Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Kratos jest silniejszy i potężniejszy z każdą częścią. W jedynce rozkminił jednego boga przy pomocy jego pobratymców. W dwójce kosi wszystko na swojej drodze jak kombajn, natomiast w trójce rozjeżdża bogów jak walec.

 

Czy ktos może określić ile mija czasu (dla Kratosa) między jego zstąpieniem z Olimpu w dwójce, a ostatnią sceną w trójce? Dzień? Dwa?

Odnośnik do komentarza

Ale nie spodziewałem sie AŻ takiej brytalności. To co Kratos robi z

Herkulesem, Posejdonem, Heliosem, Hermesem i Gają, jest po prostu straszne, szczególnie scena z hermesem. A i dobrze że z czasów dema zmienili level na całkiem inny, patent z zasłanianiem ręką światła przy zabijaniu Heliosa na prawdę świetny. Jestem własnie po pierwszym spotkaniu z Afrodyta i ruszam do Tartaru, myślę że będzie jeszcze lepiej :thumbsup:

Edytowane przez Kaucz
Odnośnik do komentarza

Ale nie spodziewałem sie AŻ takiej brytalności. To co Kratos robi z

Herkulesem, Posejdonem, Heliosem, Hermesem i Gają, jest po prostu straszne, szczególnie scena z hermesem. A i dobrze że z czasów dema zmienili level na całkiem inny, patent z zasłanianiem ręką światła przy zabijaniu Heliosa na prawdę świetny. Jestem własnie po pierwszym spotkaniu z Afrodyta i ruszam do Tartaru, myślę że będzie jeszcze lepiej :thumbsup:

 

 

Później

emocje trochę opadną...choć zostaje Kronos jego Kratos też ładnie potraktuje :)

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jeszcze

Hades był prze(pipi)any gameplay'owo, a na Kronosie się zawiodłem. No i brakuje jeszcze chociaż jednej walki z jakimś tytanem, bo jedna to zdecydowanie za mało.

 

 

Czemu się zawiodłeś na

Kronosie? Przecież to chyba druga najlepsza walka po Posejdonie w tej grze. Akcja z paznokciem, rozcięcie od środka, aż wyjebało mu kichy na wierzch i Kratos wyskakujący cały uwalony we krwi, czy przebicie brody, to nie są słabe momenty.

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ale latwa byla, no i szkoda ze nie bylo gameplayu wewnatrz kronosa, napierdalasz mu po kichach i slyszysz ebniacy glos, gdzie kurfa jestes kratosie.

wizyta w odbycie i wykoszenie mu hemoroidów tez by pewnie urozmaicila rozgrywke

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jeszcze

Hades był prze(pipi)any gameplay'owo, a na Kronosie się zawiodłem. No i brakuje jeszcze chociaż jednej walki z jakimś tytanem, bo jedna to zdecydowanie za mało.

 

 

Czemu się zawiodłeś na

Kronosie? Przecież to chyba druga najlepsza walka po Posejdonie w tej grze. Akcja z paznokciem, rozcięcie od środka, aż wyjebało mu kichy na wierzch i Kratos wyskakujący cały uwalony we krwi, czy przebicie brody, to nie są słabe momenty.

 

Możliwe że po demie

napaliłem się na mega wy(pipi)ane akcje z tytanami, a dostałem jednego, który nie sprostał moim oczekiwaniom. Akcje które wymieniłeś ryją beret, ale już samo wykończenie Kronosa jest takie sobie, a i w ogóle nie czuć wielkości tytanów. W jedynce Kronos ze świątynią był (pipi)ny względemwg Kratosa, a tutaj zdecydowanie tego nie czuć.

 

Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki:

Chciałbym wbić trofeum za przejście labiryntu bez deada. Jest to możliwe że gdy zapisze podczas przechodzenia go (są 2 savepointy) stan gry i potem gdy glebnę wczytam ten stan gry, to trofeum wpadnie czy nie? (teoretycznie wtedy nie powinienem mieć zaliczonego żadnego zgonu, ale nie wiem jak jest więc pytam, żeby 2 razy się nie bawić)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jeszcze

Hades był prze(pipi)any gameplay'owo, a na Kronosie się zawiodłem. No i brakuje jeszcze chociaż jednej walki z jakimś tytanem, bo jedna to zdecydowanie za mało.

 

 

Czemu się zawiodłeś na

Kronosie? Przecież to chyba druga najlepsza walka po Posejdonie w tej grze. Akcja z paznokciem, rozcięcie od środka, aż wyjebało mu kichy na wierzch i Kratos wyskakujący cały uwalony we krwi, czy przebicie brody, to nie są słabe momenty.

 

Możliwe że po demie

napaliłem się na mega wy(pipi)ane akcje z tytanami, a dostałem jednego, który nie sprostał moim oczekiwaniom. Akcje które wymieniłeś ryją beret, ale już samo wykończenie Kronosa jest takie sobie, a i w ogóle nie czuć wielkości tytanów. W jedynce Kronos ze świątynią był (pipi)ny względemwg Kratosa, a tutaj zdecydowanie tego nie czuć.

 

 

 

Wykończenie jest ok, wydaje się, że Kronos zbyt łatwo padł, ale Kratos przecież "naładował" pełną moc w Ostrze Olimpu i dźgnął go w czoło. To nie byle jaka broń o czym można się było przekonać choćby w GoW2. Chociaż rzeczywiście mogli wymyślić coś bardziej oryginalnego, jak oskalpowanie. :diablo:

Już bardziej przyczepiłbym się do Persesa, który został trafiony w oko i na tym zakończył się jego udział w grze.

 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie, co do zakończenia

to w końcu jego ciało zniknęło z tej skały, prawda? Ciekawe czy coś go wciągnęło w stronę morze, czy sam się przeczołgał. Tak czy owak, gdyby na siłę chcieli zrobić kolejną odsłoną z Kratosem, to zawsze mogą wymyślić coś nowego w fabule. Jakby nie było umierał już chyba w każdej części.

Odnośnik do komentarza

Taki prequel już jest - Chains of Olympus. Szkoda, że już tego DLC nie wypuszczą.

 

 

huh? Nie będzie dlc? Co mnie ominęło? ; D

 

Nie serio pytam bo jedynym powodem, dla którego nie sprzedałem jeszcze gry jest czekanie na to obiecane kwietniowe dlc, wie ktoś coś?

 

Stig Assmusen (game director) powiedział, że GoW III jest tytułem kompletnym i żadnych DLC już raczej nie będzie w planach. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Heh ja w tym tygodniu pewnie wbiję platynę ;)

 

Napiszę krótko od siebie, że gra to (czego w sumie mówić nie muszę :P) zdecydowana czołówka na PS3.

Świetny gameplay (mimo, że przechodze drugi raz to nadal gra mi się bardzo dobrze i się nie nudzę), epickość i świetna grafika.

 

W temacie grafiki i porównania do U2 (wstrzymałem się do teraz... aż grę przeszedłem) to obecnie oceniam to tak:

Jako ogół, dzięki efektowności, skali i wiekszej oczo(pipi)ności GoW3 robi nieco większe wrażenie niz U2.

W temacie drobnych detali itp zdecydowanie wygrywa U2. Tekstury... też U2, choć nie tak bardzo, jak możnaby się spodziewać po demie.

Modele postaci... Kratos prezentuje się rewelacyjnie. Od strony liczby polygonów z pewnością ustępuje modelom z U2 (znacznie) ale wynika to też po części ze skromniejszego ubrania. Modele in-game (w każdym bądź razie w multi) w U2 mają taki sam polycount jak modele we wstawkach (wiem to, bo gość, który tworzył modele na pewnym forum dla grafików 3D wszystko opisał... w rzeczywistości Drake ma 37tys polygonów a Chloe niecałe 50 (nie pamietam ile dokładnie) i jedyne różnice między modelem in-game a we wstawkach to tekstury. W GoW3 Kratos ma 20tys polygonów (co było też potwierdzone przez kogoś z SM) ale zawsze ma świetne tekstury, dzięki czemu model in-game stawiam ogólnie na równi z modelami in-game z U2.

Modele innych postaci w GoW3 to niestety przynajmniej 2-3 półki niższa liga.

Ogólnie graficznie obie gry stawiam na równi :)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...