Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm , szkoda to jest właśnie problem z PS3 - dużo ludzi nie ma mikrofonów bo trzeba dokupić... szkoda bo komunikacja jest ważna :P

Stary - jezeli masz 2 konsole, to multiplatformowa gre kupuj na X'a - nie dosc, ze czesciej nieco lepiej wyglada, to Xbox Live jest jednak o wiele lepsza usluga sieciowa niz PS Network. To nie ulega zadnej watpliwosci.

 

Co do headseta - mozesz podlaczyc sobie sluchawke bluethooth.

 

Teraz ja mam pytanie:

Do czego slużą nastepujace opcje w menu:

GAME SETTINGS:

-PS Upscaler

-PS Smoothing

 

Display Settings:

-Cros Color Reduction Filter

-RGB Full Range

 

Jak najlepiej je ustawic?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Upscaler i smoothing jest do DVD badz gier na PSXa (u niektorych tez PS2) i wyswietlania obrazu na telewizorach HD.

Upscaler do udawania wiekszej rozdzielczosci (zeby byl full screen bez przesadnych zabkow i poziomic)

Smoothing wlasnie przejscia miedzy kolorami - czyli glownie zabki i poziomice... Taki filtr blurujacy.

 

 

CCR Filter to wlasnie do walki z zakloceniami - tyle ze analogowymi - jak uzywasz kabli analogowych - bezuzyteczne dla HD.

RGB to paleta kolorow. Im wiecej tym lepiej (glownie widac to w czerwieniach czy zolciach i oczywiscie w czerniach czy przy wartosciach granicznych dla trzech skladowych) - czyli lepiej FUll RGB. Ale telewizor musi to wspierac (zwykle w opcjach HDMI telewizora - bo to tylko dla HDMI) bo inaczej popsujesz sobie jakosc obrazu.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Uzywalem juz wielu media serverow - mediaplayer, tversaty (czy jakos tak), nero, orb. Teraz uzywam "java ps3 media server" najbardziej mi pasuje, lecz nie moge dojsc jak ustawic zeby konsola wyswietlala napisy z pliku *.sub wie ktos z was moze?

 

Edit: juz sobie poradzilem, jakby ktos byl ciekaw to plik z napisami powinien byc w tym samym folderze co film i miec taka sama nazwe

Edytowane przez GnOOsny
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko.

Pół roku temu zakladalem konto i zaznaczylem ze haslo ma zapamietac. Teraz bym chcial sie zalogowac na play...... .com i nie pamietam hasla, kompletnie nie pamietam jakie moglem dac, w pytaniu do odzyskania tez mi nic nie pasuje kompletnie juz nie pamietam co wipsalem. Jest jeszcze jakis sposob na przypomnienie hasla?? i czy w hasle np musza byc jakies cyfry itp ??? kombinuje jak moge ale juz nie mam pomyslow

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasy konsola zaczęła mi się wieszać ;/ Zastanawiam się czy format będzie dobrym rozwiązaniem. Jeżeli nie, to jakie rozwiązanie byście polecali. A jeżeli format to mam tu takie pytanie. Co z Trophy`s? Mam zamiar skopiować save`y na dysk przenośny. Ale nie wiem czy po ponownym ich wgraniu będę miał puchary, które już odblokowałem.

Odnośnik do komentarza

Przed e. formatem zrob synchronizacje trofeow z serwerem. Wtedy wszystkie beda zapisane na twoim koncie. Aby ogladac je w XMB w zakladce Trophy bedziesz musial wlaczyc przynajmniej raz kazda gre, w ktorej miales trofea. Bez tego beda widoczne tylko na stronie www, oraz przy porownaniu trofeow z inna osoba. Tak przynajmniej bylo jeszcze jakis czas temu.. Moze teraz da sie inaczej to zrobic.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem. Zgralem na moja ps3, 2 filmy i 1 z nich niedziala(przy tym niedzialajacym, wyskakuje napis ze this data is not supported), sprawdzalem je na kompie i oba dzialaja bez problemu. Sprawdzalem we wlasciwosciach i oba filmy sa tego samego formatu(AVI). Okolo 3 tygodniu temu wymienielem w konsoli dysk i co najdziwniejsze to, ten filmy ktory teraz niedziala, wczesniej(przed wymiana dysku) dzialal bez problemu. Wiecie moze w czym jest problem?? Po wymianie dysku cos sie poprzestawialo w konsoli, czy co?? W moio ps3 mam zainstalowany najnowszy firmware.

Edytowane przez Pablos235
Odnośnik do komentarza

Kupiłem konsolę jakieś 3 tygodnie temu w mm. Zawiesiła mi się tylko 2 razy , nie wiem z jakiego powodu. Wczoraj uruchomiłem ją na swoim europejskim koncie( mam jeszcze amerykańskie i japońskie)i coś zaczęło świrować. Mianowicie w menu takie rzeczy jak dema, trofea, lista przyjaciół cały czas się ładują, gdy uruchamiam np LBP też się ładuję- bez końca. I wszystko to się dzieje dopóki nie połączę się z siecią psn. Zmusiło mnie to do zrobienia gruntownego formatu dysku twardego i wszystko chodzi dobrze, sprawdzałem przed pracą. Jednak nurtuje mnie pytanie czym to mogło być spowodowane?

Od razu chcę napomnieć że nie miałem żadnych syfów na dysku itd.

 

Edytowane przez raVen20
Odnośnik do komentarza
Kupiłem konsolę jakieś 3 tygodnie temu w mm. Zawiesiła mi się tylko 2 razy , nie wiem z jakiego powodu. Wczoraj uruchomiłem ją na swoim europejskim koncie( mam jeszcze amerykańskie i japońskie)i coś zaczęło świrować. Mianowicie w menu takie rzeczy jak dema, trofea, lista przyjaciół cały czas się ładują, gdy uruchamiam np LBP też się ładuję- bez końca. I wszystko to się dzieje dopóki nie połączę się z siecią psn. Zmusiło mnie to do zrobienia gruntownego formatu dysku twardego i wszystko chodzi dobrze, sprawdzałem przed pracą. Jednak nurtuje mnie pytanie czym to mogło być spowodowane?

Od razu chcę napomnieć że nie miałem żadnych syfów na dysku itd.

 

pojechałeś z tym formatem - ja też tak mam , ale u mnie jest to wina sieci - reset routera i wczytuje wszystko bez problemu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...