Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Michal Zebrowski w roli Kratosa!!! :lol:.... Od paru miesiecy nie slyszalem lepszego dow(pipi)u bu ha ha ha ha... Michal Zebrowski to "Pan Tadeusz", to XVII wieczny szlachcic o zlotym sercu, ratujacy bialoglowe przed zlem. Oglolnie rzecz biorac, ponetna dziewica o aksamitnym glosie. Niewyobrazam sobie, zeby ktos taki podkladal glos pod wielkiego, mitycznego madafaki. Nie dosc ze zniszczyl wizerunek Wiedzmina, to jeszcze ma czelnosc uczynic z Kratosa "pussycat doll". Litosci!... Mam nadzieje, ze sesje bedzie nagrywal z drutem kolczastym w gardle... Zebrowski nie rob nam tego! Please! :)

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej chwili też miałem wątpliwości o czym SCEP pisze w tym oświadczeniu. Chwalą się Żebrowskim i w ogóle tak się podniecili, że Kratosa przemianowali na Herkulesa - to w sumie do nich podobne, przywiązywać większą wagę do PRu niźli do merytoryki. Ale czytam dalej i nie, jednak nie. Oni już tak popadli w PR, że chwalą się znanym nazwiskiem, nawet jeśli dotyczy ono postaci drugoplanowej, które pewnie w brutalny sposób zginie nie wypowiadając więcej niż 5 zdań. Fajnie. SCEP.

Odnośnik do komentarza

Michal Zebrowski w roli Kratosa!!! :lol:.... Od paru miesiecy nie slyszalem lepszego dow(pipi)u bu ha ha ha ha... Michal Zebrowski to "Pan Tadeusz", to XVII wieczny szlachcic o zlotym sercu, ratujacy bialoglowe przed zlem. Oglolnie rzecz biorac, ponetna dziewica o aksamitnym glosie. Niewyobrazam sobie, zeby ktos taki podkladal glos pod wielkiego, mitycznego madafaki. Nie dosc ze zniszczyl wizerunek Wiedzmina, to jeszcze ma czelnosc uczynic z Kratosa "pussycat doll". Litosci!... Mam nadzieje, ze sesje bedzie nagrywal z drutem kolczastym w gardle... Zebrowski nie rob nam tego! Please! :)

 

Czy ty w ogole czytales notatke prasowa od SCEP czy udajesz?

 

SCEP wydaje notatke prasowa, informuje ze glos HERKULESOWI!!!!! tak HERKULESOWI!! nie Kratosowi uzyczy Michał Żebrowski a niektorzy tutaj (Grigori) znalezli powod zeby pojechac po SONY?

SCEP oglosilo rowniez ze:

"Sony Computer Entertainment Polska co czwartek będzie informować o kolejnych działaniach i planach związanych z projektem Lokalizacje 2.0."

(czy to do cholery zle???) a niektorzy jakies teorie z kosmosu pisza hahaha to jest zenujace :) Ja to w ogole mysle ze chyba lepiej zeby SCEP zniknal calkowicie, w cholere to rozwiazac, konsole wycofac ze sprzedazy i skonczyc z rynkiem w tym chorym kraju, gdzie co chwile komus cos nie pasuje. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Czy ty w ogole czytales notatke prasowa od SCEP czy udajesz?

 

SCEP wydaje notatke prasowa, informuje ze glos HERKULESOWI!!!!! tak HERKULESOWI!! nie Kratosowi uzyczy Michał Żebrowski a niektorzy tutaj (Grigori) znalezli powod zeby pojechac po SONY?

SCEP oglosilo rowniez ze:

"Sony Computer Entertainment Polska co czwartek będzie informować o kolejnych działaniach i planach związanych z projektem Lokalizacje 2.0."

(czy to do cholery zle???) a niektorzy jakies teorie z kosmosu pisza hahaha to jest zenujace :) Ja to w ogole mysle ze chyba lepiej zeby SCEP zniknal calkowicie, w cholere to rozwiazac, konsole wycofac ze sprzedazy i skonczyc z rynkiem w tym chorym kraju, gdzie co chwile komus cos nie pasuje. Żenada.

 

Wybacz ze ktokolwiek ma czelnosc nie zgadzac sie z toba w tej kwestii.

 

Niektorzy uwazaja ze nie ma nikogo kto godnie podlozylby glos pod kratosa. Inni uwazaja ze dubbing OBOJETNIE JAK DOBRY, zawsze jest tylko dubbingiem. Czyli druga wersja/tlumaczeniem/kopia i nie ma NAJMNIEJSZYCH szans to by byl nawet w polowie tak dobry jak oryginal.

 

Co innego jest gdy gra jest od razu tworzona po polsku, a co innego gdy jest tlumaczona. Tlumaczenie zawsze bedzie gorsze od oryginalu, nie da sie tego uniknac, dlatego ze pewne rzeczy rozni ludzie interpretuja w rozny sposob.

 

Ja jestem zdania ze zamiast polonizowac te gry, mogliby zrobic wersje kinowa i opuscic cene na tych tytulach ktore maja zrobic w pelnej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza

Oj nie zawsze tłumacznie na PL musi być gorsze od oryginału. O ile z powaznymi produkcjiami jak Killzone, U2 czy właśnie GoW3 można się zgodzić, tak np. taki Ratchet and Clank w wersji PL z dubbingiem na poziomie tłumaczeń Shreka czy Epoki Lodowcowej wcale nie musi wypaść gorzej od oryginału.

 

Takie jest moje zdanie. Dubbing w pełni popieram, byle by była również możliwość grania tylko z napisami PL z oryginalną ścieżką dzwiękową. Najważniejsze by mieć wybór.

Odnośnik do komentarza

Żebrowski jako Kratos... Nie będę z miejsca go przekreślał, bo nie słyszałem go w dubbingu. Może da radę, jeśli nada odpowiedni ton Spartaninowi. Czekam na jakiś polski trailer. Znani aktorzy też mogą przyciągnąć potencjalnego nabywcę.

czytajcie ze zrozumieniem.

 

ŻEBROWSKI NIE PODKŁADA GŁOS POD KRATOSA.Jeszcze nie wiemy kto przemówi jako Bóg Wojny

Odnośnik do komentarza

sony powinno obczaic jakie jest naprawde zapotrzebowanie na polska wersje w stylu ankiety "czy chcesz polskiej wersji?" albo "czy majac do wyboru pol i ang wybierzesz pol?" , mysle ze niewiele ludzi chcialo by sobie psuć klimat polskimi tekstami (rozumiem jeszcze od biedy napisy, ale nie dubbing) , i gdyby zrobili taka ankiete reszte kasy mogli by wydac na cokolwiek lepszego, chociazby promocje, albo jakiś gadżet do gry, czy obnizke ceny (chociaz zapewne byla by ona minimalna)

Odnośnik do komentarza

I tu sie mylisz. Sony to firma ktora chce zarobic, GRACZE i tak kupia GOW 3, oni teraz chca przyciagnac dodatkowych klientow, w pewnym sensie to rowniez PROMOCJA KONSOLI wlasnie dzieki pelnemu polonizowaniu gier na PS3 - rozmawialem ze znajomym ze sklepu nie dla idiotow, gry w pelnej polskiej wersji jezykowej (PC) sprzedaja sie znakomicie. Na rynku PC rzadko kiedy na chwile obecna wychodzi gra bez jezyka PL. Jestem ZA polonizowaniem gier, sprzyja to rozwojowi rynku konsolowemu w naszym kraju!!! I taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza

O mater dei! Każdy temat ta sama śpiewka. Jeszcze ten projekt lokalizacja 2.0; będą sypać newsami z rękawa co tydzień. Słuchajcie, możecie sobie rozmawiać na temat konkretnej polonizacji, ale jak chcecie po raz któryś z kolei zaczynać tą samą śpiewkę "zwolennicy vs przeciwnicy", to idźcie do odpowiedniego tematu. (który gdzieś przepadł, więc jak chcecie sobie dalej wytykać od ignorantów bez nawiązania do tematu danej gry, to sobie od nowa załóżcie topic poświęcony lokalizacjom.)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...