Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat rękawice bardzo dla mnie dały radę. Pierwszy raz (licząc zarówno GoW 1 i 2 oraz CoO) zrezygnowałem praktycznie z ostrzy na rzecz innej broni (rękawic). No dla mnie jako dla fana serii 9+ , zabrakło mi jeszcze jakieś z 3 h grania i z dwie mocne walki do 10

 

Ja grając na Hardzie, byłem usatysfakcjonowany co do długości gry ;P

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

Z tej serii jeśli już, to najbardziej na 10 zasługuje druga część. Najdłuższa, najwięcej walk z szefami, najlepszy oręż pomocniczy (rękawice, to jednak nie młot) no i chyba ma najlepsze bonusy.

A w trójce czasem nie ma więcej bossów niż w dwójce? Mi właśnie średnio przypadły do gustu dodatkowe bronie w dwójce, ale to kwestia gustu. Ja od zawsze nawalam z Blades of (Tu wstawić adekwatną nazwę xD). Dla mnie jedynka była najlepsza, no i miała najwyższy poziom trudności, fajnie by było jakby i trójka taki miała, ale jeszcze ani razu jej nie przeszedłem w sumie... Gram na hardzie, ale żeby był jakiś hardcore, nawet na chaosie, to się nie zapowiada... Chyba że mnie oświecicie i uradujecie, twierdząc że się mylę :D

Jak dla mnie dyszka minus :D Jest parę błędów, ale GoW to GoW i gra w żadną inną grę nie sprawia mi takiej przyjemności, wszystkie deklasuje... gameplay, fun, epickość, graficzka i ta muzyka... No i główny "bohater"... Nieee, dla mnie nie ma innej oceny jak dyszka ;)

Odnośnik do komentarza

Z tej serii jeśli już, to najbardziej na 10 zasługuje druga część. Najdłuższa, najwięcej walk z szefami, najlepszy oręż pomocniczy (rękawice, to jednak nie młot) no i chyba ma najlepsze bonusy.

A w trójce czasem nie ma więcej bossów niż w dwójce? Mi właśnie średnio przypadły do gustu dodatkowe bronie w dwójce, ale to kwestia gustu. Ja od zawsze nawalam z Blades of (Tu wstawić adekwatną nazwę xD). Dla mnie jedynka była najlepsza, no i miała najwyższy poziom trudności, fajnie by było jakby i trójka taki miała, ale jeszcze ani razu jej nie przeszedłem w sumie... Gram na hardzie, ale żeby był jakiś hardcore, nawet na chaosie, to się nie zapowiada... Chyba że mnie oświecicie i uradujecie, twierdząc że się mylę :D

Jak dla mnie dyszka minus :D Jest parę błędów, ale GoW to GoW i gra w żadną inną grę nie sprawia mi takiej przyjemności, wszystkie deklasuje... gameplay, fun, epickość, graficzka i ta muzyka... No i główny "bohater"... Nieee, dla mnie nie ma innej oceny jak dyszka ;)

Zwyrol ma rację, trójka ma najgorsze (czyt. ŻADNE!!) bonusy, i to jest główny mankament tej odsłony. Jeśli chodzi zaś o jedynkę to pamiętam, że rozkminianie jej na God'zie było jednym z łatwiejszych doznać w serii. Co z tego, że do klonów podszedłem 10 razy skoro cała reszta zajęła mi kilo mniej niż całość dwójki.

 

Trójka to to jest produkt niekompletny, który powinien krzyczeć dodatkami zawartymi na płycie...a nie marnym DLC, które jest planowane na bliżej nieokreśloną przyszłość. Bieda...

Odnośnik do komentarza

Swego rodzaju NG+ można mieć korzystając z glitcha:

1) Beat the game once on any difficulty, beat all the challenges.

2) Start Combat Arena, choose Titan difficulty.

3) Pick whatever monsters/settings you like.

4) Stand there and die.

5) After dying a few times, system will ask you to switch to Easy mode. Choose NO to return to title screen.

6) Start New Game on any difficulty and voila: You have all 4 weapons all maxed out from the beginning

Odnośnik do komentarza

Wyzwania są faktycznie bardzo uproszczone w porównaniu do I & II...pamiętam jak dostawałem szału przy ostatnim wyzwaniu w GoW I ale kiedy w końcu się udało czułem się spełniony, jakkolwiek głupio to brzmi ...a tutaj wszystkie zrobiłem w jakąś godzinę bez większych problemów. Dla mnie uproszczenie zawsze jest minusem, niestety co raz większa ilość producentów idzie w tą stronę :/

Odnośnik do komentarza

Swego rodzaju NG+ można mieć korzystając z glitcha:

1) Beat the game once on any difficulty, beat all the challenges.

2) Start Combat Arena, choose Titan difficulty.

3) Pick whatever monsters/settings you like.

4) Stand there and die.

5) After dying a few times, system will ask you to switch to Easy mode. Choose NO to return to title screen.

6) Start New Game on any difficulty and voila: You have all 4 weapons all maxed out from the beginning

I gra się tak normalnie? Gdzieś czytałem, że po rozwaleniu serca Gai zbyt wcześnie konsolę można od razu restartować.

Odnośnik do komentarza

Wyzwania są faktycznie bardzo uproszczone w porównaniu do I & II...pamiętam jak dostawałem szału przy ostatnim wyzwaniu w GoW I ale kiedy w końcu się udało czułem się spełniony, jakkolwiek głupio to brzmi ...a tutaj wszystkie zrobiłem w jakąś godzinę bez większych problemów. Dla mnie uproszczenie zawsze jest minusem, niestety co raz większa ilość producentów idzie w tą stronę :/

w godzine? 30 minut to maks ;/ Najgorszym jest 'Get Stoned', ale i na to jest sposób bo przeciwnik działa jak w poprzednich częściach - jak łapiesz meduze to ona po tym od razu Cie chce zamieniać w kamień, jak zrobisz na tym bloka bez robienia QTE, to promień szybciej zamienia.

Ogólnie banalne te wyzwania w tej części, az szkoda...

Odnośnik do komentarza

Swego rodzaju NG+ można mieć korzystając z glitcha:

1) Beat the game once on any difficulty, beat all the challenges.

2) Start Combat Arena, choose Titan difficulty.

3) Pick whatever monsters/settings you like.

4) Stand there and die.

5) After dying a few times, system will ask you to switch to Easy mode. Choose NO to return to title screen.

6) Start New Game on any difficulty and voila: You have all 4 weapons all maxed out from the beginning

I gra się tak normalnie? Gdzieś czytałem, że po rozwaleniu serca Gai zbyt wcześnie konsolę można od razu restartować.

tak gra sie normalne. nie mozna rozwalic serca gai ale mozna sprobowac rozwalic lancuch wczesniej , czgo nie radze robic bo bedzie musial zrestartowac konsole. Ogólnie poza tym jednym momentem wszystko jest jak za 1 razem.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...