Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Video > Types of files that can be played

Types of files that can be played

 

The following types of files can be played under (Video).

 

* Memory Stick Video Format

* - MPEG-4 SP (AAC LC)

* - H.264/MPEG-4 AVC High Profile ?AAC LC?

* - MPEG-2 TS?H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC?

* MP4 file format

* - H.264/MPEG-4 AVC High Profile (AAC LC)

* MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2)

* MPEG-2 PS (MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM)

* MPEG-2 TS?MPEG2 Audio Layer 2, AC3?Dolby Digital?, AAC LC?

* MPEG-2 TS?H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC?

* AVI

* - Motion JPEG (Linear PCM)

* - Motion JPEG (?-Law)

* AVCHD ?.m2ts / .mts?

* DivX

* WMV

* - VC-1?WMA Standard V2?

takie pliki odtwarza

Odnośnik do komentarza

aby odpalal wmv trzeba w system seting odchaczyc.

I jak ma jakies tam zabezpieczenie przed kopiowaniem to moze sie wykrzaczyc.

 

co do avi to zalezy od filmu.

ja np mialem jeden podzielony na 2 czesci. W czesci B mam glos w A nie mam :/

Odnośnik do komentarza

Tak mam zaznaczone w ustawieniach odpalanie wmv.

 

Na szczęście po przekopaniu multum stron i programów poradziłem sobie. Tzn. na pewno Ps3 ma problem z czytaniem AvI, na 10 odpalonych plików jakaś połowa tylko działa. Po za tym często jest tak jak pisałeś, że w ogóle nie ma dźwięku. Wmv w zasadzie czyta bez problemu tyle, że ciężko było mi dorwać program który ściąga filmiki w formacie wmv i zarazem zachowuje rozdziałke 1280x720.

 

W końcu znalazłem stronkę "kickyoutube" można z niej ściągać każdy filmik w formacie mp4 ale co najważniejsze z zachowaniem rozdzielczości HD. Nic nie ucina, nie nie zmniejsza po za tym mp4 elegancko śmigają na PS3. Pozostaje tylko kwestia słabego dźwięku (i tylko stereo) ale da radę przeżyć.

Odnośnik do komentarza

Po godzinie-dwóch już się pojawiają.

 

Mam taki problem ale po kolei. Mam kilka programów do ściągania filmików z youtube ( choćby yt downloader hd); ściągam głównie trailery filmowe w hd. Nagrywam potem na płytkę RW i problem w tym, że Ps3 żadnych nie chce odtworzyć. Wyskakuje napis "uszkodzony plik" albo "nieprawidłowe dane do odczytu". Próbowałem już z różnymi formatami: mov, avi 720p, qe, flv, wmv (niektóre wmv czyta ;/). Jedyny format jaki czyta to mp4 ale nie dość, że mp4 mają słaby dźwięk to roździałka ssie. Niewiele ma wspólnego z hd, walą pikselami.

 

To w jakim formacie mam ściągać żeby bez problemu plej odczytywał no i żeby to było w hd. Nie w pseudo hd jak w mp4. Może złych programów używam do ściągania;/.

a czy przypadkiem nie robi sie tak ze naciska sie trojkat na ikonce swojego nicku i tam jest opcja sync with serwer, jk tak robilem to od razu sie pojawialy.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie i nie wiem o co biega. Mianowicie,wiele osob ma gamecard ze strony playstation,zadne customy,tylko ten oryginalny prawdziwy. Problem jest w tym ze ilekroc w niego klikam na kimkolwiek (nawet sobie) to zamiast przenosic mnie na liste trofeow tego osobnika to dostaje ta strone --> http://uk.playstation.com/registration/

 

O co do cholery chodzi,czy jestem zalogowany czy nie,zawsze to samo -_-

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiegoś prostego programu do dzielenia filmów o rozrzerzeniu mkv na dwie części(bez kompresji, zmiany rozszeżenia, rozdzielczości itp.). Niestety polecany VirtualDubMod nie potrafił załadować pliku.

Ewentualnie jakiś program do lekkiego przycięcia rozmiaru (zeby było poniżej 4 GB), ale bez widocznej utraty jakości.

Odnośnik do komentarza

+ save stworzony na jednej konsoli uniemożliwia zdobywanie trofeów na innej

nie prawda,ja 1,5 roku temu zmieniałem dysk z 40gb na 250gb i przegranie savów na inną konsole nie umożliwia w zupełności zdobywanie trofeów.Możliwość zdobywania trofeów jest przypisana do danego konta.Jeśli skopiujesz save na inną konsolę i na niej utworzysz swoje konto to dalej będziesz mógł zaliczać pucharki.

 

Swego czasu modne było kopiowanie save i udostępnianie danych konta na chwilkę by ktoś znajomy z eye toyem zrobił trofeum w burnoucie ,które w większości oznaczało platynkę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...