Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewany kotlet polany w wyjątkowo smakowitym sosie. Trzeba będzie zainwestować.

100% prawda. no ale ludzie mieli "uuuu look at the pretty colors" jak przy u2 wiec musi byc gra roku. :P chociarz porownanie gow3 do u2 jest obraza dla kratosa imo. oby sony nie osiadlo na laurach i nie okazalo sie ze po gow3 bateryjka sie wyczerpala.

 

 

 

 

 

ps. ludzie lubia odgrzewane kotlety :P dlatego gra roku bedzie inny: starcraft 2 :P

 

 

Odnośnik do komentarza

yyyyyyyy,no ta no pozostaje nic innego jak stanać już w kolejce pod sklepem po GoW3,to co obejrzałem na trailerze nie umie skomentować,ani nie chce się powtarzać,chce tylko juz dorwać moją kopie gry,czas będzie płynął chyba coraz wolniej.GoW3 jest już skończony nie wie ktoś moze gdzie są te magazyny z kopiami God of Wara,mam taki Hype na tą grę że jestem gotów zrobić wjazd i rozpierdul jak Kratos i wziąsć/ukraść/zapłacić za jedno pudełeczko z grą 8) lub zagrać na miejscu w ten kolejny zapowiadający się CUD gier wideo ,a jestem w pełni normalny to ten trailer mi sie udzielił.

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Ta wbijał kciuki typowi, a najlepszy był komentarz do tej sceny: "możesz poczuć jako kto jest gdy Kratos zabija / wykańcza kogoś" :)

Czy tylko mi wydaje się, że to z perspektywy zabijanego

Zeusa

patrzymy ^_^

 

A tak swoją drogą to dodali ten tryb FPP :P

 

Ja również uważam, że to właśnie

Zeus

jak się zatrzyma film, kiedy Kratos cisnął nim w skały, to widać, że to on.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, to nie on tylko

 

Posejdon, przecież to dzieje się na początku gry, a Posejdon właśnie zeskakuje pierwszy no i wzorki na rękach identyczne. Dodatkowo Zeus to siwy dziad, a ten na takiego nie wygląda

 

 

 

Oby to był jednak Posejdon...bo jeśli byłby to Zeus to moim zdaniem byłaby to końcówka gry o ile nie zakończenie ;)

 

Odnośnik do komentarza

Wrażenia z demka (średnio pozytywne):

- system walki niestety niezbyt zmodyfikowany (jak na mój gust zbyt prosty i za mało precyzyjny w porównaniu do DMC czy NG)

- grafika pod wieloma względami naprawdę rewelacyjna, ale parę rzeczy ewidentnie odstaje od reszty (animacja "double jump" wygląda na serio archaicznie i sztucznie, system cieniowania mocno oszukiwany, w paru miejscach nieistniejący)

- podsumowując stary dobry GoW - trzeba przejść ale żadna rewelacja

 

Wrażenia z najnowszego preview na GT.COM:

+ ograniczenia w grafice i animacji z demka stają się dużo mniej znaczące jeśli spojrzeć skalę i rozmach zaprezentowanych fragmentów gry

+ parę nowych broni i zagrań może jakoś ożywi ten system walki

- nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem (jako fan oryginalnego Ninja Gaiden II, tego krwistego) ale ta gra jest zdecydowanie za brutalna - nie chodzi mi o krew czy jakieś flaki, ale przesadny sadyzm - wydłubywanie oczu, rozcinanie brzucha itp. pewnie będzie to gadka w stylu "pani psycholog" ale obawiam się że znajdzie się masa młodszych lub starszych dzieciaków które niestety wypróbują takie zagrywki na zwierzętach domowych czy nawet kolegach (a przy dzisiejszym mega liberalnym systemie prawnym nawet nic im nie będzie można za to zrobić :(

Odnośnik do komentarza

A ja obstawiam, że ten długo wyczekiwany brat Kratosa wcale się nie pojawi. Nie należy w żaden sposób do głównego nurtu fabuły i gdyby teraz miał nagle znikąd wyskoczyć, to byłoby naciągane. To jest dobry motyw na kolejną część i mam nadzieje, że tak zostanie to rozwiązane. A ostatnia walka? Nie wiem, nie śmiem przypuszczać, ale mam nadzieje, że się postarają, bo finalne walki w poprzednikach nie były zbyt specjalne w porównaniu do bossów po drodze.

 

Ale czemu naciągane? Prawdopodobnie on też jest

synem największego jebaki wśród bogów

. Może pojawiłby się chcąc powstrzymać Kratosa przed zniszczeniem Olimpu. Według mnie nie byłaby to taka naciągana historia. Poza tym po co twórcy wrzucaliby taki wątek nie rozwiązując go przy okazji w finale?

 

Jak wiadomo, w polskiej wersji językowej w rolę Herkulesa wcieli się Żebrowski. Myślicie, że Herkules odegra jakąś mało znaczącą rolę? Nie wydaje mi się, kto wie, czy to właśnie nie on będzie tym bratem łysego. :ninja:

Odnośnik do komentarza

jest juz kilka akcji pokazujących ze kratos bedzie walczyl tez przeciwko tytanom - wyrywanie paznokci chronosowi, a wcześniej na zakończenie dema wjazd na twarz temu wulkaniczneu tytanowi, skoro tak to właśnie może głównym bossem bedzie jakis tytan , chociaz chyba osobiscie bardziej obsatawial bym zeusa, albo kogoś kompletnie nienznanego

 

 

btw w nowym filmiku było chyba też cos wspomniane o synu kratosa z nieprawego łoża

Odnośnik do komentarza

Można obejrzeć wszystkie filmiki na YT.

 

Mnie najbardziej ucieszyło, że twórcy spełnili jedno z marzeń Davida Jaffiego. W pierwszej części był cmentarz postaci. Znalazły się tam stwory, których design nie został wykorzystany w grze. Jednym z nich był cyklop, który miał wygląd prawie jak z jakiegoś horroru. W komentarzu twórca Kratosa żałował, że ze względu na ograniczoną moc nie udało się umieścić tego przeciwnika w grze. Z PS3 okazało się to możliwe.

Podobnie z Cerberem. Kto oglądał artworki z poprzednich części widział na pewno ten projekt. Cerber w trzeciej części wygląda prawie identycznie.

Ciekawe czy obdarte ze skóry centaury znajdą się w grze.

 

Sama gra prezentuje się świetnie. Czuć, że to brutalna wojna, gdzie żadna ze stron nie przebiera w środkach.

 

Widać to zwłaszcza na początku, Posejdon rzuca się na jednego z tytanów, a ten spada z góry i prawdopodobnie ginie w wodzie. Po chwili Gaja i inny tytan zostają złapani przez lewiatany, które usiłują ich zrzucić. W tym czasie inni bogowie pewnie walczą z pozostałymi tytanami.

Jeśli chodzi o Kronosa, to w pewnym momencie widać jak trzyma urwaną dłoń Gai. Może się pomylił i pomyślał, że to Kratos ją zabił?

 

 

Mam nadzieję, że Stig nie zapomniał o Typhonie. Chciałbym go zobaczyć podczas wielkiej wojny. Choć jego więzienie z dwójki może sugerować, że został pochwycony przed ostatecznym uderzeniem Zeusa.

Odnośnik do komentarza

Jak obejrzałem ten episode na gametrailers, to aż zaczęło mnie skręcać że w najbliższym czasie nie zagram :D Pierwszy raz w przypadku gry na PS3.

 

Gameplay wyrywa z butów. Jak będe miał kiedyś czas, to sobie pożyczę od kogoś peesdwójkę i przejdę 1 i 2 część, bo nigdy nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...