Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

tez mam fata. wieczorem zainstaluje FW 3.15 i zobacze czy pomoze - z tego co czytam na necie problemy z padami sony rozwiazalo wiec jest nadzieja

 

okazalem sie baranem ktory zapomnial jak dziala ten przycisk - tylko w trakcie rozmowy, gdy trwa transmisja dzwieku. i oczywiscie wszystko dziala jak nalezy na 3.10. na 3.15 tez

Edytowane przez Jaszczur
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mam problem z jabra bt2070. W menu akcesorii wszystko dziala , tak samo podczas czatu glosowego , ale kiedy wlacze demko bc2 albo fife 10 to zestaw nie dziala.Any ideas??

 

 

 

 

Wejdź do zakładki accesories w xmb będąc już w demie, daj ręcznie opcje połącz. Jak nie zadziała to wyłącz i włącz ponownie słuchawkę (cały czas będąc w grze) i wtedy daj połącz, powinno zaskoczyć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

używa ktoś moze przejściówki audio-usb? cos w tym stylu -> http://allegro.pl/item919826169_usb_audio_adapter_podlacz_mikrofony_karaoke.html

nawet ma napisane ze do ps2, ps3, xbox.. tylko ze tu wejscie tylko na mikrofony. Mam zwykly headset do PC i nie chce mi sie wydawać kilkudzesięciu zl na bezprzewodowy. Tylko prosze mi nie pisać ze niemożliwe ejst takie podłączenie bo takie adaptery istnieją, no chyba ze PS3 tego nie łyka..

Odnośnik do komentarza

ja mam sluchawy podlaczone tak: w konsole podpinam USB a pod nie tylko mikrofon. Natomiat sluchawki( zielona koncowka) podpinam pod tv

mam nadzieje, ze cos pomoze...hehe

 

:ermm: ummmm nie czaje tego fragmentu z usb :) podpinasz mic pod usb tak? przez jakis adapter?

mozna chyba tak to nazwac...jest to karta dzwiekowa ale ma takie same wejscia jak ten adapter

tych sluchawek uzywam

http://www.allegro.pl/item908689356_steelseries_5h_v2_usb_karta_dzw_usb_7_1_wys_24h.html

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam taki oto nieciekawy problem, glupia sprawa bo zapewny to moja wina i poprostu cos zle robie, ale nie mam juz pojecia co... mianowicie :

 

kupilem Mag`a w wersji z oryginalnym headsetem. Headset polaczylem z PS3, PS3 go widzi i biorre connect, robi sie kolo niego niebieska kropka czyli niby wszystko chodzi.

 

a w grze duuupa, nie dziala : / ... pomocy, nie mam juz pojecia co zrobic.

 

 

pozdrawiam

 

 

OK ! juz zrobilem, wkoncu doszedlem ze w ustawieniach akcesoriow w konsoli trzeba zmienic input i out na headset i juz.

 

temat mozna skasowac.

 

pozdr.

Edytowane przez AngryParamedic
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Dostałem od kumpla zestaw słuchawkowy [bezprzewodowy] Samsunga model Bluetooth Headset WEP-200, który był dodawany do telefonu, który sobie zakupił. Wczoraj próbowałem go połączyć przez Bluetooth z konsolą. Wszedłem w opcje, dałem wyszukaj urządzenia bezprzewodowe i... lipa. Nie znajduję. Spróbowałem później aby konsola "namierzyła" [w celu upewnienia się czy to aby na pewno nie jest wina headseta], telefon i również go nie widzi. W czym tkwi problem? Czy trzeba coś uaktywnić w opcjach, czy po prostu konsola nie współpracuje z tymi urządzeniami [telefon SonyEricsson]?

Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Dostałem od kumpla zestaw słuchawkowy [bezprzewodowy] Samsunga model Bluetooth Headset WEP-200, który był dodawany do telefonu, który sobie zakupił. Wczoraj próbowałem go połączyć przez Bluetooth z konsolą. Wszedłem w opcje, dałem wyszukaj urządzenia bezprzewodowe i... lipa. Nie znajduję. Spróbowałem później aby konsola "namierzyła" [w celu upewnienia się czy to aby na pewno nie jest wina headseta], telefon i również go nie widzi. W czym tkwi problem? Czy trzeba coś uaktywnić w opcjach, czy po prostu konsola nie współpracuje z tymi urządzeniami [telefon SonyEricsson]?

Musisz go sparować z konsolą kolego. Wyłącz HS'a a następnie włącz trzymając cały czas przycisk póki nie zapali się niebieska dioda - daj wyszukiwanie w PS3 - powinno go znaleźć.

 

Ewentualnie zobacz instrukcję obsługi: KLIK - Pairing Mode.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

150 za HS? Ja swoją nabyłem za 40zł, pierwszą lepszą która dobrze na uchu leżała i nie żałuję.

Inni, którzy Cię słyszą na pewno żałują. To właśnie przez takie tanie HS'y w grach słychać same niewyraźne trzaski, szumy i ledwo da się zrozumieć ten bełkot przez te tandetne jabry itp. Niestety, ale oficjalny HS Sony do PS3 to chyba jedyne wyjście z tego bełkotu z innych komórkowych HS'ów.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

150 za HS? Ja swoją nabyłem za 40zł, pierwszą lepszą która dobrze na uchu leżała i nie żałuję.

Inni, którzy Cię słyszą na pewno żałują. To właśnie przez takie tanie HS'y w grach słychać same niewyraźne trzaski, szumy i ledwo da się zrozumieć ten bełkot przez te tandetne jabry itp. Niestety, ale oficjalny HS Sony do PS3 to chyba jedyne wyjście z tego bełkotu z innych komórkowych HS'ów.

Heh, a ja myślałem że to wina ludzi, którzy nawet nie pokuszą się o konfigurację HS przed wejściem online. Ależ ja byłem głupi ;)

Odnośnik do komentarza

150 za HS? Ja swoją nabyłem za 40zł, pierwszą lepszą która dobrze na uchu leżała i nie żałuję.

Inni, którzy Cię słyszą na pewno żałują. To właśnie przez takie tanie HS'y w grach słychać same niewyraźne trzaski, szumy i ledwo da się zrozumieć ten bełkot przez te tandetne jabry itp. Niestety, ale oficjalny HS Sony do PS3 to chyba jedyne wyjście z tego bełkotu z innych komórkowych HS'ów.

 

Zastanawia mnie to co napisales o jakosci wzgledem ceny. Wiesz, ze org. headsety do Sony-Ericsonow kosztuja bodajze do 60 zl? Powiesz, ze to szajs? Bawilem sie tym ;)

To HS od ps3 działa jako słuchawka BT do telefonu?

 

Powinien, ale kwestia tego czy telefon wykryje. To dziala na BT wiec pewnie ma znormalizowane pasmo itd.

 

Ps - nie wiem jednak czy jest sens zakupu tego od Sony w cenie okolo 150 zl, jesli typowe do telefonow, markowe sa ze 2x tansze :|

Edytowane przez Firekage
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...