Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

I've got a problem..... . Wsadzam pelna wersje Bad Company do czytnika, biore unlocks (by wpisac kod na nowa bron rzecz jasna) a tu co widze...... odblokowal mi sie uzi (za pomoca dema) ale.... nie mam innych unlockow dokonanych w deme ! (tak samo moje konto, jakbym nie stoczyl zadnych meczy), czy to moze byc wina dema ? (Jest zdaje sie z US PSstore, bo chyba tam najpierw ukazalo sie demo), ale Uzi ktore dostajemy po uzyskaniu rankingu Corporal z dema posiadam !. Whats going on ?.

Odnośnik do komentarza

Po kilku dniach grania:

 

zawiodłem sie na single player - wszystkie postacie kierowane przez konsole sa głupi jak but.. nasi kompani nic nie robia tylko stoja , nawet biedz im sie nie chce tylko konsola ich teleportuje haha. Ja sa w srodku walki to stoja i sie gapia na przeciwnikow.. przeciwnicy sie gapia na nich i tyle... jak ja sie wystawie to zaczynaja strzelac do nas... smieszna sytuacja.. walczymy z czołgiem.. nasz kompan ma wyrzutnie w reku i stoi obo wrogiego czołgu i nic.. ten w czołgu tez nic.. poluje tylko na mnie... beznadzieja !! Ciekawe dlaczego o tym nie powiedziano w recenzji.

 

Multi to juz ok , dobry Battlefield

Odnośnik do komentarza
a czego oczekiwaliście? przecież to jest założenia gra robiona pod multi. i tak rispekt dla Dice, że zechciało im się singla zrobić i że wrzucili tam nietuzinkowe poczucie humoru. zresztą krótki jest i jak tylko się skończy to się zapomni. w cod4 było tak samo. singiel singlem, ale to multi świadczy o wielkości tych gier

 

No, tylko że z założenia to miała być gra koncentrująca się na singleplayerze, a multi.... Nie wiem, nie zagrywałem się może w BF 2 na PC (ani nie widziałem w akcji Modern Combat na 360-tce) ale mam wrażenie że otrzymaliśmy okaleczone BF z możliwością większej destrukcji.

Oczywiście wciąż uważam że gra ma powera i w multi spróbuje siadzieć 24/h :P.

Odnośnik do komentarza
a czego oczekiwaliście? przecież to jest założenia gra robiona pod multi. i tak rispekt dla Dice, że zechciało im się singla zrobić i że wrzucili tam nietuzinkowe poczucie humoru. zresztą krótki jest i jak tylko się skończy to się zapomni. w cod4 było tak samo. singiel singlem, ale to multi świadczy o wielkości tych gier

 

No, tylko że z założenia to miała być gra koncentrująca się na singleplayerze, a multi.... Nie wiem, nie zagrywałem się może w BF 2 na PC (ani nie widziałem w akcji Modern Combat na 360-tce) ale mam wrażenie że otrzymaliśmy okaleczone BF z możliwością większej destrukcji.

Oczywiście wciąż uważam że gra ma powera i w multi spróbuje siadzieć 24/h :P.

 

 

na singlu? prawdę mówiąc to pierwsze słyszę. bf to seria z założenia muliplayerowa. single w bf:bc to raczej rarytas, bo to pierwsza cześć stricte na konsole. jedyne co jest okalczone to sam multi, który ma tylko jeden tryb gry, czyli gold rush. tego ruchu panów z DICE nie rozumiem i chyba to właśnie wpłynie na to, że bc nie kupię, bo demo już mi się zaczyna lekko nudzić.

Odnośnik do komentarza
FUN no prosze Cię, framerate leci na pysk, plastikowe sterowanie, ziarnista grafa, problemy z V-synch, nie zbalansowane bronie. To początek tylko ;)

 

Plastikowe sterowanie? Moze masz za duze sensitivity? Gry jeszcze nie posiadam ( gralem w demo ) i mam pytanie : jak jest rozwiazane lobby i ta cala onlinowa infrastruktura? Gral ktos w MGO? Jest to rozwiazane tak jak w np. MGO ( albo podobnie ) czy tez jest tak jak w demie?

Odnośnik do komentarza
na singlu? prawdę mówiąc to pierwsze słyszę. bf to seria z założenia muliplayerowa. single w bf:bc to raczej rarytas, bo to pierwsza cześć stricte na konsole. jedyne co jest okalczone to sam multi, który ma tylko jeden tryb gry, czyli gold rush. tego ruchu panów z DICE nie rozumiem i chyba to właśnie wpłynie na to, że bc nie kupię, bo demo już mi się zaczyna lekko nudzić.

 

BLAGAM !! Ile razy juz bylo mowione, pisali o tym w newsach w PSXe, pisalo o tym w demie ( tak, umieszcona jest tam taka informacja ), ze 2gi tryp gry bedzie niedlugo dodany i bedzie go mozna sciagnac ( bez dodatkowych oplat ) a co do nuzenia dema, to dla mnie ono juz nie zalatuje 1sza swiezoscia, ale w koncu tam jest jedna mapka, a ile mozna grac na jednej mapce :P Ktos napisal, ze jest 8 mapek w multi - szkoda, ze nie ma "troche wiecej". Fajnie by bylo, jakby bylo (hehe) ze 20 mapek :P

 

Odnośnik do komentarza

Sensivity mam normalne, ot po prostu jest plastikowe. Nie czuć ze chodzisz typem. Naprawdę to co zrobili zakrawa na mały skandal, bo dodanie drugiego trybu za dwa miesiące jeszcze bym przeżył, ale brak podstawowych opcji jak zakładanie prywatnych meczy (czytaj klanówki poszły w dupę) zapraszanie tylko 3 osób do składu itd. jest conajmniej niezrozumiałe dla mnie. Ponad 500 H przegrałem z chłopakami na MC (PS2) i BBC do niego jest po prostu wybrakowany. Do tego już glicze wyszły na jaw. Ślicznie.

Odnośnik do komentarza
Oloos każdy tak ma, to jeszcze jedna wspaniała rzecz w nowym BFie...

Wybieranie gier odbywa sie poprzez quick match gdzie samo wrzuca nas gdzies, albo custom, gdzie mozemy dac tylko czy ma byc ranked czy nie, mape, a także jak mniemam poziom graczy.

 

Lagi i system dobierania gier ( taki jak w demie.... ) poki co odwiodly mnie od zakupu tej gry, ciekawe czy rozwiaza te problemy, najlepiej informujcie na bierzaco, czy lagi wam zniknely <_<

Odnośnik do komentarza

Gawlick - Jeśli uważasz że to BC ma plastikowe sterowanie (o litości, jakoś nie wspomiam Modern Combat jako symulator wczucia się w żołnierza !, mimo że pod pewnymi względami BC jest uboższe) polecam ci sprawdzić Frontlines (bodaj na PC, X360) dopiero potem pomówmy o tym tworzywie sztucznym :P.

Osobiście mnie nie interesują te rzeczy które wymieniliście jako ,,wady" , gra w dalszym ciągu wciąga jak cholera i zapewnia mi ten sam fun jaki mialem przy PC-towych BF-ach, jak i MC z PS2 :P, a lagi (chodź się zdarzają) są do przełknięcia (nie wiem może to ja mam takie szczęście i tylko kilka razy je odczułem). DICE powinno się teraz koncentrować na poprawkach do gry, chodź i ja mam pewne ale co do BC , naprawdę jest kawałkiem dobrego symulatora oberania budynków w gruzy Online :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...