Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

czy ten filmik nie pochodzi z extrasów GOW1 przypadkeim? czyli jest rownie stary jak filmik pokazujacy heliikopter latający nad zwłokami tytana ...raczej bym sie tym nie podniecał

 

na PPE pisali że scenarzysci porpzednich czesci cchieli zrobic tak że po zabiciu greckich bogów kratos mial sie wziac za nordycka mitologie, mimo ze szansa na to jest znikoma to starsznie bym sie cieszył gdyby zrobili gre pokroju GOW tylko ze w nordyckiej mitologii, podniecial bym sie jak dziecko bo jednak wikingoów wole o wiele bardziej niż greków xD

 

 

przysnąłem na początku creditsów. Nic nie straciłem? Żadnej scenki czy tekstu później nie było?

straciłeś, na koncu byla jeszcze scenka

Odnośnik do komentarza

Gra skończona.

 

Nawet nie odpalałem polskiego dubbingu, bo nie wyobrażam sobie innych głosów w tej grze, niż oryginalne angielskie.

 

Demo z E3 wyglądało dużo gorzej, niż finalna wersja. Jak każda część GoW, ta również trzyma wysoki poziom. Epickość i miód leje się strumieniami z ekranu. Szczególnie początek jest ekstra, potem trochę siada akcja. Szkoda tej końcówki, że tak to rozwiązali. Liczyłem na więcej jak na zakończenie tak świetnej trylogii. Chyba twórcom zabrakło pomysłu jak to zakończyć.

 

Ode mnie: 10-/10.

Odnośnik do komentarza

No to się zawiodłem liczyłem na kontynuacje przygód albo coś w tym stylu, a na pewno nie na prequel na PSP.

Ja to samo. Wolałbym już te 2-3 godzinne dlc.

 

Nie cierpię tego skakania z grami na konsolach Sony. Ps3, PsP, Psp, Ps3, PsP, Ps3 fuck.

Liczyłem, że platyna, strona z platyną będzie zwiastowała "coś" na Ps3. Czuje się zrobiony w platynę ;/;/;/ Walić to.

Odnośnik do komentarza

Ta postać wydaje mi się dość niska po prostu.

szacowanie wysokosci plamy wymaga dużej wyobrazni :P

 

ale moja prosba o niespekulowanie okazala sie sluszna bo byl to poprostu kratos, i to dorosły i "typowy" (kolor skory, tatuaze)

 

gow4k.jpg

 

 

no chyba że to nie jego odbicie tylko jakiegos 15 latka ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ta postać wydaje mi się dość niska po prostu.

szacowanie wysokosci plamy wymaga dużej wyobrazni :P

 

ale moja prosba o niespekulowanie okazala sie sluszna bo byl to poprostu kratos, i to dorosły i "typowy" (kolor skory, tatuaze)

 

gow4k.jpg

 

 

no chyba że to nie jego odbicie tylko jakiegos 15 latka ;)

 

Plama przypominała mi młodego Kratosa z jakiegoś filmiku ;P Wyobraźnia fajna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

Specjalnie dla GoW (1,2,3) zakupiłem PS3..ale PSP już nie będę specjalnie kupował dla jakiegoś tam dodatku.

 

Szkoda, że tyle krzyku o takie "małe co nie co":-( Mogliby dać jakąś wiadomość nt. czegoś nowego na PS3, aby wykorzystać cały potancjał tej konsoli, ale rozumiem, że na PSP łatwiej jest gierkę zrobić:-(

 

Mam tylko nadzieję, że następna część (jaka by nie była i kim by się nie grało) GoW będzie jeszcze za czasów PS3:-)

 

 

 

 

PS. Mam takie pytanko: Czy po przejściu GoW3 na poziomie Chaos otrzymuje się jakiś bonus (np. dodatkowy kostium) ? Słyszałem, że niby tak, ale pewności nie mam. Ktoś przeszedł? Jak to wygląda?

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ta postać wydaje mi się dość niska po prostu.

szacowanie wysokosci plamy wymaga dużej wyobrazni :P

 

ale moja prosba o niespekulowanie okazala sie sluszna bo byl to poprostu kratos, i to dorosły i "typowy" (kolor skory, tatuaze)

 

gow4k.jpg

 

 

no chyba że to nie jego odbicie tylko jakiegos 15 latka ;)

 

Odbicie w wodzie na pewno nie jest dorosłego Kratosa. Być może to ujęcie z przypomnienia sobie mrocznej przeszłości.

 

"Jeśli chodzi o fabułę, to poznasz odpowiedzi na pytania dotyczące Kratosa (jego blizny i tatuaże) i jego rodziny, a także zwiedzisz kilka zaginionych światów." - konsolowisko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...