Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, ja jednej rzeczy cały czas skojarzyć nie mogę. GoW 3 wyjdzie w packu z 1 i 2 częścią, czy nie mam co czekać i mogę spokojnie już teraz zakupić sobie GoW Collection? Zaznaczę - grałem tylko w 1 część a i to tylko przez 15 minut. Miałem po prostu manię FFX za czasów PS2 i nigdy nie nadrobiłem tej karygodnej straty. Od dłuższego czasu bierze mnie żeby zakupić GoW Collection, ale jeżeli ma wyjść w packu z trójką - poczekam.

Odnośnik do komentarza

No ma wyjść wersja kolekcjonerska GOW3 w Europie w packu z GOW Collection. Jednak jeżeli nie zależy Tobie na kozackim opakowaniu (imitacja puszki pandory) i jeszcze kilkoma dodatkami (pewno jakieś artbooki), to możesz kupować w ciemno GOW Colleciton i zapoznawać się już teraz (przed ograniem GOW3) z Kratosem i s-ka, ponieważ zapłacisz za niego ok 120-130 zł potem dokupisz "gołą" GOW2 za ok 200 zł wydając łącznie 320 - 330 zł, a z tego co tu rozmawiamy nie wydaje się, że tak kolecjonerską zejdzie poniżej 400 zł (ja obstawiam, że będzie 449 - 500 zł - biorąc pod uwagę, że będzie tam GOW Collection)

 

Ja natomiast wstrzymuje się z zakupem GOW Collection i zobaczę jednak jaka będzie cena tej kolekcjonerskiej wersji. Jednak ja już mam dwie części GOWa za sobą.

 

Ja na Twoim miejscu (nie mając ograny 1 i 2 część) nie zastanawiał bym się chwili i kupowałbym i zapoznawał się z tą historią momentalnie (a na pewno przed odpaleniem GOW3)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem kto nie skończył Gow-a 1 i 2 niech nawet nie myśli o trójce. To nie Final Fantasy (oprócz X-2), że każda część opowiada o czym innym, jest praktycznie inną grą.

 

Po za tym GoW: Collection można wyrwać za lekko ponad stówę. Obydwie części kompletnie nie są archaiczne, ba taki GoW2 wygląda lepiej niż większość crapów na PS3/XO. Już nawet nie wspominając o gameplayu który w ogóle się nie postarzał.

 

Co do ceny edycji kolekcjonerskiej to 6-7 stów spokojnie. 350 zł to empik za samo Gow3 i GoW: Collection by nie krzyknął a co dopiero za taki zestaw.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie - grafa dobra (lepsza nawet od niektorych nowych gierek), gameplay sie WOGOLE nie postarzal (dlatego, bo w tej kategorii nie wyszlo nic lepszego), gierki sa swietne, a dodatkowo maja ogromne replayability. Naprawde - mozna je przechodzic multum razy.

Na PS2 przeszedlem troche mniej niz polowe GoW 1 i cala dwojke - kupilem GoW Collection, swietnie sie bawilem przy jedynce (2 razy przeszedlem - raz normalnie w 10h, drugi raz dla trofeum za speed runa w 3h) a teraz zabieram sie za GoW 2. Mimo, ze gre cala przeszedlem na PS2, to czuje sie jakbym gral w to pierwszy raz - fun niesamowity. Naprawde polecam kazdemu kto lubi takie gry - w zasadzie innych podobnych w mniejszym czy wiekszym stopniu gier nie ma (tak, wyszla niedawno Bayonetta i Darksiders - ale GoW Collection wg. mnie jest bardziej oplacalnym zakupem, placimy duzo mniej a przy calakowaniu gier mamy jakies 30h grania).

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z kolegami wyżej - osobiście nie miałem okazji zagrać na PS2 w GoWy i teraz dzięki Collection nadrabiam zaległości. Im dalej w las, tym większe mam wrażenie, że bez znajomości fabuły jedynki i dwójki nie ma się co za GoW III zabierać. Olać można jedynie Chains of Olympus(chociaż IMO ta część fabularnie też jest bardzo dobra).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...