Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Te Jojo też w sumie zapowiada się całkiem spoczko. Może zassam z parę odcinków i sie zobaczy czy mi się to spodoba.

Teraz przypomniało mi sie, ze w tym roku ma mieć premierę jeszcze Live Action NEXT Patlabor na którego bardzo czekam.

A przyszły rok to już Gundam The Origin

Kolejne święto dla fanów UC :thumbsup:

 

No i jeszcze nowa seria Macross'a ma wyjść.

Będzie co oglądać. Zwłaszcza fani mecha będą usatysfakcjonowani.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Fate/Stay Night fabularnie mało mnie kręci, ale pod względem animacji ta nowa wersja wymiata. To samo studio je robi, co wcześniej serię filmów Kara no Kyoukai. Naprawdę dobra rzecz.

 



Oglądam sobie dodatkowo Gundama Rekongwistę i czekam na Gundam Build Fighters Try. Shingeki no Bahamut okazało się połączeniem komedii z fantasy (nic wybitnego, ale ujdzie). Jeszcze nie wszystkie serie emitują, kontynuację Mushishiego wiadomo się obejrzy. Psycho-Pass 2 i Kiseijuu też w planach do obczajenia. Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak Wam się podoba Parasyte? Nie czytałem oryginału, ale anime przypadło mi do gustu. Całkiem fajny pomysł z tymi pasożytami i różnymi opcjami przejęcia ciała dawcy. Animacja i fabuła też niczego sobie, polecam.

 

Chciałem, naprawdę chciałem obejrzeć terra for mars ale najpierw wychodzą cenzurowane odcinki i sobie odpuściłem bo w sumie było nudne.

 

Druga część sezonu Sword Art Online II też mnie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Właśnie parasyte oglądam i łyknąłem dwa odcinki już :) a miałem tylko sprawdzić co to i pójść pograć. Coś czuję że dziś jeszcze 5 odcinków walnę :)  Dawno mnie tak anime od pierwszego odcinka nie wciągnęło. Ostatnio bieda w temacie anime.

Odnośnik do komentarza

Fantastycznie, właśnie sobie odświeżam pierwszy sezon Durarary, więc będzie jak znalazł. Dzięki za dobre wieści!

 

Parasyte nie zwalnia, chociaż jeden odcinek tygodniowo trochę za mało :<

Sword Art Online jako druga połowa drugiego sezonu... słabiutko, pierwsza historia z drugiej połowy bez polotu, druga część już w świecie prawdziwym sporo lepsza, jak ktoś lubi melodramaty to jak znalazł, bo potrafi wycisnąć łzy.

Odnośnik do komentarza

Jak coś to jest już drugi sezon Tokyo Ghoul, się zdziwiłem, nie wiedziałem kiedy startuje a tak z ciekawości sobie przejrzałem jakąś stronkę z anime.

 

Ale ten opening... :( Gunwo w porównaniu do 1 sezonu. Odcinka jeszcze nie oglądałem to się nie wypowiem, czekam aż moja panna wróci bo mnie zayebie jak sam obejrzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...