Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy znacząco ustępują wersji animowanej (no fuckin' surprise here), ale o dziwo nawet tak strasznie nie zasysały jak to zwykle bywa przy produkcjach live action. Jednak te wyrazy twarzy i psychodela we łbie bohatera, plus zapipiasta muza w tle... tylko animu. Pierwszy sezon Kaijiego trochę fajniejszy, bo bardziej zróżnicowany, ale drugi też spoko i trzymał poziom.

http://www.youtube.com/watch?v=Y3D9crsce3Y

 

Teraz ściągam Space Dandy, bo dopiero dziś wyemitowano cały odcinek w jakiejś lepszej jakości, niż ten wyciek wcześniej. Zabawne, że amerykanie dostają to przed Japończykami na dodatek od razu zdubbingowane.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Anime i spłycone filmy obejmują 3 części mangi z 4 jakie się obecnie ukazały (czwarta dalej wychodzi). W najnowszej części grają w pewną odmianę Mahjonga i komuś nieobeznanemu w zasady tej gry byłoby trudno to śledzić (coś jak inny tytuł tego samego autora - "Akagi").

Czytasz w ogóle mange? W co on się znowu wpakował?
Odnośnik do komentarza

Sorry, wprowadziłem w błąd, anime obejmuje 2 części, trzecia to właśnie ten mahjong. Mangę czytałem, ale nawet do tego wielkiego pachinko nie dotrwałem. Próbowałem startować potem od części 3, ale ten mahjong w wydaniu mangowym był dla mnie niezrozumiały (w anime byłoby to inaczej poprowadzone i nawet laik by się odnalazł zapewne).

 

Od 27 tomu leci cześć 3 jakbyś chciał sprawdzić. Kaiji jak zwykle zbyt ufny i daje się wyrolować. Czwartej części jeszcze nie było jak to czytałem, więc nie mam pojęcia, co tam jest grane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zupełnie przespałem, ale mój brak zainteresowania animcami daje o sobie znać - czy ktoś oglądał anime na podstawie Devil Survivor 2? 13 odcinków. Znośne to to? Bo oceny w serwisach nie napawają optymizmem, a po P4A jakoś nieszczególnie jestem w stanie wykazać entuzjazm względem ekranizacji megatenów.

 

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Przegląd premier wiosennych animców:

http://randomc.net/2014/03/27/spring-2014-preview/

http://dreamuniverse.files.wordpress.com/2014/03/anime-spring-2014-v-3.jpg

Nie wklejam całości bo jest tego za dużo.

 

Z tego wszystkiego sprawdzę Knights of Sidonia,Haikyuu!,Mushishi Zoku Shou. OAVki to wiadomo Unicorn Gundam,Persona i może The Galactic Railways: A Letter from the Abandoned Planet.

Może jeszcze wpadnie jakieś bardziej lekkie i głupiutkie anime,a takim może być Mangaka-san to Assistant-san to.

 

Sezon jesienno-zimowy był bardzo udany za sprawą Samurai Flamenco,Space Dandy i Kill La Kill. Dawno już nie oglądałem tylu serii jeśli chodzi o nowsze produkcje. Głównie siedzę w anime z lat 80/90 ale widzę, że poziom tych produkowanych od paru lat też jest niezły.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Za samo JoJo Stardust Crusaders i Mushishiego z góry oceniłbym ten nadchodzący sezon jako dobry. Dodatkowo zbiega się to z wydaniem ostatniej OAVki jednorożca. Chciałbym dorzucić do tego jeszcze Rycerzy Sydonii, bo uwielbiam mangi tego autora i ich niepowtarzalny klimat, ale animacja to pożoga na poziomie Appleseed XIII.

 

Jaram się jeszcze nowym anime Masaakiego Yuasy:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...