odpali Ci taki loader z hdd czy mass? Jeśli jest to jakiś exploit updatera to też jakąś lipę w tym widzę - nie słyszałem jeszcze aby padł podpis.

 

IMO fake, ale kto tam wie. :)

 

 

//I ta nazwa PDRX ;)

Loader jest częścią zmodyfikowanego firmware instalujemy go jako aktualizację FW, gry wrzucamy na jakiś nośnik usb. Nazwa jest poprawna.;)

 

(...) bo właśnie jedna osoba odpaliła (...)

 

Właśnie jeden koleś poleciał na bananie na księżyc. Człowieku, jedna osoba to żaden dowód, tym bardziej, że nawet nie wiesz kto to. "Ktoś" to wyssana z palca osoba, niczym zmyślony przyjaciel. Jak szukasz domu pani Foster to nie to forum.

Na temat domu pani Foster nie słyszałem zorientowałem się tylko że leci na cartoon network ale ja nie oglądam, tym bardziej pola w harvest moon nie uprawiam..

 

Dowód albo GTFO ; )

Dowódy postaram się umieścić, aktualnie tamta wersja loadera jest już nie aktualna (działa ale nie ma sensu jej instalować sony już wzięło się za łatanie) od jednej osoby z ekipy wiem że już dziś prawdopodobnie wyjdzie nowa wersja loadera ze zmienioną składnią - sony łata stara dziurę. Nowa wersja będzie dostepna dla tylko 50 osób (być może załapię się na testy - wtedy dam dowody).

 

edit jeszcze jedno aktualna wersja działa tylko na 2.52 nowa wersja będzie śmigac na 2.53. Nowa wersja będzie jutro po 14 dostane ją na 70% postaram się coś jutro nakręcić. Dla niedowiarków. :)

Edytowane przez ATG
Odnośnik do komentarza

Wiesz, teoretyzując to po zmieszaniu z oryg. fw tyle by ważył. Tylko z drugiej strony po co, bo jeśli padłby podpis (co jest bardzo, bardzo mało prawdopodobne - kiedykolwiek) i algorytm kompresji/szyfrowania (nie interesuję się tym to nie wiem czy już rozgrzebali te munge'e czy jeszcze nie) to zamiast updatera odpaliłby się patcher, który by w locie patchował pliki na nand-dzie korzystając z oryginalnej paczki z fw. Podobnie jak na PSP robi to DAX/M33 i reszta ekipy (tyle, że w tym przypadku zasady uruchamiania niepodpisanego kodu są inne - ciekawe czy do PS3 też jest tego rodzaju sztuczka, jeśli, to na bank z donglem, jakimś).

Odnośnik do komentarza
Wiesz, teoretyzując to po zmieszaniu z oryg. fw tyle by ważył. Tylko z drugiej strony po co, bo jeśli padłby podpis (co jest bardzo, bardzo mało prawdopodobne - kiedykolwiek) i algorytm kompresji/szyfrowania (nie interesuję się tym to nie wiem czy już rozgrzebali te munge'e czy jeszcze nie) to zamiast updatera odpaliłby się patcher, który by w locie patchował pliki na nand-dzie korzystając z oryginalnej paczki z fw. Podobnie jak na PSP robi to DAX/M33 i reszta ekipy (tyle, że w tym przypadku zasady uruchamiania niepodpisanego kodu są inne - ciekawe czy do PS3 też jest tego rodzaju sztuczka, jeśli, to na bank z donglem, jakimś).

 

Jest właśnie sposób z "donglem" typu JigKick (dokładnie jak w PSP), ale podobno jest to trochę bardziej skomplikowane i jest nadal niedostępne.

Chociaż pliki samego Jig'a zostały już wsypane na net, info tutaj:

 

- http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=8584

 

Jednak nadal nie wiadomo jak je odpalić na konsoli "nie Debug", nawet Debug FW na konsoli Retail nic nie pomaga, nadal nie można ich uruchomić, ale StreetskaterFU potwierdził ich oryginalność.

 

Zawsze jakiś to krok ;) W PSP było to samo, najpierw wyszły pliki, a po jakimś czasie ktoś wykombinował jak je uruchomić ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...