Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Tiger & Bunny jest świetne. Product placement, wielkie firmy i superbohaterowie. Po dwóch odcinkach zapowiada się ciekawa, oryginalna seria. Nie oglądałem nigdy Kaijiego. Boję się, że nie zrozumiem zasad różnych japońskich gier. Jak to tam wygląda? Potrzeba dodatkowej wiedzy? Pamiętam, jak czytałem Koizumiego, wszystko fajnie, ale ni cholery nie rozumiałem o co w tym mahjongu chodzi, a na zapamiętywanie reguł z Wikipedii nie mam teraz za bardzo czasu. Jak to wygląda w Kaijim?

 

Steins;Gate jest dziwaczne. Przypomina mi trochę 12 małp z Willisem.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, to inna seria skupia się na tym Mahjongu (Akagi). Kaiji to taki jakby turniej nastawiony na rozrywkę bogaczy kosztem szarych ludzi, którzy dramatycznie walczą między sobą o kasę. Obejrzyj jeszcze dziś, nie pożałujesz! :potter:

 

A ja pobieram tego Tiger & Bunny skoro śmieszne.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza
Steins;Gate jest dziwaczne. Przypomina mi trochę 12 małp z Willisem.

I bardzo dobrze, bo filmik jest zacny. Sam klimat oraz postać szurniętego (a może jednak nie?) doktorka zapowiadają naprawdę ciekawe widowisko. To jest o ile nie zmarnują potencjału, bo takie chaos;Head też z początku wyglądało nieźle, a poźniej....szkoda gadać.

 

Jak przypomnę sobie poprzednie anime w uniwersum Persona (Trinity Souls) to mi się słabo robi. Jestem jednak dobrej myśli co do tej wersji, bo czemu nie.

TS to był raczej jakiś dziwny eksperyment. Tym razem na szczęście anime ma w całości bazować na grze, więc nie ma szans, żeby to schrzanili.

Edytowane przez Josh the Boy
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

dżizys, anime to chyba jakaś głęboką zapaść przeżywa, bo nic do oglądania od dwóch lat nie ma.

Od biedy zobaczę co to ten Appleseed będzie, ale pamiętam, że film mi się kompletnie nie podobał. Może jeszcze to No. 6...

 

Hellsing Ultimate #8, Alucard to chyba musiał wiosłować na tym pancerniku że tyle czasu mu dopłynięcie do brzegu zajmuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Całkiem fajny ten Blade, może być z tego bardzo przyjemna, efektowna sieka. Wizualnie in plus - soczysta kolorystyka, niezłe efekty, w miarę przyzwoita animacja (chociaż bez szału), tak naprawdę narzekać można jedynie na wygląd niektórych postaci (vide główny badass) i stworów. Muzyka miło łechcze uszy dynamicznymi kawałkami, Mudżin elegancko kroi kreatury, a klimacik daje radę. Z chęcią obejrze drugi odcinek.

Odnośnik do komentarza

Kamisama... może być całkiem znośne. pierwszy ep trwa 40 minut i wrzucone jest trochę postaci plus mamy wątek prostytucji. Seria jest o NEET detektywach i kolesiu, który trafia do ich grupy przez przypadek. Dam serii szansę mimo, że było parę elementów wkurzających.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

ogląda ktoś gulity crown? fajny cyber-punkowy klimat, mechy i licealista-neurotyk z wielkim mieczem - czego więcej chcieć od dobrego anime ;)? chyba najciekawsza z jesiennych nowości. opening:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zl0ssTCdR58&feature=related

 

i scena otwierająca pierwszy odcinek:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QQvc__gcYbw

 

jak do tej pory ukazały się trzy.

Odnośnik do komentarza

Guilty to ja czuję jak oglądam tego Crowna. Oprawa jest kozak i przebija resztę z tego sezonu, ale poza tym dosyć to głupie jak dla mnie.

 

Wczoraj obejrzałem sobie drugi film kinowy Macross Frontier, który niedawno wyszedł na BD. Nic wybitnego mimo wszystko całkiem fajnie się oglądało, szczególnie końcówka dawała niezłego kopa.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie ogląda Fate Zero? Według mnie właśnie to jest najlepsze anime tego sezonu. Podoba mi sie bardziej niż Fate/Stay Night, animacja i kreska stoją na najwyższym poziomie. Każdy i tak wie jak to wszystko się skonczy jednak fajnie jest oglądać walki servantów(4 i 5 odcinek są jak dla mnie przeza(pipi)iste jeśli chodzi o walki). No i nie ma wieczniego optymisty Shiro, postacie są naprawdę fajne(Kiritsugu, Iskander). Na poczatku miało być 25 epów ale podzielili na 2 serie po bodajże 12 i 13 odcinków. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Mirai Nikki

 

o toto. podpisuje się obiema ręcyma. na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego anime - wydawało mi się takim death notem dla ubogich, ale z każdym kolejnym odcinkiem daję się wciągnąć coraz bardziej. terroryzm, zbiorowe rytualne gwałty, trupy w szafie - tego się nie spodziewałem ;). z tego co sobie poczytałem na wiki o mandze to im dalej w las tym mocniej. polecam wszystkim gorąco!

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Adaptacja kultowej mangi, JoJo's Bizarre Adventure.

 

https://www.youtube....h?v=LncqRnznspk

 

Jakość animacji nie powala, ale jeśli będą się wiernie trzymać papierkowego pierwowzoru powinno być nieźle (wampiry, super moce, XIX wieczna Anglia).

 

 

Będzie też drugi sezon Jormungand, więc jeśli ktoś nie oglądał poprzedniego, a chciałby zobaczyć perypetie babki handlującej bronią ma ku temu okazję (taki japoński Lord of War).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...