Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

I oto dzisiaj przyszły słuchawki :yahoo: Tak jak mówiłem europejska wersja. Prezentują się naprawdę znakomicie, zobaczymy niedługo jak z dźwiękiem. W pudełku oprócz słuchawek i adaptera jest wyłącznie instrukcja obsługi(również w PL)

17200571.th.jpg

Po cichu liczę, że sklep w którym reklamowałem moje słuchawki wyśle mi właśnie europejską wersję.

Odnośnik do komentarza

Dowiedzialem ze ze centrala dostała az 5 sztuk! Szkoda ze juz wszystkie sie rozniosly pytanie dokad.

Edit: Najnowsze wiesci prosto z centrali mowia ze w czwartek Sony nam dostarczy 20 sztuk słuchawek :)

Wczoraj zakupiłem to cacuszko we wrocławskim MM za 399 zł. Idę sobie idę na regały od PS3 zobaczyć jak to kroją na gierkach, patrze a tu leżą ;] nie wytrzymałem i wziąłem, to był nie wątpliwie znak :P (zostały jeszcze 3 sztuki). BF3 MIAŻDŻY na tym sprzęcie :)

 

PS Miesiąc temu gadałem w sklepie (też WRO) Sony Center, gość powiedział, że w tym roku ich na 100 % nie będzie na polskim roku w przyszłym nie wiadomo ale nie liczył by na to.... no comments....

Edytowane przez Fru
Odnośnik do komentarza

I oto dzisiaj przyszły słuchawki :yahoo: Tak jak mówiłem europejska wersja. Prezentują się naprawdę znakomicie, zobaczymy niedługo jak z dźwiękiem. W pudełku oprócz słuchawek i adaptera jest wyłącznie instrukcja obsługi(również w PL)

17200571.th.jpg

Po cichu liczę, że sklep w którym reklamowałem moje słuchawki wyśle mi właśnie europejską wersję.

 

Jest jakaś różnica oprócz opakowania?

Odnośnik do komentarza

I oto dzisiaj przyszły słuchawki :yahoo: Tak jak mówiłem europejska wersja. Prezentują się naprawdę znakomicie, zobaczymy niedługo jak z dźwiękiem. W pudełku oprócz słuchawek i adaptera jest wyłącznie instrukcja obsługi(również w PL)

17200571.th.jpg

Po cichu liczę, że sklep w którym reklamowałem moje słuchawki wyśle mi właśnie europejską wersję.

Dostałem nowe słuchawki, amerykańską wersję, nie wiem niestety czym różnią się od europejskiej, pewnie niczym.

Działają bosko, Battlefield 3 w tych słuchawkach to kosmos, urywa głowę.

Chciałbym jeszcze napisać o tym, o czym nikt chyba jeszcze wcześniej nie wspominał, gra się w nich bardzo wygodnie w okularach.

Odnośnik do komentarza

PANOWIE!! Saturn Katowice, ul Chorzowska ileś tam, cena 370zł, wersja euro... niestety tylko 3 sztuki widziałem kupiłem więc zostały dwie

 

 

UPDATE

 

Wiec mam 2 dni za mną:

 

- dźwięk jak najbardziej super... nie jest to kino domowe z prawdziwego zdarzenia i audiofile na pewno znajda minusy np. według mnie płaski dźwięk co dla muzyków jest ogromną zaletą ale podczas tworzenia muzyki a nie podczas gry i zabawy :) . Bas jest bardzo udany, jest wyraźni ale nie jest mocno, nie męczy ucha a słuchawki się nie "trzęsą". Bas jest typowy dla gier i filmów czyli pasywny, niewystarczająco dynamiczny do muzyki ALE nadal dobry do słuchania muzyki.

 

- budowa elegancka, porządnie zrobione i jak Ktoś wyżej napisał BARDZO wygodne i uwierzcie mi jako muzykowi , który używa innych słuchawek, trudno jest producentów zrobić tak wygodne słuchawki, ani głowa, anie uszy, nic się nie męczy, nawet sam dźwięk , który jest męczący dla uszu, jest jakiś mimo ze mocno to jednocześnie delikatny, jakby nie grał bezpośrednio do uszu.

 

- dioda na słuchawce w ogóle mi nie przeszkadza, nie widzę jej, muszę naprawdę się skupić i kontem oka oglądać aby zauważyć

 

- podoba mi się odpowiedzi headsetu na nasze poczynania z guzikami, dużo czytelniejsze piski i wyraźnie słychać czy wyciszamy, czy wyłączamy, czy bateria pada (taki fajny alarm) - dużo lepsze niż w małym headsecie.

 

- działają bezproblemowo z pc

 

- dźwięk przestrzenny jest ale jak sie spodziewałem, ściema i tyle... faktycznie, nie którzy będą słyszeć 7.1, inni tylko stereo w przestrzeni.

 

 

W podsumowaniu, za tą cenę tzn poniżej 400zł WARTO,

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, szybkie pytanko mam odnośnie hs do PS3. W zasadzie gram na Xbox, ale chciałbym pograć z kumplem w demko Syndicate, a on ma PS3. Możecie poradzić jakiś niskobudżetowy hs? Taki do 50PLN? Coś mi się obiło o oczy przy szybkim przeglądaniu innego forum, że PS Eye może służyć do komunikacji głosowej. To prawda, bo kamerkę PS Eye mam?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Rowniez uzywam od paru dni tych sluchawek 7.1 sony (wersja europejska- o ile jest jakakolwiek roznica poza opakowaniem) no i mam pewien problem z ustawieniami mikrofonu: jak wchodze w ustawienia-> Ustawienia urzadzen audio-> Czulosc mikrofonu, to mam domyslnie ustawione 3 i nie da sie tego zmienic, tzn. pozostale ustawienia od 1 do 5 sa szare i nie da sie ich aktywowac- tylko 3 akceptuje. Musze cos z tym zrobic, bo sie chlopaki ze skladu w BF skarza, ze cicho mnie slychac... :/

Ktos ma czy mial tez ten problem i wie jak to rozwiazac?

Odnośnik do komentarza

Ooo, dzieki, juz patrze (rada tak czy inaczej za(pipi)ista, bo wlasnie w tym malym mialem to samo :) )

 

Edit: No i dupa! W tym 7.1 nie ma w ogole takiej opcji, a z ciekawosci podlaczylem znowu maly, wylaczylem HQ i mimo to dalej nie moglem zmienic w opcjach czulosci tego mikrofonu... :confused:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ooo, dzieki, juz patrze (rada tak czy inaczej za(pipi)ista, bo wlasnie w tym malym mialem to samo :) )

 

Edit: No i dupa! W tym 7.1 nie ma w ogole takiej opcji, a z ciekawosci podlaczylem znowu maly, wylaczylem HQ i mimo to dalej nie moglem zmienic w opcjach czulosci tego mikrofonu... :confused:

 

A już w BF-ie sprawdzałeś jak ze słyszalnością? Z tego co chłopaki mówią, regulacja na samym sprzęcie wystarcza.

Może masz za mało męski głosik i mruczysz pod nosem zamiast zawodzić w niebogłosy jak Danielski hehehe :P

Odnośnik do komentarza

Też planuję tego headseta kupić, ale Tommi mnie nieco przychamował z tym swoim problemem. Na razie najtaniej w Saturionie widziałem za 332,80+ wysyłka. Kusi mnie od jakiegoś czasu i może po weekendzie zamówię.

 

e: Jedno pytanie: tego headseta podłącza się bezpośrednio do telewizora, czy do konsoli?

 

e2: dobra już wiem. (pipi), zamówiłem, nie będę czekał :D

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A już w BF-ie sprawdzałeś jak ze słyszalnością? Z tego co chłopaki mówią, regulacja na samym sprzęcie wystarcza.

Może masz za mało męski głosik i mruczysz pod nosem zamiast zawodzić w niebogłosy jak Danielski hehehe :P

Ehehe, Łebi, ja caly czas tylko i wylacznie BF3 mam na mysli :P Za rzadko gramy razem widocznie, ze mnie nie rozpoznajesz :P A co do darcia, to wlasnie o to chodzi, ze nie moge sie niestety drzec jak Danielski, bo dziecko spi (wg żony to powinienem wlasciwie najlepiej mowic szeptem...)

Tommi, mam ten zestaw z Zielem, i w BF3 słyszymy się bardzo dobrze. Przedni suwak ustaw na 20%, tylni na 60% lub więcej. Powinno być ok.

Pryx, ale te suwaki tylko glosnosc slyszenia reguluja z tego, co wiem, a nie mikrofon. Ja slysze wszystkich doskonale, tylko wlasnie problem j.w., ze sam musze cicho gadac ze wzgledu na otoczenie i mnie przez to ponoc slabo slychac... :confused:

Też planuję tego headseta kupić, ale Tommi mnie nieco przychamował z tym swoim problemem. Na razie najtaniej w Saturionie widziałem za 332,80+ wysyłka. Kusi mnie od jakiegoś czasu i może po weekendzie zamówię.

 

e: Jedno pytanie: tego headseta podłącza się bezpośrednio do telewizora, czy do konsoli?

 

e2: dobra już wiem. (pipi), zamówiłem, nie będę czekał :D

Yakubu, bardzo dobrze zrobiles, Pryx tez potwierdzi- sprzet ogolnie jest naprawde za(pipi)isty, mega wygodny itd., naprawde stworzony do dluzszego grania, tylko wlasnie brak tej mozliwosci recznej regulacji czulosci mikro akurat u mnie jest pewnym problemem- jesli u siebie mozesz gadac normalnie w czasie gry, to nic nie zauwazysz.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym graniu w BFa (pozdro panowie :)) doszedlem do wniosku, ze bede musial zainwestowac w jakies sluchawki z mikrofonem. Nie bede sluchal na nich muzyki, czy ogladal filmow - beda mi sluzyc wylacznie do gier. Chyba najwazniejsza sprawa jest kabel - musi miec dlugosc okolo dwoch metrow. Fajnie by bylo, gdyby sluchawki dzialaly rowniez z X360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...