Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie zastanawiałem się nad tym hs od niego ale wybrałem w zestawie z grą od "ekipy etreme" i czekam na paczuszkę. Mam nadzieję, że we wtorek już będzie bo na "wojne" trzeba iść a komunikacja jest ważna :)

 

otóż to Tom_ek - czekamy na Twój głos :D

 

przy okazji dodam od siebie - komunikacja jest, ale niestety nie we wszystkich grach na tym samym poziomie. Tzn. np. w Killzone2 jest super, ale już w Battlefield:BC to jakaś kpina - po kilku meczach zrezygnowałem nawet z wkładania HSa

Odnośnik do komentarza

Otóż to kozbinio. hs już jest (pewnie już mnie słyszałeś) :) i z tego co inni mi mówili to bardzo wyraźnie mnie słychać.

A jeśli chodzi o sam headset to podłączanie i obsługa jest prosta. Konsola bez problemu rozpoznaje sprzęt. Postawiony obok konsolki wygląda przekozacko :) Mam tylko mały problem z założeniem go na ucho ale to może być wina w tym, że to mój pierwszy headset. Zastanawiałem się nad innymi (motorola lub jabra) ale niechciałem kupować w ciemno i później kombinować z podłączeniem.

Odnośnik do komentarza

Mam hs jabra i nie moge go za cholere polaczyc z konsola przy mojej pierwszej PS3 ktora juz nie zyje problemu nie bylo teraz nie wiem co jest leci scan prosze czekac i nie wykrywa go hs ma oczywiscie wlaczony.Moze w hs musze cos dodatkowo przycisnac przytrzymac zgubilem instrukcje i nie pamietam:)moze ma ktos tego hs i wie jak to sie robilo?

Odnośnik do komentarza
No wlasnie instrukcji przeszukalem wszystko i nie znalazlem zgubilem instrukcje dlatego szukam pomocy:)spruboje z tym mega przytrzymaniem moze to o to chodzi...

przytrzymaj ok 10 sec :)

Trzymam i nic hs poprostu sie wlancza sony go nie znajduje.Nie wiem ja wlaczyc to scierwo zeby sony to widzialo pamietajcie nigdy nie wyzucajcie instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Trzymam i nic hs poprostu sie wlancza sony go nie znajduje.Nie wiem ja wlaczyc to scierwo zeby sony to widzialo pamietajcie nigdy nie wyzucajcie instrukcji.

 

http://www.kalisz.mm.pl/~kyo/BT150.pdf <--- Trzym ;) Druknij sobie albo co :D

 

Z instrukcji wynika że musisz nacisnąć w tym samym momencie " volume +" i "answer/end" button ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Trzymam i nic hs poprostu sie wlancza sony go nie znajduje.Nie wiem ja wlaczyc to scierwo zeby sony to widzialo pamietajcie nigdy nie wyzucajcie instrukcji.

 

http://www.kalisz.mm.pl/~kyo/BT150.pdf <--- Trzym ;) Druknij sobie albo co :D

 

Z instrukcji wynika że musisz nacisnąć w tym samym momencie " volume +" i "answer/end" button ;)

Wlasnie podlaczylem hs do konsoli o to chodzilo wielkie dzieki polal bym ci ale nie bardzo jest jak:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja posiadam Logitech Vantage Bluetooth jest bardzo dobry i znalazłem na allegro za 129zł chyba najlepszy hs do ps3 :Pma długi mikrofon i bardzo dobrą słuchawkę jest lewo i prawo uszny zero problemów z podlączeniem w 10 sekund podlączyłem. 12 godzin gry na jednym ładowaniu oraz ładowarka sieciowa mozna ładować i grać, działa rowniez kabel od sixaxisa jako ładowarka;P. Ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Jeśli Ktoś szuka dobrego HS to polecam Logitech Mobile Pro... działa zPS3 bez problemu, ma opcje mute (wyciszania mic),łączy sie z PS3 bezproblemu, trudno tan model znaleźć ale chyba na allegro jest.

 

ciezko juz go znalezc.... ja po ponad dwoch latach uzytkowania zamieniam go na logitecha Vantage BT (mam nadzieje, ze wygodniejszy bedzie). zreszta uchwyt mi sie rozwalil juz :D

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza
Jeśli Ktoś szuka dobrego HS to polecam Logitech Mobile Pro... działa zPS3 bez problemu, ma opcje mute (wyciszania mic),łączy sie z PS3 bezproblemu, trudno tan model znaleźć ale chyba na allegro jest.

 

ciezko juz go znalezc.... ja po ponad dwoch latach uzytkowania zamieniam go na logitecha Vantage BT (mam nadzieje, ze wygodniejszy bedzie). zreszta uchwyt mi sie rozwalil juz :D

Moj Logitech Mobile Pro nie wytrzymal.. kilku szybkich wycieczek w strone sciany ;) teraz uzywam Oficjalnego HS Sony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...