Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak jak patrzyłem na własną rękę jedynie "psycho-pass" przykuło moją uwagę. o dziwo od tego samego studia co "guilty crown", które obejrzałem w połowie zeszłej jesieni. no może jeszcze "zetsuen no tempest". ew. "btoom". zakręcę się też za tym jormungandem.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Też własnie oglądam Sword of Art Online czekam z niecierpliwością na dalsze odc. Z Area No Kishi zrobiłem ostatnio przerwę muszę sprawdzić jak sytuacja się rozwija, na szybko mogę polecić Oda Nobuna teraz ma być ostatni 12 odc,akcja dzieje się w erze Sengoku. Mam nadziej że będzie 2S.

 

Przepraszam że piszę w tym dziale ale jak już ktoś napisał ,na co tam spogląda to również napisałem coś od siebie

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co sie stalo z Area no Kishi? Przeciez to sie "skonczylo" w takim momencie ze rece opadaja,bedzie nastepny sezon czy urywaja tak jak z Eyeshield 21?

 

I cieszy mnie ze pojawi sie wkoncu dlugo oczekiwany Initial D,myslalem ze nie dozyje tego.

 

A co do nowych anime poleam Kuroko no Basket, tak mnie wciagnelo ze obejrzalem calosc w 2 dni.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ostatnio pojawiło się sporo nowych serii i o dziwo - tym razem co najmniej kilka nadaje się do oglądania. Z tych które zdążyłem ogarnąć:

 

JoJo's Bizarre Adventure - ma to być seria krótkich opowieści dotyczących rodziny Joestar, które mają rozgrywać się na przestrzeni wieków i w różnych miejscach na świecie. Pierwszy odcinek nawet fajny, trochę dramy, zdecydowanie więcej komedii, charakterystyczne postacie i ciekawy styl graficzny. Chyba warto dać szansę.

 

Btooom! - główny bohater to totalny nolife - nie ma pracy, całymi dniami nie wychodzi z domu i jest mistrzem jakiejś śmiesznej online'owej gierki w stylu Bombermana. W pewnym momencie w niewyjaśnionych okolicznościach budzi się na tropikalnej wyspie i musi walczyć o przetrwanie na zasadach żywcem wyciągniętych z jego ulubionej gry - razem z konkurentami obrzuca się bombami. Kto na końcu będzie stał ze wszystkimi kończynami na swoim miejscu, ten wygrywa - może być fajne.

 

Zetsuen no Tempest - dziwne moce, standardowi przemądrzali bishouneni w głównych rolach, trochę akcji, zero oryginalności - obejrzę jeszcze jeden epek i chyba odpuszczam.

 

Jormungand - drugi sezon serialu o handlarzach bronią. Jeżeli ktoś lubi ostrą akcję i trochę poważniejsze podejście do anime, to powinien się za to zabrać. Bardzo mocna konkurencja dla Black Lagoon.

 

Ixion Saga - gówno.

 

Magi: The Labirynth - Alladyn? Ali Baba? Dżin wyskakujący z... fleta? Standardowe japońskie podejście, ale tematyka i klimat dosyć nietypowe. Oglądam póki się nie zniechęcę.

 

Tonari no Kaibutsu-kun - Yoshida to niezrównoważony psychicznie nastolatek, który za nic ma swoją przyszłość. Po serii nieprzyjemnych zajść postanawia olać chodzenie do szkoły. Shizuku jest typową kujonką, która przejmuje się tylko swoimi ocenami. Laska niestety ma pecha i zostaje wysłana przez swoją nauczycielkę, żeby przynieść lekcje Yoshidzie... kolo odbiera to w trochę niejednoznaczny sposób, zako(pipi)e się w dziewczynie i za jej wpływem wraca do szkoły, gdzie przysparza jej sporo wstydu. Przyznam, że postacie z miejsca mi się spodobały, podobnie jak fajny humor i specyficzny wątek miłosny. Gary approves.

 

K - zdecydowanie mój faworyt tego sezonu. Fenomenalna oprawa wizualna, jeszcze lepsza ścieżka dźwiękowa, charyzmatyczne postacie, kozacko zapowiadające się walki, klimat trochę a'la Durarara!! (wielka, nowoczesna metropolia, zwalczające się grupy). Może być perełka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Obejrzalem Jormunganda calego, swietna seria, szkoda ze to juz koniec.

 

Psycho-Pass - wreszcie cos ciekawego z nowych tworow, ostatnio japonce za bardzo sie na jakis lolitkach skupiaja i samo (pipi) produkuja, milo wreszcie widziec cos w powazniejszych klimatach.

 

BTOOOM - obczailem pierwszy sezon, fajne anime, nic genialnego, ale warte uwagi biorac pod uwage fakt ze ostatnio japonce nie potrafia nic dobrego zrobic.

 

Czekam z wytesknieniem na kolejny odcinek Hellsing'a OVA i to by bylo na tyle z ogladania.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Wczoraj obejrzałem sobie pierwszy odcinek KILL la KILL.

 

Anime mające akcję w szkole z natury są tragiczne, ale rozpoczęcie tej serii rozwaliło system. Polecam to pobrać, najlepsze połączenie akcji z komedią w tym roku. Wszystko jest mocno zakręcone, więc jak kogoś odrzuciło Tengen Toppa Gurren Lagann to niech tego nie rusza, bo to od tych samych twórców. Animacja jest naprawdę wyborowa jak na serię TV, jeśli utrzymają ten poziom to będzie MOC.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...