Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie i problem.... Mam HS Sony, gram z kumplem w LBP oraz Burnouta, ciąglę słyszę swój głos w hs z lekkim opóźnieniem co jest denerwujące i to bardzo <_< Kolejny problem jest to jak słyszę w słuchawce, a dokładniej mówiąc wszystko słyszę co się u niego dzieje w mieszkaniu.... TV, dzieci hałasujące za oknem, rodzinke w pokoju i ogólnie jakieś szumy. Często nie słyszę co on mowi bo kilka innych dźwięków dochodzi do mojego ucha. Czego to jest wina ( On używa hs Jabra) ? Jeśli tak wygląda granie multi w PS3 to ja podziękuję... Na XO grając w tego samego burnouta z 6 osobami czy inną grę, gra się super i żadnych dodadkowych dźwięków nie słychać, tylko głos rozmówcy.

Odnośnik do komentarza
Czy headseta można używać razem ze skype?? wszak to mikrofon i słuchawka, tylko lepiej kupić bluetooth czy może jakiś usb? chciałbym używać go głownie do PS3 ale i do skype na kompie

 

Mozesz uzywac do dowolnego programu komunikacyjnego.

 

Jedyna wada bluetootha jest zywotnosc jego baterii. Innych nie ma. USB ogranicza Cie do dlugosci kabla i jeszcze cos Ci caly czas wisi u ucha.

 

Mam pewien problem. Mam org. hs od sony i chcialbym go uzyc z kompem. Udalo mi sie juz sparowac to urzedzenie w programie BlueSoleil jest polaczony jednak jest jakby 'wyciszony' i nie moge tego zmienic.

 

jak zrobic zeby moj hs dzialac normalnie w komputerku :(

 

beztytuupmb.th.jpg

 

Nie masz po prostu drivera do bluetootha w compie? Tam najnormalniej powinienes byc w stanie go sparowac.

 

Mam tez nadzieje ze wiesz ze najwiekszy guzik w HSie to mute (sciszacz)?

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.game.co.uk/PS3/Hardware/Accesso...dset/?s=headset

 

Ja tam kupiłem - dostawa w 3 dni (nasz Poczta wymięka) - płatność kartą - zero problemów - kurs F był lepszy - HS mnie wyszedł wtedy 105zł z przesyłką już :P

 

Ewentualnie szukaj tak jak CoATI napisał - Kupujesz Bundle'a (ok. 150 do 190zł) - i sprzedajesz SOCOMA za 40 do 50zł. Headset wyniesie max 150zł w dół.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
No i przyszła pora na mnie kiedy to muszę zakupić HS. Wybór padł na oficjalny produkt od Sony. Aktualnie na alledrogo jest wystawione 5szt HS Sony przez sklep gekon, cena to 175zł. Co ciekawe na stronie tego właśnie sklepu, ten sam HS kosztuje 169zł :D

 

 

zastanawiajace jest to, ze dla przykladu na play.com ten sam oryginalny headset kosztuje w przeliczeniu na zlotowki i razem z wysylka zaledwie 80zl : ).

 

radze weryfikowac ceny na allegro.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...