Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj nabyłem oficjalny headset PS3. Łączę go za pomocą Bluetooth, headset miga na zielono, jest naładowany, konsola go wykrywa, w słuchawce słychać dźwięk podczas zwiększania i wyciszania głośności i to wszystko. Nie słyszę w słuchawce zadnych głosów, a także nikt mnie nie słyszy. Próbowałem coś z przyciskiem MUTE, ale w ogóle nie reaguje, świeci się na czerwony tylko gdy headset jest podłączony.

 

Help :(

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nabyłem oficjalny headset PS3. Łączę go za pomocą Bluetooth, headset miga na zielono, jest naładowany, konsola go wykrywa, w słuchawce słychać dźwięk podczas zwiększania i wyciszania głośności i to wszystko. Nie słyszę w słuchawce zadnych głosów, a także nikt mnie nie słyszy. Próbowałem coś z przyciskiem MUTE, ale w ogóle nie reaguje, świeci się na czerwony tylko gdy headset jest podłączony.

 

Help :(

W opcjach konsoli settings ->accesory settings -> audio device settings -> ustaw input i output device na wireless headset, w sumie tak powinno być od razu... headset musi być załączony i że tak powiem zarejestrowany (manage blootooth devices).

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza

Wczoraj nabyłem oficjalny headset PS3. Łączę go za pomocą Bluetooth, headset miga na zielono, jest naładowany, konsola go wykrywa, w słuchawce słychać dźwięk podczas zwiększania i wyciszania głośności i to wszystko. Nie słyszę w słuchawce zadnych głosów, a także nikt mnie nie słyszy. Próbowałem coś z przyciskiem MUTE, ale w ogóle nie reaguje, świeci się na czerwony tylko gdy headset jest podłączony.

 

Help :(

W opcjach konsoli settings ->accesory settings -> audio device settings -> ustaw input i output device na wireless headset, w sumie tak powinno być od razu... headset musi być załączony i że tak powiem zarejestrowany (manage blootooth devices).

Podłącz HS kablem, zyskasz funkcje HQ w jakimś stopniu 'niby' poprawiającą jakość dzwięku

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nabyłem oficjalny headset PS3. Łączę go za pomocą Bluetooth, headset miga na zielono, jest naładowany, konsola go wykrywa, w słuchawce słychać dźwięk podczas zwiększania i wyciszania głośności i to wszystko. Nie słyszę w słuchawce zadnych głosów, a także nikt mnie nie słyszy. Próbowałem coś z przyciskiem MUTE, ale w ogóle nie reaguje, świeci się na czerwony tylko gdy headset jest podłączony.

 

Help :(

 

Dokładnie, paruj ten HS przez kabel a nie jak zwykły przez bluetooth. Otrzymasz dodatkowe opcje.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nabyłem oficjalny headset PS3. Łączę go za pomocą Bluetooth, headset miga na zielono, jest naładowany, konsola go wykrywa, w słuchawce słychać dźwięk podczas zwiększania i wyciszania głośności i to wszystko. Nie słyszę w słuchawce zadnych głosów, a także nikt mnie nie słyszy. Próbowałem coś z przyciskiem MUTE, ale w ogóle nie reaguje, świeci się na czerwony tylko gdy headset jest podłączony.

 

Help :(

W opcjach konsoli settings ->accesory settings -> audio device settings -> ustaw input i output device na wireless headset, w sumie tak powinno być od razu... headset musi być załączony i że tak powiem zarejestrowany (manage blootooth devices).

Wielkie dzięki, działa.

Odnośnik do komentarza

Niestety mój stary telefoniczny "hedzio" nie przeżył dzisiejszej rozgrywki multi w U2, zawsze mam z tym problem.

 

No i jestem zmuszony kupić nowego; który lepiej polecacie oficjalny Sony czy ten http://www.allegro.pl/item736442085_logitech_vantage_usb_headset_for_pc_i_ps3_skype.html . Znaczy domyślam się że, Sony pewno lepszy ale nie przepadam za bardzo za tymi słuchawkowymi hedsetami. Chodzi mi bardziej czy ten usb Logitecha to gó.wno czy daje radę? Posiada go ktoś w ogóle?

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Sory za post pod postem ale chciałem odświeżyć.

 

I co panowie odpisze ktoś bo chciałem dziś kupić headzia. A nie mam pojęcia czy te logitechy przewo i bezprzewodowe to gó.wna czy można je brać czy najlepiej Sony. Z tego co poczytałem to jedynie się dowiedziałem że, te logitechy nie mają podobno opcji mute.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Logitechy i gówna !! NIe obrażaj ich !! :) Logitech wspólpracuje z Sony wiec ich sprzet działa doskonale z PS (ale ich sprzet zawsze działą wyśmienicie). Nie które logitechy maja opcje mute. Wczesnie uzywałem logitech hs pro czy jakos tak i miał mute, teraz mam Sony i powiem że jest dokładnie taki sam jak logitech plus dodatkowe opcje dodane w fw. Polecam albo Sony albo Logitechy.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie; wczoraj doszedł do mnie w końcu headsecik Sony. Bez porównania lepszy od mojego poprzedniego (nokia): opcja HQ, stan baterii, mute no i estetycznie ładnie się prezentuje. Ale co najważniejsze zero szumów, wszystko elegancko słychać, polecam.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

@leon

 

Przecież HS Sony masz na bluetooth, a kamerka jest podpięta przez USB, więc nie wiem gdzie widzisz problem. Jak chcesz (a warto) mieć opcję HQ to przy 1 podłączeniu HS sparuj go z PS3 za pomocą kabla USB, zamiast na żywca po bluetooth i tyle. Możesz mieć podłączone jak najbardziej 2 urządzenia, z tym że po podłączeniu HS musisz wybrać co będzie miało robić za mikrofon czy ten w HS czy ten w kamerce i to samo w "słuchawce" :)

 

Mi od któregoś FW powyżej 2.80 (nie pamiętam dokładnie po, którym to się stało) pojawił się pewien problem z HS-em SONY, nie mogę zwiększyć czułości (te 5 poziomów co mamy w accessories setings - bluetooth device czy jakoś tak - kumacie na pewno o co mi kaman :) ) max mogę ustawić 3, gdy chce 5 to mam je "wygaśnięte" - nie podświetla się - nie mogę zaakceptować wyboru. W starej Jabrze normalnie mogę ustawić 5, w sony ni chu chu. Ma ktoś podobne cyrki z tym i wie jak to rozwiązać ? Dzięki za pomoc.

 

Pozdro

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

@leon

 

Przecież HS Sony masz na bluetooth, a kamerka jest podpięta przez USB, więc nie wiem gdzie widzisz problem. Jak chcesz (a warto) mieć opcję HQ to przy 1 podłączeniu HS sparuj go z PS3 za pomocą kabla USB, zamiast na żywca po bluetooth i tyle. Możesz mieć podłączone jak najbardziej 2 urządzenia, z tym że po podłączeniu HS musisz wybrać co będzie miało robić za mikrofon czy ten w HS czy ten w kamerce i to samo w "słuchawce" :)

 

Mi od któregoś FW powyżej 2.80 (nie pamiętam dokładnie po, którym to się stało) pojawił się pewien problem z HS-em SONY, nie mogę zwiększyć czułości (te 5 poziomów co mamy w accessories setings - bluetooth device czy jakoś tak - kumacie na pewno o co mi kaman :) ) max mogę ustawić 3, gdy chce 5 to mam je "wygaśnięte" - nie podświetla się - nie mogę zaakceptować wyboru. W starej Jabrze normalnie mogę ustawić 5, w sony ni chu chu. Ma ktoś podobne cyrki z tym i wie jak to rozwiązać ? Dzięki za pomoc.

 

Pozdro

Dlaczego to mnie wcale nie dziwi? ;)

 

A na poważnie - próbowałeś go parować jeszcze raz?

 

Heh - właśnie sprawdziłem - u mnie tylko 3 jest podświetlona :)

Sry Elvis - obiecuje się już nie brechtać :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

@leon

 

.....

 

 

Pozdro

Dlaczego to mnie wcale nie dziwi? ;)

 

A na poważnie - próbowałeś go parować jeszcze raz?

 

Tak wiem Kyo, że mam wyjątkową konsolę ;) Właśnie muszę jeszcze raz ją hadrę sparować i zobaczę czy coś pomoże.

 

 

Na tych HS Sony nie ma też opcji, która się pojawiła w FW 3.0 odnośnie likwidowania pogłosów. Podpinam Jabre mam tą opcję pod "trójkątem", na HS Sony nie da się wybrać opcji w ustawieniach.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Spoko - u mnie jest dokładnie tak samo - więc "wszystkim" to pewnie zmienili - ja od czasu jak spierdzieliłem 2 tygodniowego lapcioka mam zasadę - działa? To nie ruszaj! - nie zwróciłem po prostu na to uwagi wcześniej :)

 

Gratki elvis - właśnie "odkryłeś" następne genialne zmiany w FW 3.0 i polepszanie softu.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Spoko - u mnie jest dokładnie tak samo - więc "wszystkim" to pewnie zmienili - ja od czasu jak spierdzieliłem 2 tygodniowego lapcioka mam zasadę - działa? To nie ruszaj! - nie zwróciłem po prostu na to uwagi wcześniej :)

 

Gratki elvis - właśnie "odkryłeś" następne genialne zmiany w FW 3.0 i polepszanie softu.

 

To nie ja odkrylem, Yeti gdzies to wynalazl i pisal wczesniej na forumie :) tzn ta redukcje poglosu

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

No z tym to się teraz można było domyśleć co daje High Quality - ale z czułością to nie mam pomysłu jak to wytłumaczyć że jest tylko na "3" - chyba tylko że FW 3.0 to już nie FW tylko Artificial Intelligence xD i sama to reguluje w locie - ironia mode on ;)

Oki EOT bo już pierdoły gadam xD

Pozdro

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

elvis004 mam już tego oryginalnego HS powiem jedno wykonanie tego sprzętu to mistrzostwo świata miałem do czynienia z słuchawkami od komórek ale ten oryginalny sony to jest maybach ale to tylko moje zdanie ,mam takie pytanko skonfigurowałem go bezprzewodowo wszystko chodzi super grałem w QUANTUM 007 BONDA wszystko chodzi super głos idealnie słychać kamerka też jest podłączona i jest ok, soft 3.01,ale napisałeś o opcji HQ co to jest i jak to włączyć i co mi to da i jak by ktoś doradził jak to ma być ustawione razem z kamerką żeby było najlepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

elvis004 mam już tego oryginalnego HS powiem jedno wykonanie tego sprzętu to mistrzostwo świata miałem do czynienia z słuchawkami od komórek ale ten oryginalny sony to jest maybach ale to tylko moje zdanie ,mam takie pytanko skonfigurowałem go bezprzewodowo wszystko chodzi super grałem w QUANTUM 007 BONDA wszystko chodzi super głos idealnie słychać kamerka też jest podłączona i jest ok, soft 3.01,ale napisałeś o opcji HQ co to jest i jak to włączyć i co mi to da i jak by ktoś doradził jak to ma być ustawione razem z kamerką żeby było najlepiej.

Pozdrawiam

 

Juz Ci pisalem :) "skonfiguruj" HS z PS3 za pomoca kabla USB nie bezprzewodowo jak to teraz zrobiles i bedziesz mial wtedy wlaczona opcje HQ w HS. Co to za opcja, a no teoretycznie jest lepsza jakosc glosu/dzwieku. Czemu pisze ze teoretycznie bo nigdy tego HS nie uzywalem bez tej funkcji HQ (High Quality - chyba :) ) stad nie mam porowniania jak bez niej dziala. Jak sparowac HS za pomoca kabla USB masz napewno napisane w instrukcji, nie pamieta jak to szlo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...