Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że jednorazowo. Po uruchomieniu aplikacji na PSP zostają w pliku zapisane wszystkie niezbędne informacji na temat połączenia PSP i PS3. Plik ten jest następnie wykorzystywany przez aplikację uruchamianą na komputerze. Dopóki nie zmienimy jakichś istotnych parametrów potrzebnych do połączenia to PSP nie będzie nam potrzebne. Nie jest to oczywiście pewne na 100%. Nie wiadomo jak SONY zareaguje na takie działania.

 

Do konrado0905: udało Ci się w końcu to uruchomić?

Edytowane przez K_J
Odnośnik do komentarza

hehehe, niezly kolo, sam chyba nei wie o co mu chodzi z ta 40GB wersja...

 

na windzie 7 tez progs dziala bez problemu ale nie testowalem dlugo jak z wykrzaczaniem sie...

 

ale nie dziala np ctrl-D do zwiekszania okienka

tak samo jak ctrl-f

po prostu naciskam i nic nie reaguje

 

a wie ktos mzoe ile pradu zjada PS3 jak jest w stanie uspienia ale z mozliwoscia wzbudzenia jej przez siec? nie chce mi sie miernika nosic zeby to sprawdzic, ale jak bedzie trzeba to sprawdze :)

 

PS

mam tylko jedna nadzieje, ze poprawia podlaczanie sie PSP do PS3 automatycznie bez koneicznosci wciskania na ps3 opcji remote (ale to juz w samym firmware konsoli), ze stanu uspienia jak jest zalaczony mozna psp bez problemu wlaczyc ps3 a tu trzeba dodatkowo po wlaczeniu recznie ps3 jeszcze ta glupia opcje wlaczyc czyli tym samym wlaczac odbiornik TV (co u mnei wiaze sie z wlaczeniem amplitunera i projektora bo HDMI idzie przez ampli) zeby widziec co nacisnac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
[...]

 

ale nie dziala np ctrl-D do zwiekszania okienka

tak samo jak ctrl-f

po prostu naciskam i nic nie reaguje

 

a wie ktos mzoe ile pradu zjada PS3 jak jest w stanie uspienia ale z mozliwoscia wzbudzenia jej przez siec? nie chce mi sie miernika nosic zeby to sprawdzic, ale jak bedzie trzeba to sprawdze :)

 

[...]

 

U mnie też te kombinacje nie działały. Co do PS3 to wiem jedno - zielona dioda od WiFi mryga, a wiatraki cały czas chodzą. Dla mnie nie dopuszczalne <_<

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...