Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jeśli zamówiłbym PS3 z Wielkiej Brytanii, to będę mógł normalnie korzystać z gwarancji?:P Za 299 GBP (jakieś 1340 zł) widziałem kilka ciekawych zestawów np. PS3 80 GB + Prince of Persia + Motorstorm: PR + Batman Begins lub PS3 80 GB + Resistance 2 + Mirrors Edge + 300. Wartość dwóch gier oraz filmu to jakieś 350 zł, więc za samą konsolę płaci się ok. 1000 zł. Co prawda do tego dochodzą koszty przesyłki, ale i tak wygląda to dosyć ciekawie:)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grajac w Burnouta zalapalem zwieche ,bo za szybko na zlomowcu pykalem. Wylaczylem konsole z guzika (z przodu), wlaczylem i tak jak przedtem mialem w menu kolejnosc:

plytka

burnout

demo wipeouta

Teraz mam:

plytka

logo burnouta z napisem ,ze sa 2 rzeczy i jak klikne to mam w srodku burnouta i demo wipeouta. Jak to sie stalo? I jak wrocic do poprzedniego ustawienia?

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj grajac w Burnouta zalapalem zwieche ,bo za szybko na zlomowcu pykalem. Wylaczylem konsole z guzika (z przodu), wlaczylem i tak jak przedtem mialem w menu kolejnosc:

plytka

burnout

demo wipeouta

Teraz mam:

plytka

logo burnouta z napisem ,ze sa 2 rzeczy i jak klikne to mam w srodku burnouta i demo wipeouta. Jak to sie stalo? I jak wrocic do poprzedniego ustawienia?

No segregowanie Ci się załączyło :D Najedź na folder w którym masz gry i wciśnij kwadrat :P

BTW: możesz segregować gry (trójkąt na jakimś tytule) po dacie utworzenia, nazwie, albumie formacie itp. Sort By oraz Group Content :dance:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

-do popierdłółkowatych gier z ps store(chyba 3 czy 4 to wykorzystują)

-do burnout paradise jako kamerka (pstryka Ci fotkę jak zaliczysz wypadek w grze)

-do LBP-pstrykasz fotkę kamerką i możesz ją umieścić w grze

-do singstara -nagrywa Ci pseudo teledysk z twoich wypocin do mikrofonu

 

W przyszłości wyjdzie Eye pet to będziesz mógł głaskać wirtualne zwierzątko :P

 

Wg nie warto inwestować chyba ,że potrafisz załatwić kamerkę okazyjnie lub potrzebujesz jakiejś do pc bo z tego co się orientuje ps eye da się podłączyć do komputera

Odnośnik do komentarza
-do popierdłółkowatych gier z ps store(chyba 3 czy 4 to wykorzystują)

-do burnout paradise jako kamerka (pstryka Ci fotkę jak zaliczysz wypadek w grze)

-do LBP-pstrykasz fotkę kamerką i możesz ją umieścić w grze

-do singstara -nagrywa Ci pseudo teledysk z twoich wypocin do mikrofonu

 

W przyszłości wyjdzie Eye pet to będziesz mógł głaskać wirtualne zwierzątko :P

 

Wg nie warto inwestować chyba ,że potrafisz załatwić kamerkę okazyjnie lub potrzebujesz jakiejś do pc bo z tego co się orientuje ps eye da się podłączyć do komputera

 

Wtrącę jeszcze że kamera nie służy tylko i wyłącznie do pstrykania fotek ale posiada także mikrofon który bardzo przydaje się w grach.

Ja osobiście wykorzystywałam mikrofon do rozmów podczas grania w COD4,COD5, BP, LBP. Spisuje się bardzo dobrze i z tego co wiem, mnie także było słychać :)

Odnośnik do komentarza

otóż PS3 zawiesiło mi sie przy wychodzeniu z gry ( wcisnąłem ten przycisk na padzie ---> Yes zeby powrocic do XMB)

zrobił sie czarny ekran i nic. brak reaki nie pojawiało sie menu XMB. zaczekałem 5 min. I wyłączyłem konsole od zasilania.

 

Ogólnie wszystko nadal mi działa.

Tylko pytanie dlaczego tak sie stało i czy to ze wyłączyłem tak moze miec jakies konsekwencje w przyszlosci.

 

?

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne ze bez problemu otwieram swoje konto na poczcie wp ale juz zadnego listu nie moge?

Czy u was tez bardzo czesto te forum nie startuje tylko pojawia sie inf :IPS DRIVER ERROR zrowno wchodzac z konsoli jak i z pc ,praktycznie codziennie tak sie u mnie dzieje np. wczoraj wieczorem dlugo i dzis rano krocej? Inne strony bez problemu w tym czasie.

Czy moge sam usunac swojeg posta ?Wczoraj wbil mi sie jakims sposobem trzy razy ten sam ?

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza
zamierzam kupic battelfield bad company.

Mam pytanie czy jak podlacze myszke pod usb bedzie ona działać w tej grze ?

czy w ogole mozna podlaczyc myszke do PS3 ?

Czy mysz w grze bedzie działeć to zależy wyłącznie od danego tytułu. W BF nie działa. Każdą mysz i klawę na usb [podłączysz i bedzie ona działać z PS3 (w menu czyli XMB, w przeglądarce, w psstore)

 

 

 

witam wszystkich mam dylemat a mianowicie zamieżam kupić ps3 ale im dłużej się zastanawiam tym coraz więcej mam wątpliwości a przeciez mam ps one i ps2 i przed ich kupnem takich wątpliwości nie miałem a co smieszniejsze zastanawiam się też czy może X szajs niech mi ktoś doradzi

 

Jak chcesz sprzętuy niezawodnego, cichego, ładnego (by ładnie przy lcd wyglądał hehe) , służącego jako kombajn multimedialny i stać Cię na oryginały to łap PS3. Jak nie stać Cię na orginały i możesz żyć bez wyżej wymienionych rzeczy to kupuj iXa.

Odnośnik do komentarza

pare pytan:

1. gra XYZ smiga w 1080p, a gra ABC w 720p, PS3 podpieta przez HDMI pod monitor LCD, z natywna rozdzelczoscia 1920x1080 (16:9), zapewne gra XYZ wyglada az milo, ale co dzieje sie po uruchomieniu gry ABC? czy gra ABC lepiej bedzie wygladal na monitorze z natywna rozdzielczoscia 1280x720??

2 sytuacja odwrotna, co dzieje sie z gra XYZ (przypominam - 1080p) uruchomiona na monitorze z natywna rozdz. 1280x720?

3. lepiej kupic monitor hdready czy monitor fullhd, jezeli glownie bede go uzywal do grania na ps3, na ktore wiekszosc gier ma rozdielczosc 720p (chyba)? pytam takze w zwiazku z finansami, chce cos kupic jak najtaniej, do 1000zl ale im mniej tym lepiej, oczywiscie cos dobrego jakosciowo w swojej kategorii cenowej.

4. czy jest jakis sposob na podlaczenie Dualshocka2 pod PS3? ewentualnie czy sa jakies pady innych firm niz Sony do PS3, ktore maja triggery takie jak mial DS2? (chodzi mi o L2 i R2, nie pasuja mi one w Dualshocku3 do grania w PESa)

5. czy lacze internetowe 2Mb download/ 256kb upload to lacze dobre/srednie/za slabe do grania online na PS3?

 

prosze o odpowiedzi, bede wdzieczny i madrzejszy

Odnośnik do komentarza
pare pytan:

1. gra XYZ smiga w 1080p, a gra ABC w 720p, PS3 podpieta przez HDMI pod monitor LCD, z natywna rozdzelczoscia 1920x1080 (16:9), zapewne gra XYZ wyglada az milo, ale co dzieje sie po uruchomieniu gry ABC? czy gra ABC lepiej bedzie wygladal na monitorze z natywna rozdzielczoscia 1280x720??

2 sytuacja odwrotna, co dzieje sie z gra XYZ (przypominam - 1080p) uruchomiona na monitorze z natywna rozdz. 1280x720?

3. lepiej kupic monitor hdready czy monitor fullhd, jezeli glownie bede go uzywal do grania na ps3, na ktore wiekszosc gier ma rozdielczosc 720p (chyba)? pytam takze w zwiazku z finansami, chce cos kupic jak najtaniej, do 1000zl ale im mniej tym lepiej, oczywiscie cos dobrego jakosciowo w swojej kategorii cenowej.

4. czy jest jakis sposob na podlaczenie Dualshocka2 pod PS3? ewentualnie czy sa jakies pady innych firm niz Sony do PS3, ktore maja triggery takie jak mial DS2? (chodzi mi o L2 i R2, nie pasuja mi one w Dualshocku3 do grania w PESa)

5. czy lacze internetowe 2Mb download/ 256kb upload to lacze dobre/srednie/za slabe do grania online na PS3?

 

prosze o odpowiedzi, bede wdzieczny i madrzejszy

Z 1 i 2 pytaniem nie mam zielonego pojęcia, natomiast z resztą:

Ad3 Kupować monitor full HD dla 30-40 gier w takiej rozdzielczości? Pewnie i tak w 3/4 z nich nie zagrasz :)

Ad4 Do podłączenia DS2 służy przejścówka wydana przez Sony, widziałem za ok 50zł

Ad5 Ja mam badziewną sieć osiedlową, która nawet w porywach nie ma 1Mb i gra się dobrze, 2 Mb starczy w zupełności

Odnośnik do komentarza

A co się stanie, jak przykładowo założę nowe konto, żeby ściągnąć jakąś tam grę z PSS i potem wywalę usera? Aha, i to chyba już było, ale nie do końca łapię. Jak to jest z usuwaniem gier kupionych na spółkę z PSS - w ogóle nie można?

 

A co się stanie, jak przykładowo dodam nowego usera, żeby ściągnąć jakąś tam grę z PSS, ściągnę i potem tego usera wywalę? Aha, i to chyba już było, ale nie do końca łapię. Jak to jest z usuwaniem gier kupionych na spółkę z PSS - w ogóle nie można?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...