Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

to chyba chodzi o dysk USB, co? Czy moze bedzie kozystal z innej partycji niz tej ktorej uzywa PS3.

 

To chodzi o pamięć podłączaną do USB, może być nawet Pendrive, ale działa to tylko na konsolach ze wsteczną kompatybilnością z PS2 i póki co tylko na konsolach JPN (ale podobno niedługo ma wyjść wersja dla konsol PAL :) ).

Oczywiście TRZEBA też mieć SWAP MAGICa oryginalnego ;)

 

Już jeden gosciu na forum ps3hax pytał czy może pobrać SM i odpalić nagranego, na PS3, a potem uruchumić gry z dysku xD

Odnośnik do komentarza
Całkiem niegłupi pomysł. W PS3 mamy już USB2.0, więc sprawa prędkości rozwiązana. Pozostaje jednak dalej kwestia tych cholernych USBD.IRX i kolejna fala lamentu: dlaczego mój pendrive nie działa?. ;)

 

Nie rozumiem tylko czemu czekać na wersję NTSC-U/PAL? Bez sensu skoro i tak odpalane Swapem.

 

Wersje startowe PS3 NTSC i PAL się różnią hardware'owo (brak EE), dlatego trzeba czekać na inną wersję

Odnośnik do komentarza
Całkiem niegłupi pomysł. W PS3 mamy już USB2.0, więc sprawa prędkości rozwiązana. Pozostaje jednak dalej kwestia tych cholernych USBD.IRX i kolejna fala lamentu: dlaczego mój pendrive nie działa?. ;)

 

Nie rozumiem tylko czemu czekać na wersję NTSC-U/PAL? Bez sensu skoro i tak odpalane Swapem.

 

Wersje startowe PS3 NTSC i PAL się różnią hardware'owo (brak EE), dlatego trzeba czekać na inną wersję

AFAIK brak EE nie ma nic do rzeczy, bo przecież ten soft nie ingeruje w forme emulacji... on tylko bootuje z dysku kod, a konsola emuluje go jak sobie chce ;) Całość działa całkowicie jako jedna gra od momentu odpalenia tego softu, on nie "wraca" do XMB żeby z niego odpalić gre, więc nie ma tu problemu inicjalizacji emulacji czy czegokolwiek - emulacja jest włączana podczas bootowania oryginalnego kodu z płytki swap magica, co rusza bez problemu. Oczywiście mówie z domysłów, nie miałem okazji bawić się emu ps2 z ps3 żeby to zweryfikować.

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

Można już odpalić programik, jak i gry na PALowskiej konsoli (60gb only). Zapraszam na PS3hax.net .Od siebie tylko dodam że nie można uruchomić programiku z wirtualnej karty pamięci. Proponuje też zrobić listę gier które wam działają (najlepiej stworzyć nowy temat). Mi osobiście udało się uruchomić jedną grę, ale to pewnie dlatego, że nie mam porządnego HDD na USB. Podobno również nie ma problemów z uruchomieniem gier w NTSC (region free :) ).

 

BTW Ciesze się że mogę znów postować, bo przez tydzień miałem zakaz ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

widzialem te pliki jakis czas temu i w nfo pisalo, ze dziala tylko na konsolach ntsc...

What you need: 


  * Swap Magic 3.6+/3.8 
  * Launch PS3 (20/60gb) - NTSC/Japanese (Must have emotion engine, only launch PS3's had this). 
  * Flash Drive (PSP in USB MODE will also work).

 

wyszedl jakis poprawiony release? z reszta i tak nie sprawdze, bo nie mam v.60gb :<

 

EDIT///////

 

ehhh... wystarczylo wejsc na ps3hax'a

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
konrado0905 daj znać czy działa więcej gier, bo jestem zainteresowany wypróbowaniem tego programu

 

Mi się udało uruchomić jakiegoś pierwszego Ace Combat i to by było na tyle. Jak wspominałem nie mam wystarczająco dużego HDD żeby posprawdzać, a z kupnem na razie muszę się wstrzymać, bo w PSP NAND mi padł i szykuje się wymiana płyty głównej ;/ Jak by ktoś miał do sprzedania płytę główną do PSP SLIM to proszę o kontakt :)

Odnośnik do komentarza
W takim razie jak ktoś sprawdzi to niech napisze

 

http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=8886 - Tutaj masz liste działających/ nie działających gier tworzoną przez użytkowników PS3Hax

 

http://www.elotrolado.net/hilo_Listado-de-...76?pagenumber=2 - a to jest oficjalna lista kompatybilności USBAdvance, która oczywiście powinna pasować i w tym momencie ;)

Odnośnik do komentarza

Ps3-60G-[pal],SM 3,6 ,tutek z http://www.ps3hax.net

I nic,nie załącza się nawet loader może jakiś folderów brakuje lub powrzucałem tam gdzie nie trzeba??? :huh: .

Mógłby ktoś odpisać (taka gorąca prośba)jak one wyglądają w głównym folderze na PSP lub Flashu??

Proszę zwłaszcza tych którym udało się uruchomić jakakolwiek pozycje z Ps2.

Dzieki serdeczne za wyrozumiałość. :rolleyes:

Ps dostaje taki komunikat podczas próby uruchomienia z psp --No se ha encontrado mingun USBD.IRX

Edytowane przez Kronos33
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...