Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

pojade z innej manki xd

Jak bede mial Sony HS to bede mogl go podpiac do laptopa ? (skype itp.) lub telefon ?

smiga tylko z ps3 ?

 

Dzieki Wełna

lapek jest bez awaryjny wiec jesli sony nic nie blokuje to bedzie idealne połaczenie

telefon erikson to juz w ogole xd

Edytowane przez Kimari
Odnośnik do komentarza

czesc ja mam headset Noki model BH-212 i nowy model ps3 slime i niewiem czy ten akurat nie wspulpracuje z konsola czy moze sa jakies inne problemy techniczne. A moze w slimie musze miec orginalny headset przeznaczony dla konsoli... wcale bym sie nie zdziwil:(

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bluetooth_headsets_compatible_with_PlayStation_3

 

Nie ma tam niestety Twojego

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

pojawił sie nowy headset od MadCatz dedykowany grze Call Of Duty : Modern Warfare 2 oto link http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B203031/cid/20001/refId/ceneo/ co sądzicie? Moim zdaniem wyglada raczej kiepsko jak na sprzet do PS3 tak jak i prostokatny SONY. Co sądzicie kupić , poczekac na jakies testy czy sie nie opłaca?

 

a powie mi ktoś jak połaczyc HS Sony aby wyskakiwał komunikat w prawym górnym rogu? po przebudowie dysku ni jak nie mogę tego ustawić

Gdzies na jakims forum czytalem ze trzeba podlaczyc headset z konsola poprzez wejscie w hedsecie wtedy wszystko sie pojawia, ale sam niemam tego sprzetu wiec nie jestem pewien :)

Edytowane przez Grigori
nie piszemu post pod postem; używamy opcji edycji
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dobra, jestem kompletnym laikiem w tym temacie. Kupiłem sobie HS Sony, podładowany, w ustawieniach urządzeń audio wykrywał i mogłem siebie słyszeć w słuchawce. Wychodze i już się nie słyszę, w grach też mnie nie słychać (mimo, że jest ikonka mikrofonu). O co chodzi?

W ustawieniach akcesoriów jest gdzieś do wybory sygnał wejściowy i tam trzeba zmienić z " Nie używane" na headseta.

Odnośnik do komentarza

Witam. Przymierzam sie do zakupu headseta. Co sadzicie o tym modelu http://www.allegro.pl/item833845509_bluetooth_jabra_bt2040_super_promocja_ostatnie.html?? Warto go kupic?? Ewentualnie co byscie sami polecili w maire przystepnej cenie??

Jabra 2040 ODPADA w przedbiegach, powód? Bateria 4xAAAA, wiesz gdzie takie kupić? Dobrze radze odpuść, polecam jakiegoś LG, cena około 70zł.

Odnośnik do komentarza

Panowie, wiem że oficjalny HS Sony sporo kosztuje ale na pewno nie zawiedziecie się jego funkcjonalnością, jakością rozmów oraz wykonaniem. Wydaje mi się że nie ma co kombinować i szukać zamienników, nawet wasi team player's będą zadowoleni bo będzie was wyraźnie słychać :-)

 

Teraz ten HS kosztuje około 140zł, nie pozostaje nic innego jak brać ;)

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Tez polecam oryginalny - to na prawde swietny sprzet warty tej kasy.

 

mam z nim jeden problem od czasu FW 3.10 - innym nie paruja sie joypady a u mnie nie dziala klawisz (funkcja) MUTE na tym headsecie. tez tak macie na 3.10? wczesniej bylo idealnie

U mnie wszystko chodzi idealnie. Z tym że ja mam FAT'a a problemy z padem i innymi rzeczami ponoć są tylko w Slim'ach.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...