Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nic nie pisze, ale czescia ciala nie porecze :D

 

Co do wczesniejszego tekstu o 1 minucie filmiku, to ja mialem, tzn. mam taka sytuacje, ze mi leci tylko 30 sekund filmiku :P Niezaleznie jak go odtwarzam, czy z konsoli, z Pendrive'a, czy streamujac z PCta. Nic nie pomaga i moge go tylko na PC ogladnac jak nalezy :(

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie z innej beczki.Dbam bardzo o płyty od zawsze ale powiedzmy ,że nie chcący porysuję płytkę.

Parę razy poddałem płytę DVD regeneracji z bardzo dobrym skutkiem.Można też płytkę blu ray poddać regeneracji na takich maszynach?bo słyszałem ,że warstwa a danymi jest bliżej niż w dvd

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

pytanie natury marketingowej

 

1.ktorą ps3 wybrac ? sa trzy wersje 40 60 80, wiem juz ze 40 nie ma ani ukladu ps2 ani emulatora, wiec nie mozna na niej grac w gry z ps2, a czy mozna z psone ??

 

2.cena mnie nie interesuje bo i tak 1500 pln to nie duzo za konsole, mam juz na oku tv 42, powinienem byc zadowolony brakuje mi tylko dobrac posraną ps3, ale nie takie latwe gdy sa trzy modele, jakie sa ich zalety tak na szybkensa,

 

3.czy 60 posiada uklad ps2 czy tez moze emulator ? mam zamiar tez wymienic sobie hdd w ps3 nawet 80 kiedys okazze sie za malo.

Odnośnik do komentarza
pytanie natury marketingowej

 

1.ktorą ps3 wybrac ? sa trzy wersje 40 60 80, wiem juz ze 40 nie ma ani ukladu ps2 ani emulatora, wiec nie mozna na niej grac w gry z ps2, a czy mozna z psone ??

 

2.cena mnie nie interesuje bo i tak 1500 pln to nie duzo za konsole, mam juz na oku tv 42, powinienem byc zadowolony brakuje mi tylko dobrac posraną ps3, ale nie takie latwe gdy sa trzy modele, jakie sa ich zalety tak na szybkensa,

 

3.czy 60 posiada uklad ps2 czy tez moze emulator ? mam zamiar tez wymienic sobie hdd w ps3 nawet 80 kiedys okazze sie za malo.

 

Posiadałem wersje 60 i 40 GB, więc o nich moge napisac.

 

ad.1 W gry na PSOne na 40gb pograsz bez problemu (ograniczenie dotyczy tylko gier z ps2).

 

ad2. 60gb: głośniejsza praca, wydziela więcej ciepła - pobiera więcej prądu (do380W), 4 porty USB, kompatybilnośc z grami ps2 (niepełna - niektóre gry nie ruszają albo sie tną w trakcie), sloty gniazd kart pamięci (memory stick, sd...)

 

40gb: praktycznie niesłyszalna praca, mniej wydziela ciepła i pobiera mniej prądu (do250W), tylko 2 porty usb, brak kompatybilności z grami z ps2, brak slotów na karty pamięci.

 

ad3. Z tego co wiem to 60gb posiada jeden z chipów ps2 (nie pamietam już czy chodzi o EE czy o graficzny) w każdym razie częściowo emuluje softwareowo, a częściowo hardwareowo (tylko pierwsze modele, które wyszły w USA posiadały obydwa chipy ps2 i one mają pełną kompatybilność)

 

 

Dysk możesz zawsze bez problemu wymienić na większy - pamiętaj tylko o uprzednim zrobieniu backupa, co by nie utracić danych ^_^

Odnośnik do komentarza

Czy Pan&Scan filmu Blu-ray jest możliwy na PS3? Nienawidzę formatu kinowego (2.35:1-2:50.1) oglądać na TV 16:9 z pasami na górze i dole ekranu. Jeśli jest możliwe to jak to zrobić i czy będzie to Pan&Scan z 1080p czy z 720p (TV 720p) - chodzi mi o to, czy na pełnym ekranie 16:9 zobaczę 720p (Pan&Scan z 1080p) czy 576p (Pan&Scan z 720p)?

Odnośnik do komentarza
Czy Pan&Scan filmu Blu-ray jest możliwy na PS3? Nienawidzę formatu kinowego (2.35:1-2:50.1) oglądać na TV 16:9 z pasami na górze i dole ekranu. Jeśli jest możliwe to jak to zrobić i czy będzie to Pan&Scan z 1080p czy z 720p (TV 720p) - chodzi mi o to, czy na pełnym ekranie 16:9 zobaczę 720p (Pan&Scan z 1080p) czy 576p (Pan&Scan z 720p)?

A w pilocie od TV nie masz czasem przycisku, który by to poprawiał?

Taki prostokącik z krzyżującymi się strzałkami w środku w górę-dół i prawo-lewo. Nad nim jest napis ASPECT. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...