Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj trochę więcej obrazków (chyba już cały artykuł):

http://forums.gametrailers.com/thread/new-god-of-war-3-scans----new-/998166?page=1

Oprócz tego info: 18 stycznia pojawi się filmik; data premiery w USA to 16 marca - Japonia 25.03 (u nas pewnie gra się pojawi w okolicach 20 - między premierami USA i Jap - strzelam w 17 albo 24)

 

Za(pipi)isty dizajn! Po prostu miażdżący i tak jak Jakim chciałbym zobaczyć te obrazki jako screeny w HD. Oby do marca, oby do marca...

Na skanach można zobaczyć: Posejdona, Hadesa i Zeusa, a także jakieś nawiązanie do wersja z PSP, oprócz tego jest nowy tytan, stwór z rękawiczkami Kratosa (możliwe że po zabiciu monstra dostaje się tą broń) i wiele więcej. I tak najbardziej rozwala Posejdon :D

Odnośnik do komentarza

czyzby posejdon siedział na ogromnych koniach? widac tam głowy koni

moze to te posągi ktorymi "jezdzilismy" w dwójce? to byla swiatynia posejdona czy jakas inna?

 

ogolnie wbrew wielu osobom ja sie podniecam praktycznie kazdym elementem gow i bardzo mi sie wszystko podoba:D

jedyne co mi sie srednio podoba to rękawice w kształcie głów , wolał bym rękawice w kształcie.. rękawic xD na psp reakwica sieetnie wygladała, dwie takie byly by cudowne :D a głowy lwów nie wygladaja zbynio jak rękawice

Odnośnik do komentarza

Po tych skanach juz wiem, ze zapowiada sie kolejna perełka w grotece ps3. Faktycznie, design Posejdona powala, robi o wiele wieksze wrazenie niz Hades.

 

Ahh, dopiero na PS3 pojawiaja sie iście epickie superprodukcje, PS2 miala za malo mocy, zeby zapierac nam dech w piersiach. Czekam na trailer do 18 stycznia! jeszcze caly tydzien :confused:

Odnośnik do komentarza

Ahh, dopiero na PS3 pojawiaja sie iście epickie superprodukcje, PS2 miala za malo mocy, zeby zapierac nam dech w piersiach.

 

Ekhem, GoW2.

 

Skany masakra (Posejdon), tak jak ktoś napisał; normalnie wylewa się epickość .

 

Po za tym podoba mi się skan co widać wspinających się tytanów. Ktoś jeszcze wątpi w trzeciego Kracia?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ahh, dopiero na PS3 pojawiaja sie iście epickie superprodukcje, PS2 miala za malo mocy, zeby zapierac nam dech w piersiach.

 

Ekhem, GoW2.

no, pare gierek mozna by bylo uznac za epickie - mgs 3, god of war 2, shadow of the colossus... ale to byly tylko namiastki, po tym co pokazuje uncharted 2, czy teraz God of War 3 to ja juz nie mam watpliwosci, ze ps3 jest najlepsza konsola sony z najlepszymi grami ever :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

e tam to tylko GOW HD

 

 

 

 

 

ludzie ktorzy tak mowili powinni sie kopnąć w głowe

 

 

 

a wracajac do skanów

czemu mowicie ze walka z posejdonem odbywa sie na gai? czyż nie logiczne wydaje sie ze bedzie sie odbywala w jakiejs wodnistej okolicy? na jakiejs wyspie , na brzegu oceanu, alvo w podwonym miescie czy cos? (rapture :P)ogolnie postac posejdona sugeruje ze powinien być jakieś wodnisty lvl, na ktory bardzo licze, chociaz nie w kwestii pływania po nim caly czas tylko jakas fajna podwodna lokacja (atlantyda?) z fajnymi widokami

 

małe spekulacje na temat czarów - skoro zabijemy posejdona i hadesa to pewnei bedzie jakis wodny czar, i jakas zabieraczka dusz :> zasygerowal bym łancuchy zabierajace dusze ale skoro podstawowa broń jest juz na łancuchach to chyba nie wrzuca czegos bardzo podobnego? hm

 

 

 

haha!! wiadc jak kratos dzierży Blades of olympus i penie mozna sie jej spodziewac jako jednej z 4 broni;];p

albo znowu sie nabierze i wyssie do miecza swoja moc zebysmy zaczynali od zera znowu :P

 

 

 

EDIT!!!!!!!

obrazki na tamtym forum sa zmniejszone tak jak u nas, klikajcie prawym i "pokaz obrazek" zeby zopbaczyc pełny rozmiar :>

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

e tam to tylko GOW HD

ludzie ktorzy tak mowili powinni sie kopnąć w głowe

 

hehehe, co racja to racja. God of War 3 gniecie grafiką i chyba tylko Uncharted 2 moze stracic go z tronu najladniejszych gier wszechczasow.

 

Na sylwestra robilem mala bibke na chacie, gdy odpalilem demko God of War 3 wszyscy wpatrzeni byli w ekran telewizora. Ziomek byl zachwycony, a po kilku dniach powiedzial mi, ze widoki makabry jaka przelewa sie na ekranie snily mu sie po nocach. Kolezanka z kolei powiedziala, ze takie gry to sa tylko dla psychopatow i w zyciu swojemu dziecku nie pozwolila by grac w taką gre :P:P:P

 

Zdaje sie, ze Kratos to najwiekszy madafaka w historii gier, typ ktory niczego sie nie boi i kosi wszystkich w iscie krwistym stylu.

 

Rzadko kiedy lykam gre zaraz po premierze, ale God of War 3, zaraz obok Heavy Rain kupie od razu. Moc!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

HEhe ja z reguł nigdy nie ulegam hajpowi :) ani nie jaram się zbytnio wszelakimi zapowidziamy bo wolę wszystko zbadać przez dotyk (racjonalista) :) - to chyba mój 1 post w tym temacie.

 

Jednak na GoW3 czekam bardzo bardzo jak nie bardziej, a GOW 1 i 2 to dla mnie praktycznie najlepsze gry (a na pewno najlepszy bohater) i co ja mogę powiedzieć?

 

Ja moje gałki przełożyły sobie te skany z Posejdonem na kilkadziesiąt cali w HD to ja spadłem z konia a nie Posejdon.

 

Tak naprawdę mam jedyną malutką obawę! Byle przejście gry za 1 razem i to bez masterowania wszystkiego do okoła zajęło min 15 h.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Kiedy myślisz, że nic już cię nie zaskoczy. Kiedy myślisz, że wszystko już widziałeś. Kiedy myślisz, że nie dasz już się podniecić.

Wyskakuje taki Posejdon i burzy twój światopogląd.

 

Jest taki jaki ma być: Boski.

Odnośnik do komentarza

o kurde, 235 zl!? Pierdziele, moze w media markt albo w Saturnie beda mieli lepsza cene za ta gre w dniu premiery. A jak nie to zakupie w kilka dni po premierze na allegro, tam to zawsze ceny sa przyzwoite :thumbsup:

 

Co do Heavy Rain - mysle, ze bedzie sporo promocji na ta gre, a jej cena bedzie trocche nizsza niz w przypadku innych nowosci. W koncu to tytul nie pod szersza publike, a obnizajac cene Sony z pewnoscia zyskalo by wieksze grono odbiorcow dla tej pozycji.

Odnośnik do komentarza

o kurde, 235 zl!? Pierdziele, moze w media markt albo w Saturnie beda mieli lepsza cene za ta gre w dniu premiery. A jak nie to zakupie w kilka dni po premierze na allegro, tam to zawsze ceny sa przyzwoite :thumbsup:

 

Co do Heavy Rain - mysle, ze bedzie sporo promocji na ta gre, a jej cena bedzie trocche nizsza niz w przypadku innych nowosci. W koncu to tytul nie pod szersza publike, a obnizajac cene Sony z pewnoscia zyskalo by wieksze grono odbiorcow dla tej pozycji.

 

Spokojnie na bank będą kopie poniżej 200 zł :) Empik zawsze miał takie ceny...u nich nadal Halo 3 warte jest 259 zł :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...