Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szlag mam ten sam problem, a wczoraj nabiłem 60% w Quantum of Solace ;p mam nadzieję, że normalnie będą widoczne, bo jak nie to kupa ;p

 

EDIT:

Sprawdziłem na drugim koncie, uff widać normalnie w game card.....więc tylko nie mogę podglądać trofeów u innych, ale swoje normalnie na moim koncie....

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dysk zewnętrzny LG usb 160GB co by backupa zapodać. Podpiąłem pod moją konsolę (zepsutą zresztą - padł laser) i nic, konsola nie wykrywa tego dysku? Dodam, że przenośne pamięci wykrywa bezproblemowo. Czy konsola nie wykrywa dysków zewnętrznych?? Dane tego dysku: Interface: USB 1.1/2.0, Data transfer rate: 480 Mbps, HDD: 2,5" SATA, 5400RPM, 8MB buffer - czy to ma jakieś znaczenie?? Help me!

Odnośnik do komentarza

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

dobra juz wiem odczytuje mi z pendriva ale chcialbym dysk zewnetrzny podlaczyc i pokazuje mi ikonke windowsa na nim ? i nie moze odczytac pomoze ktos ?

pokazuje komunikat ze cos tam sprawdzic media server w system settings ale tam takiego czegos nie ma ?

dodam ze dysk jest zrobiony w NTFS

Edytowane przez rafaelvdv
Odnośnik do komentarza

Dlaczego tak jest, że FIFA09 chodzi mi poprawnie tylko na amerykańskim accouncie?

 

Sytuacja przedstawia się tak: Kupiłem swój egzemplarz Fify i chodziło oczywiście bez problemu. Na święta pożyczyłem kumplowi, po czym okazało się, że Sylwestra bedę musiał spędzić w domu, więc zgadałem się z innym kumplem, aby mi pożyczył tylko na sylwka swojej kopii. No i jego gra nie chodzi na moim europejskim koncie :/ Tzn załączę grę bez problemu, opcje też w miarę, ale nie mogę skonfigurować pada, w czasie gry nacisnąć STARTu, a czasem nawet od razu wywala. Konsola się zawiesza i są charakterystyczne trzy piknięcia i turn off. Boję się, że z moją wersją może być tak samo. Ponoć Sony ma jakieś problemy ostatnio z softem. Mam nadzieję, że to naprawią.

 

Wie ktoś jaki może być tego powód ?

Odnośnik do komentarza
Dlaczego tak jest, że FIFA09 chodzi mi poprawnie tylko na amerykańskim accouncie?

 

Sytuacja przedstawia się tak: Kupiłem swój egzemplarz Fify i chodziło oczywiście bez problemu. Na święta pożyczyłem kumplowi, po czym okazało się, że Sylwestra bedę musiał spędzić w domu, więc zgadałem się z innym kumplem, aby mi pożyczył tylko na sylwka swojej kopii. No i jego gra nie chodzi na moim europejskim koncie :/ Tzn załączę grę bez problemu, opcje też w miarę, ale nie mogę skonfigurować pada, w czasie gry nacisnąć STARTu, a czasem nawet od razu wywala. Konsola się zawiesza i są charakterystyczne trzy piknięcia i turn off. Boję się, że z moją wersją może być tak samo. Ponoć Sony ma jakieś problemy ostatnio z softem. Mam nadzieję, że to naprawią.

 

Wie ktoś jaki może być tego powód ?

 

Przy niektórych grach są takie problemy jak masz za dużo friends'ów na liście.

Na Amerykanskim koncie pewnie masz mało osób to chodzi, a na europejskim jest ich pewnie więcej (jak nie duzo wiecej :P ) i dlatego mogą być problemy

Odnośnik do komentarza

mam pytanie dotyczące blokady regionalnej. Wiem, że gry nie mają, ale filmy już tak. Wiem, że pytanie może trochę głupie, ale czy sprzęt (pady itp.) mają jakąś blokadę czy coś, że jeśli kupię pada w stanach to nie będzie działał na mojej ps3 (europ). Wydaje mi się, że wszystko powinno być ok, ale nie chcę wywalić kasy jeśli się mylę.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Koledzy, jak wylogować się z PSN bez wyłączania konsoli i aktualnie włączonej gry? Pytam, bo GTA w multi ma brzydki zwyczaj wieszać się czasem i wiem że radą jest albo rozłączenie neta albo reset. Kto wie jak długo się GTA ładuje ten wie czemu wole wylogowanie. :P

 

 

Stokrotne dzięki Emet :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...