Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

nie dajcie sie nabrać na pizze gusseppe, ja sie nabrałem bo tak ją niby zachwalają i dawno takiego gówna nie jadłem, zero smaku!! musialem polacz keczupem żeby jakikolwiek smak uzyskac (smak keczupu) , byłem srogo zawiedziony

 

kiedyś kupowalem pizze rigga mrożoną to o wiele lepiej ją wspominam od guseppe. serio nie warto sie nacinać... a jak już ktoś musi to niech próbuje, ale zostaliście ostrzeżeni

 

 

 

 

a z prawdziwych pizz - to rzeczywiscie dominos jest naprawde dobra, byłem pozytywnie zaskoczony, bo spodziewalem sie klona PH, ale bylo naprawde dobre, soczyste, bardzo dużo smaku, o wiele lepsze niż inne popularne sieciówki 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

5.99zł kosztowała w PoloMarkecie

Widzę, że co druga osoba na forum, to koneser i burżuj, "afeeeeeee", nie dobre, bo chemia, itd.

Yano, jeżeli ta pizza nie ma smaku, to prawdopodobnie w dzieciństwie wytarły ci się kubeczki smakowe(prawdopodobnie przy użyciu żylastego narzędzia).
Pewnie robiłeś ją w mikrofali.

Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza

proporcje? ;)

1 kg mąki tortowej

60 g drożdży świeżych

2 łyżeczki cukru

1 łyżeczka oliwy

3 łyżeczki soli

0,5 l wody

 

drożdże z cukrem w miseczce + trochę mąki

 

To jest najlepsza proporcja jaką wypróbowałem na ciasto w stylu włoskim, czyli cienkie. Z tych ilości wychodzi 5 dużych placków, można zamrozić na później. Ja sobie właśnie jednego rozmrażam; mam tydzień pizzy, bo nagotowałem sosu pomidorowego.

Odnośnik do komentarza

Zdunek, mam pytanie, zupełnie nie związane z tematem, ale muszę zapytać - czy Ty specjalnie wybierasz, żeby pisać ciemnym kolorem czcionki, czy forum ustawia takie kolor automatycznie? Bo jak malujesz tekst, to KUR.WA przestań, bo niektórzy mają ciemnego skina i nic nie widać!

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

mam dobry przepis na sos, polecam.

 

miksujemy:

- 1 puszke pomidorów całych, odcedzonych bo ble

- troche pieprzu cayenne - nie musi być

- i najważniejszy składnik: wsypujemy do oddzielnej miseczki 1 lyzke stołową bazylii i oregano, i zalewamy kapka wrzątku, by całe było zalane, polecam kieliszek do jajka, po paru minutach dodajemy całośc do pomidorów

- chili i słodka papryka jak kto lubi

- mój faworyt troche curry

 

miksujemy i wuala, bardzo dobry sos.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...