Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Czuje w nosie, że z przeróbką PS3 będzie tak samo jak z emulatorem ps2 na PC.

Świetnie! Z tego co wiem PCSX2 całkiem dobrze sobie radzi :]

Skoro takie same losy czekają ps3 hehe...ale po licho przeróbka? Mi starczy dostęp do RSXa i sensownie działający Linux + homebrew. Mod chipy i jakieś iso-loadery nie są potrzebne.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza
Oczywiście jeśli już zostanie złamana, to wiele nie będą mogli zrobić.

Coz, ja bym raczej napisal kiedy zostanie zlamana, bo jesli chodzi o zabezpieczenia to nie ma takich ktorych nie da sie zlamac.

To juz przestalo byc prawda :) Sa zabezpieczenia, ktorych nie da sie zlamac, i to od jakiegos czasu, a od niedawna stosowana coraz czesciej w elektronice. Jedyna "nadzieja" jest obejscie takiego zabezpieczenia, co udalo sie np w x0 - ale w ps3 czuwa supervisor, wiec blokuje wiekszosc takich mozliwosci... sony duzo sie nauczylo na psp :)

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

X360 nie został złamany, a raczej nie do końca. Przykro mi. Hacki fw napędu to tylko półśrodek i nic wielkiego dzięki nim nie da się osiągnąć, a wraz z wyjściem nowego biosu, kiedy to według MS będzie można zgrywać gry na HDD, dla mnie IMO stanie się tylko jednym ze środków dla piractwa. Tak nieco kuriozalnie.

 

Xenon został złamany, reszta mobo niestety nie. I jeszcze jeden absurd: mimo tego praktyczny brak homebrew (poza Linem). o.O

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam problem, bo za każdym wyjęciem Bad Company z napędu jest bardziej pomazane/porysowane, trudno okreslic. Mysle sobie ze moze jest jakis brud na plycie który to wywołuje (reszta płyt jest ok). Czy szmatka z mikrofibry, którą czyszcze psp nie porysuje mi do końca płyty?

 

A tematów czasami nie pomyliłeś ??

 

 

Szmatka nie porysuje. Paprochy na szmatce już mogą :). Szmadkę pod kran i wypierz mydłem, może rozmazuje brud bo sama już wymaga  przeczyszczenia?

 

Pamietaj !! Czyść płyty od środka ku zewnętrznej krawędzi !!

 

(nie ruchami kolistymi, jeśli są mocno zabrudzone użyj wody z mydłem i do sucha mikrofibrą)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Jest to chip, który pozwala na zmianę Firware'u PS3 na starsze...

to nie zupelnie typowy chip to wielozadaniowy programowalny uklad mogacy spelniac rozne zadania, to o czym rozmowa to przejmuje opcje programatora i mozna dowolnie programowac nanda w PS3, to samo w X360... ale takie rzeczy to moznaby tez zrobic programatorem, tylko koszt takiego jest o wiele wiekszy...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...