Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

weźmy taką serie MGS, tam przynajmniej zmieniaja sie tekstury, otoczenie i design [przy czym pomijam mechanike, grafike i schematy]

tutaj [sugeruje sie tylko demem] nic nowego... zadnych swiezych patentow, zmiany srodowiska czy czegokolwiek co mogloby swiadczyc o jakimkolwiek rozwoju gry. tak, grafika z kosmetycznego punktu widzenia sie zmienila.

Odnośnik do komentarza

Tylko ,ze seria GOW ma to do siebie ,ze dzieje sie w czasach mitologii greckiej i nie wiem czego tu innego oczekiwac ze odwroca fabule o 180 stopni i przeniosa kratosa do Egiptu niech pobiega po piramidach ? :whistling: 3 czesc bedzie zwieczeniem serii i ja osobiscie nie mam nic przeciwko zeby jeszcze raz trafic do hadesu tylko tym razem w 720p :biggrin: a i wydaje mi sie ze jest jeszcze pare motywow mitologicznych nie wykorzystanych do tej pory i jeszcze bedziemy zbierac szczeny nie raz ... wszak nie moga chyba odkryc kart w demku ... zasadzie to bym im tego nie wybaczyl jak by pokazali za duzo bo chce w marcu dostac tak po ryju ze sie nie pozbieram :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Lol no dokladnie :o

 

GoW2 zawiera MASE lokacji i pomyslow, nowych pomyslow, w stosunku do GoW1 i jestem na 100% pewien ze GoW3 bedzie tak samo wzbogacony. Co wiecej tak napisal ajaks chyba bym poslal unabombera gdyby powiedzieli gdzie, z kim i w jaki sposob bedzie sie w grze wlasciwiej odbywalo.

 

Demko mialo pokazac ze bog wojny jest w formie i udalo sie ;]

Odnośnik do komentarza

dokładnie-Stig przy okazji pierwszego oficjalnego trailera mówił,że ich engine jest w stanie w czasie gameplayu oferować takie akcje jak na tym filmiku gdzie pod koniec zmieniała się perspektywa i wszystko się przewracała bo Gaja zaczęła wspinać się na olimp.

 

My jeszcze nic nie wiedzieliśmy tak naprawdę,a każdy tam u nich mówi,że epickość i rozmach w GoW3 ma zgnieść obie części razem wzięte.Do tego ile my miejscówek widzieliśmy na razie?tą z dema,screeny z walki z hadesem i jakieś jaskinie...to oszałamiająca liczba 3 miejscówek z gry gdzie lokacje zmieniają się średnio co 20minut :D

Odnośnik do komentarza

porownywanie tego do mgsa to niezły żart, tam mozna bylo szastać snejkiem po calym swiecie i kilku epokach, kratos skonczyl gre w drodze na olimp, to teraz mial by bigać gdzieś po kosmosie? jakies podroze w czasie i walka z laserowymi robotami?

 

 

ogolnie dziwi mnie ze jest grupa ludzi ktora od samego poczatku ostro opieprza gow3 , zaczynajac od grafiki (gow2 HD) a na gameplayu i miejscowkach konczac.. no wtf? czy macie az tak ogormne wymagania czy lubicie sie do(pipi)ywac do czegos czego nawet nie widzieliscie?

 

patrzac obiektywnie uncharted2 tez ma niewiele nowosci, tylko poprostu "wiecej lepiej" a i tak jest chyba najlepsza gra jaka wyszla, gow3 pod tym wzgledem jest podobny , moze i nie ma masy nowosci ale i tak pewnie skopie dupe konkurencji i da mase frajdy

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to SM moze w ogole nie pokazaywac zadnych nowych miejscowek ,jedynie co jakis czas moga mnie faszerowac starym filmikiem /gameplayee z ulepszona grafa i jak bede widzial znaczacy postep to odrazu bede mial banana na twarzy : p

Co do demoweczki to mnie wgniotlo w fotel! Super akcje w wykonaniu Tytana i Kratosa tylko uswiadamialy mnie w przekonaniu ,ze ta gra nie moze sie nie udac . W sumie to oprocz pierwszego syfiastego trailera i kilku screenow z tego tematu nic nie ogladalem wiec wszystko co zobaczylem za pierwszym przejsciem dema bylo dla mnie czyms nowym.

Teraz jestem juz o ta gre spokojny i wyczekuje z niecierpliwoscia ostateczje bitwy miedzy lysolem ,a starym pedziem z broda.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ogladam tech info o GoW 3 wziete z digitial foundry (do ktorego link mozna znalezc na eurogamer.net) i loluje nt komentarzy dotyczacych FPS ktore sie tutaj pojawialy :P

 

Zreszta polecam przeczytac artykul z ktorego cytat jest tutaj : "The texture work is of an outstanding quality throughout, special effects are used in a subtle and reserved manner, lighting is exemplary. The code appears to be using 2x multisamping anti-aliasing, but similar to Killzone 2, the choice of colour palette helps in adding to the edge-smoothing effect."

 

Gra zajmuje 2.6 GB, glownie z powodu braku kompresji ;)

 

Link do artykulu na ktorym widac frame analysis praktycznie calego dema - http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-godofwar3-performance-blog-post

Odnośnik do komentarza

okee poczekam na pelna wersje, bo oceniac po demie nie ma sensu... no i w koncu to stare demo. Yano... ten mgs to byl przyklad rozwoju serii, co prawda w malym stopniu ale zawsze. aha "czy macie az tak ogormne wymagania czy lubicie sie do(pipi)ywac do czegos czego nawet nie widzieliscie?" zdecydowanie 2 opcja ;] z tym, ze zwykle d(pipi)m sie po zagraniu w dany tytul

Odnośnik do komentarza

dokładnie-Stig przy okazji pierwszego oficjalnego trailera mówił,że ich engine jest w stanie w czasie gameplayu oferować takie akcje jak na tym filmiku gdzie pod koniec zmieniała się perspektywa i wszystko się przewracała bo Gaja zaczęła wspinać się na olimp.

 

To zupełnie jak w Uncharted 2 w niektórych momentach.

Odnośnik do komentarza

Demo jest przekozackie i nic więcej nie mam tutaj do dodania, gra się w to jak w każdą poprzednią część świetnie i od razu czuć ten feeling i radość ze sztuki eksterminacji Duchem Sparty. :].

Mnie jednak ciekawi co innego. Ten fragment, to raczej na 100% nie jest początek gry i interesuje mnie, jak Santa Monica rozwiąże problem z przepakowanym Kratosem na początku. Jak wiadomo, w dwójce na koniec zdobył sporo mocnej magii i co najważniejsze

Ostrze Olimpu

mam nadzieję, że nie pominą tego i nie wykastrują Kratosa z tych wszystkich zabawek i rozwiążą to w miarę jakoś sensownie, tak jak to pokazali w dwójce z

utratą boskiej mocy

.

Odnośnik do komentarza

Część z was albo z grami przygodę zaczęła wczoraj albo do tej pory gra na Amidze. Popadacie ze skrajności w skrajność. Uczciwie trzeba przyznać, że po takiej grafie po prostu szczęka opaść nie może. Ale z drugiej strony nie jest to beztalencie grafika. Poza tym gracze oczekują czegoś więcej niż tylko lepszej grafy i powielania tych samych pomysłów.

GOW2 pokazał wszystko w kwestii grafiki, gameplayu i żywotności zjadając swojego poprzednika. Na to samo liczę w przypadku GOW3. Na podniety z kosmosu i narzekanie z poziomu bagien jest absolutnie za wcześnie ale liczę że forum GOW kipi i stawia przed twórcami kolejne wyzwania.

Molyneux stwierdził, że dema gier to pomyłka, uważam odwrotnie. Dzięki wypróbowaniu produktu, krytyczne opinie motywują developerów do bardziej wytężonej pracy, a kto wie może właśnie dzięki naszym - graczy opiniom taki GOW3 będzie grą o jakiej wszyscy marzymy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie tutaj rozpisywac. Powiem tylko ze demo jest rewelacyjne i przeszedlem z marszu je 3 razy pod rzad ( tak tak GoW wciaz wciaga jak cholera! ) co raczej mi sie nigdy nei zdarzylo. Grafika moze i nie zachwyca ale co z tego skoro to demo ma rok. Gra dostarcza maaase funu i ma wciaz ten sam niesamowity klimat jak poprzednie czesci. Skladm preordera na GoW Collection bo nie wytrzymam :D

 

Po przejsciu U2 w ogole nie mialem ochoty sie niczego innego tykac bo wszystkie gry wydawaly mi sie po nim tak marne ale demko GOWa pozamiatalo !

Odnośnik do komentarza

Demo jest przekozackie i nic więcej nie mam tutaj do dodania, gra się w to jak w każdą poprzednią część świetnie i od razu czuć ten feeling i radość ze sztuki eksterminacji Duchem Sparty. :].

Mnie jednak ciekawi co innego. Ten fragment, to raczej na 100% nie jest początek gry i interesuje mnie, jak Santa Monica rozwiąże problem z przepakowanym Kratosem na początku. Jak wiadomo, w dwójce na koniec zdobył sporo mocnej magii i co najważniejsze

Ostrze Olimpu

mam nadzieję, że nie pominą tego i nie wykastrują Kratosa z tych wszystkich zabawek i rozwiążą to w miarę jakoś sensownie, tak jak to pokazali w dwójce z

utratą boskiej mocy

.

ja mam nadzieje ze po prostu bedziemy mieli okazje zagrac Blade Of Olympus bo ta bron rozpierdalala. i mam nadzieje ze 4 bron bedzie do czegos urzyteczna a nie tak jak w 2.

Odnośnik do komentarza

Jak powiedziała tutaj wiekszosc "po u2 wszystko wydaje sie brzydkie". GoW 3 nie jest wyjątkiem, jest mocno przeciętnie, lokacje to istna konwersja z ps2. Kratos wymodelowany jest dobrze, "tylko" dobrze. Aczkolwiek nadal mam nadzieje że Panowie z SM spełnią swoje obietnice i finalna wersja GoW3 faktycznie będzie podchodzic pod render bo narazie to jeszcze jej sporo brakuje. Oczywiście wiem iż to demko pochodzi z marca i od tego czasu zapewne sporo się zmieniło w kwestii grafiki aczkolwiek w tym momencie oceniam demo które mi dano a po GoW3 (zapowiadanym killerze graficznym) spodziewamy się czegoś "więcej" prawda ?

Odnośnik do komentarza

Jak powiedziała tutaj wiekszosc "po u2 wszystko wydaje sie brzydkie". GoW 3 nie jest wyjątkiem, jest mocno przeciętnie, lokacje to istna konwersja z ps2. Kratos wymodelowany jest dobrze, "tylko" dobrze. Aczkolwiek nadal mam nadzieje że Panowie z SM spełnią swoje obietnice i finalna wersja GoW3 faktycznie będzie podchodzic pod render bo narazie to jeszcze jej sporo brakuje. Oczywiście wiem iż to demko pochodzi z marca i od tego czasu zapewne sporo się zmieniło w kwestii grafiki aczkolwiek w tym momencie oceniam demo które mi dano a po GoW3 (zapowiadanym killerze graficznym) spodziewamy się czegoś "więcej" prawda ?

 

Tylko dobrze? Ktos chyba gra na SDTV bo mozna sie do paru rzeczy przyczepic, ale napewno NIE do dwoch rzeczy: modelu Kratosa oraz efektow swietlnych ;)

Odnośnik do komentarza

Model Kratosa jest bardzo dobry (nie "tylko" dobry). Z drugiej strony stawianie go na rowni z modelami z U2 to jakis ponury zart :)

Tekst o SDTV tez jest troche nie na miejscu (chyba, ze gra sie na jakims starociu, na ktorym obraz wyglada jak przez brunda folie) bo poza nizsza rozdzielczoscia sprawny CRT bije LCD na glowe pod kazdym innym wzgledem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...