Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę tego dema, bo to tylko demo, a ja chcę rzeźniczyć dalej :biggrin: Przez to, że w nie zagrałem nie mogę się już doczekać do marca :sad: Łykam kolekcjonerkę w dniu premiery. Bezapelacyjnie

Demo ma właśnie na celu zrobienie wody z mózgu tym co je obczaili. Ja sobie pogram w Collection i dopiero się zajmę właściwym GoW3 zamiast ślinić sobie swetry.
Odnośnik do komentarza

Nienawidzę tego dema, bo to tylko demo, a ja chcę rzeźniczyć dalej :biggrin: Przez to, że w nie zagrałem nie mogę się już doczekać do marca :sad: Łykam kolekcjonerkę w dniu premiery. Bezapelacyjnie

Demo ma właśnie na celu zrobienie wody z mózgu tym co je obczaili. Ja sobie pogram w Collection i dopiero się zajmę właściwym GoW3 zamiast ślinić sobie swetry.

 

Dla mnie God to był pewniak jeszcze przed demem. Poprzednie części skończyłem po kilka razy mimo tego, że nie miałem PS2 :biggrin: Collection ściągam zaraz po premierze, bo demo trójki sprawiło, że znowu mam ochotę wcielić się w rolę największego skur.czybyka w grach

Odnośnik do komentarza

Demo zrobilo na mnie bardzo dobre wrazenie, ciekawe jak sie bedzie ono mialo do pelnej wersji bo rok czasu w developingu gry to szmat czasu i mnustwo rzeczy moze sie zmienic. Po demie moje jedyne ale to niektore animacje...sa po prostu slabe i do wymiany. No i na miejscu devow dal bym sobie spokoj z 1080p i skopil sie na 720p i stalych 60 fpsach bo to w tej grze wrecz obowiazek.

Odnośnik do komentarza

Demo zrobilo na mnie bardzo dobre wrazenie, ciekawe jak sie bedzie ono mialo do pelnej wersji bo rok czasu w developingu gry to szmat czasu i mnustwo rzeczy moze sie zmienic. Po demie moje jedyne ale to niektore animacje...sa po prostu slabe i do wymiany. No i na miejscu devow dal bym sobie spokoj z 1080p i skopil sie na 720p i stalych 60 fpsach bo to w tej grze wrecz obowiazek.

 

A ja bym olał 60 FPS i skupił się na stałych 30, a zaoszczędzoną moc przeznaczył na lepszy cel ;)

Odnośnik do komentarza

Dlatego ze ta gra jest duzo bardziej adventure niz action, w stosunku do wspomnianych gier. GoW to nie jest typowy slasher, badz nie badz historia i jej przedstawienie byla i jest najwiekszym jego atutem, gdzie w przypadku NG jest to niewatpliwie system walki (bo fabula jest tak okropna ze az zal czytac teksty).

 

Ale jestem pewien ze zrobia troche wieksza ilosc kombinacji niz to co jest w demie ;]

Odnośnik do komentarza

Nienawidzę tego dema, bo to tylko demo, a ja chcę rzeźniczyć dalej :biggrin: Przez to, że w nie zagrałem nie mogę się już doczekać do marca :sad: Łykam kolekcjonerkę w dniu premiery. Bezapelacyjnie

Dokładnie, to samo było z dwójką! :( Demo się kończyło w momencie gdy waliło się Kolosowi w oko i on rozwalał ten cały budynek, już podjara co się będzie dziać dalej, obraz wiruje, a tu...dupa, do zobaczenia za parę miechów. Teraz mam to samo podjarałem się niesamowicie a trzeba czekać tyle czasu xD Nie zdawałem sobie sprawy jak tęskniłem za tą gierką, jest cholernie odprężająca (dopóki się nie włączy ostatniego poziomu trudności hehe).

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekaw tylko jednej rzeczy : Czy to demko bedzie wygladalo identycznie jak w pelnej wersji (chodzi mi tu o miejscowki ,nie grafike)? Jak wiemy demko GOW2 na E3 2k6 roznilo sie kilkoma znaczacymi szczegolami wzgledem pelnej wersji ,i ciekaw jestem jak to bedzie w przypadku "trojki". Moze te poruszanie Harpiami czy rozj.ebanie Heliosa bedzie w innym miejscu ,a w demku teraz tylko to umiescili zeby pokazac gore i nowe mozliwosci?

Hmm

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Wpis. W ogóle to byłem nieźle zszokowany w sobotę kiedy sprawdzałem pocztę. Nie miałem pojęcia że, rozsyłają kody na demko a tu taka niespodzianka.

 

Po za tym jeżeli te demko ma rok czy tam ile. To aż boję się pomyśleć jak wygląda obecnie. Stary, nowy Kratos; całe szczęście że wychodzą teraz te odświeżone edycje. Umilą oczekiwanie na "trójkę".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z powodu wysypu premier marcowych, GoW3 zostalo przeniesione na maj. Do tego czasu pozostaje demo lub GoW C.

 

http://www.ps3info.pl/story-1688-God-of-War-III-i-Gran-Turismo-5-przesunite.html

 

To jest jawne (pipi)stwo ze strony SONY!! (pipi) ktory to juz raz. Ostatnio myslalem ze Sony w koncu obralo wlasciwa droge i zaczelo szanowac klientow ale widac sie pomylilem. :/

Odnośnik do komentarza

To jest normalka a nie chamstwo... ale nie sadzilem ze bedzie to konieczne.

 

Marzec bedzie/jest najbardziej oczekiwanym miesiacem do tej pory. Swoja premiere maja/maja miec GoW3, FF13, GT5, Bioshock2? Biorac pod uwage ze ludzie nie sraja pieniedzmi i ze po prostu kupuja za kase z wyplaty, no i przede wszystkim ze malo ko kupuje gry na zapas w dniu premiery, logicznym jest ze cos trzeba przesunac.

 

Niemniej jednak nie sadzilem ze nie bedzie to potrzebne z kilku powodow :

- FF13 ma swoja premiere w japonii w grudniu i nie bedzie kolidowalo z GT ktory ma premiere w marcu

- FF13 ma premiere w marcu w EU i USA, tak jak GoW3, ale nie wiadomo co i jak bedzie z GT5

- FF13 ma premiere na poczatku miesiaca, a GoW3 o ile pamietam byl z konca marca

 

Tak czy siak lepiej jest przesunac date premiery exclusivow, to chyba logiczne jest.

 

Mam jednak nadzieje ze mimo wszystko to tylko plotka ;p

 

Aha no i bylbym zapomnial o GoW collections ktore w EU bedzie pozniej ;] Przeciez trzeba to jakos sprzedac :P

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Wczoraj znajomy podał mi tego newsa, i tak samo szukałem na innych stronach itd. I kompletnie nic nie znalazłem a przecież huczeli by o tym gdzie się da. Nawet tutaj na forum nikt nic nie wspominał.

A jeżeli to prawda no to lipa straszna, człowiek już się psychicznie nastawił na Gow-a 3... bo o GT5 to szkoda nawet wspominać.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znajomy podał mi tego newsa, i tak samo szukałem na innych stronach itd. I kompletnie nic nie znalazłem a przecież huczeli by o tym gdzie się da. Nawet tutaj na forum nikt nic nie wspominał.

A jeżeli to prawda no to lipa straszna, człowiek już się psychicznie nastawił na Gow-a 3... bo o GT5 to szkoda nawet wspominać.

do tego czasu wszyscy zdazymy ograc GoW Collection pare razy. Sony dzieli sobie premiery najwiekszych hitow, bysmy mogli kazdy z nich kupic. nie zmienia to jednak faktu, ze jako Gracze, traktowani jestesmy przez Japonczyków nie fair.

 

o GT5 zapominam kompletnie. nie obchodzi mnie aktualnie czy ta gra powstaje, czy nie. jak wyjdzie, to dopiero wróce do jej tematu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...