Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Nad grą pracuje ok 120 + dojda z Gurilla Games. Ten trailer był składany na kodzie z Listopada wiec jeszcze trwają prace nad mechanika gry, a grafa bedzie dopieszczana 4 miesiace przed premierą. Info od Polaka pracującego nad grą.(mamy rodzynka :P )

że co?niby jakiś Polak pracuje nad gow3 i Ci zdradził takie szczegóły?chce dowód :)

Odnośnik do komentarza

donsterydo - A co walczyles z nim ze wiesz ? ;p (oczywiscie nie mowie o Golocie).

 

Co do postu Polakiego - Pewnie blefuje by nakrecic jakis hype czy cos :P. Ale z 2 strony nie sposob tego udowodnic poki co (ani wykluczyc), jesli jednak to autentyczna prawda - chyba moge zaczac wiazac powazne nadzieje z tym tytulem.

 

Feel the poweeeeerrr !! PS3 poweeeerrrrr !!.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

donsterydo

...zresztą jeszcze niedawno powtarzano, że urywek z poprzedniego mini trailera był robiony na wczesnej wersji kodu, co też okazało się kłamstwem bo teraz dostaliśmy dokładnie to samo tylko, że całość. Najlepsze jest to, że Killzone 2 wygląda lepiej, a wychodzi co najmniej rok wcześniej. Po prostu denerwują mnie przechwałki Sony, które później okazują się bezpodstawne, a to nie pierwszy raz....

 

Ten trailer co teraz widzimy jest przedłużeniem tamtego , pochodzi on z tej samej wersji kodu także nikt nikogo nie okłamał bo widzisz dalej ten sam postęp prac czyli z jesieni tamtego roku.. GoW3 chodzi na silniku KZ2 także spokojnie bo do premiery jeszcze sporo czasu grafikę pewnie będą szlifować później..O tym czy KZ2 będzie wyglądać lepiej czy gorzej od Boga Wojny III przekonamy się dopiero w dniu premiery tej gry a nie teraz oceniając po trailerze i paru screenach.. Możesz podać linka do przechwałek sony że GoW3 będzie wyglądać lepiej niż gry na x360 i że wbije go w ziemie ? Bo ja sobie takich wypowiedzi nie przypominam a tylko podniety D.Jaffe'iego no ale on nie jest z sony i już nie pracuje nad tą grą także nie można tego brać za oficjalne stanowisko japońskiej firmy..

Odnośnik do komentarza
Rozwodzicie się nad grafiką z trailerka... no właśnie TRAILERKA... zero gameplayu... poczekajmy aż pokażą grywalny kawałek kodu - wtedy będziemy w stanie powiedzieć kogo grafika rzuca na kolana, co zjada bez popitki i takie tam...

A co to było jak nie gameplay okraszony fikuśnymi zwolnieniami i filmowymi kadrami?

Odnośnik do komentarza

To był czysty gameplay, real-time!!!

Jak widać nastaliśmy czasów, gdzie ludzie mylą real-time z renderem :)

 

A co do trailera i widocznych tam akcji... coś niesamowitego, jeszcze ta muzyka, kocham tą serie :)

Grafika jest baaaardzo dobra, a do premiery (czyli pewnie jeszcze z rok) będzie prawdziwym killerem, który zaprezentuje, że KZ2 i Uncharted 2, to tak naprawdę słabe graficznie gry ;)

 

KRATOS ROX!

 

 

God of War III trailer confirmed to be real-time

http://www.n4g.com/ps3/NewsCom-277645.aspx?CT=1#Comments

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
To był czysty gameplay, real-time!!!

Jak widać nastaliśmy czasów, gdzie ludzie mylą real-time z renderem :)

 

http://www.n4g.com/ps3/NewsCom-277645.aspx?CT=1#Comments

 

Święte słowa. Łzy same cisną się na powieki i wzruszenie odbiera mowę, ale w końcu nie ma u ludzi zjawiska a'la - te "chodzące 'K' rozumiem, że to ty".

Wybrednych mamy teraz 'znafców' i nic tylko czekać aż zaczną płakać, że woda po ustach panienki w Heavy Rain spływała jej niezgodnie z wskazówkami zegara i odchyleniem wiatru względem półkóli wschodnniej a parciem kretów grubych. :P

Odnośnik do komentarza

Weźcie sobie darujcie. Prawda jest taka, że to co widać na tym trailerze wygląda bardzo słabo. Kratos wyggląda dobrze, częśc elementów otoczenia też, ale... mimo wszystko jest pusto i jakos surowo, a to przez jednak nienajlepiej wykonane otoczenie, brak różnych filtrów graficznych, lipne oświetlenie oraz brak selfshadowingu. Nie oczekują od tej gry oświetlenia na poziomie KZ2 (w końcu to będzie chodzić w 60fps...) ale jakieś musi być. Właściwie to jestem pewien na 100%, że filannie się znajdzie w grze.. ale czy to oznacza, ze nie można powiedzieć złego słowa o tym trailerze, który przecież wygląda słabo? A niektórzy jeszcze piszą o myleniu tego z renderem :lol: Litości...

Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem trailer na PS3 (ściągnięty z PS Store) i utrzymuję moje wcześniejsze zdanie - świetny, ale (jeszcze) bez Kratogazmu. Muszę zobaczyć więcej.

 

Yeti - choć w pewnym sensie podzielam twoje zdanie, tak nie dam się nabrać na teksty z wczesnym kodem ;). W KZ2 w rok, poprawili tekstury, doprawili oświetlenie, wymienili krew, zmienili trochę design bohaterów i helghastów i to by było na tyle :). Do czego zmierzam? A no do tego, że w GOW III może być najwyżej tak samo. Poprawią tekstury (podłoże oraz drzewa), wymienią tą strasznie komiksową krew i może trochę doprawią oświetlenie. Kratos pewnie jeszcze dostanie jakieś zmiany w designie (pewnie zrobią go jeszcze bardziej badassowego). Przypuszczam, że góra to poprawią i tyle.

 

To jest slasher, gdzie trzeba iść na pewne kompromisy - dużo przeciwników, gra musi być o wiele płynniejsza niż FPS (stąd pewnie idą na 60 klatek, co wcale nie jest głupie) i dochodzi rozdzielczość 1080p.

 

Zamiast porównywać grę do topowych innych gier graficznych na PS3, radzę porównywać ją do np. Ninja Gaiden.

Odnośnik do komentarza

Ja nie porownuje do KZ czy Uncharted z oczywistych powodow (glownie 60fps zamiast 30.. bo na 1080p nie ma co liczyc, i bardzo dobrze) ale raczej np do DMC4, ktory wyglada o niebo lepiej niz to tutaj. Owszem, cienie (ale przynajmniej sa jak trzeba) czesto sa mocno rozpikselowane a lokacje nie sa rowne... ale mimo wszystko wyglada duzo lepiej. NGS to remake z pierwszego X'a wiec nie ma co go porownywac.

Odnośnik do komentarza

Noo do NG, który wyszedł prawie rok temu. A GOW w bliżej nieokreślonym 2010, czyli na pewno ponad 2 lata on Ninja Gaiden. ;) Swoją drogą jestem zmasakrowany tym trailerem, kurde gdyby Sony od razu wypuszczało swoje killery takie jak God of War, nikt by nawet się nie zastanawiał nad XO hehe.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Ale raczej np do DMC4, ktory wyglada o niebo lepiej niz to tutaj

Wierz mi ..... DMC to dla mnie rzecz święta, jednakże nie zgodzę się tu z tobą, a DMC4 z tymi pixelowatymi cieniami sam siebie sfaulował.

 

EDIT do posta Ficuśa na dole.

śnieżnej scenerii to śmiech na sali

BA, to był wręcz poziom PS2 !! O_O.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Na wstepie prosba. Nie porownujcie tego do GoWa (gearsow w sensie) czy innych Xboxowych hitow, bo zaraz zacznie sie wojenka konsolowa w tym topicu.

 

Moje wrazenia - po prostu stary GoW (god ;] ). I to jest minus. Ile mozna ogladac te same animacje ciosow. Litosci. Mam nadzieje, ze posiedza nad systemem walki, ktory nigdy imo nie byl silna strona gry.

 

Edit: Do pana co wrzucal jpga z butt sex - niespodzianka pisze sie "surprise"

Do Dr. Czekolada - czuc/poczuj pisze sie "feel" a nie "fell". Chyba, ze chodzilo ci o to ze ktos upada na moc/sile PS3.

Ludzie upewniajcie sie czy dobrze piszecie po angielsku. To sa bledy ortograficzne ;]

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

System walki w GoW jest przyzwoity i co wazniejsze, przystepny dla kazdego. To nie DMC, gdzie tempo walki jest zastraszajaco szybkie, na ekranie pojawiaja sie setki combosow, a bossowie potrafia napsuc bohaterowi sporo krwi. Zreszta, taki DMC to jest typowy slasher, a GoW to bardziej gra action adventure. Mamy fajne siekanie, pojawiaja sie elementy platformowki, zmyslne lamiglowki oraz eksploracja terenu, w celu odnajdywania secretsow - za to pokochalem dwie pierwsze czesci na PS2.

 

Od GoW 3 wymagam po prostu - więcej, lepiej, ladniej, efektowniej! i to mi wystarczy w zupelnosci. Poprzednie czesci tej doskonalej sagi byly absolutnie kapitalne i chce dostac ich godne zakonczenie na najpotezniejszej maszynce do grania na swiecie(musialem :D )

 

Trailer obejrzalem i jestem zachwycony, a bedzie tylko lepiej. Czekam na date premiery!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...