Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie tak zrobić że jak mam w walletcie 16 zł a chce gre kupić i kosztuje 19zł to można zrobić tak żeby pobrało z karty te 3 zł których brakuje? Czy musze doładować wallet znowu 20złotymi? Z góry dzieki za odp

 

Pobierze Ci 20ZŁ. Nie da się tego pominąć.

Pobierze 20ZŁ lub więcej, ale nie poniżej

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Katana->A jakbym kupił trzy gry za sume 54zł, a mając 16zł w walletcie pobierze mi 39zł z karty czy poprostu musze doładować 40zł, nie myśl że mi żal 1zł czy 3zł ale chciałbym wiedzieć czy tak sie da zrobić?

Aha jak zrobić żeby z karty pobrało dokładnie np taką kwotę ile kosztuje gra np 25zł?

Edytowane przez f5k
Odnośnik do komentarza
Katana->A jakbym kupił trzy gry za sume 54zł, a mając 16zł w walletcie pobierze mi 39zł z karty czy poprostu musze doładować 40zł, nie myśl że mi żal 1zł czy 3zł ale chciałbym wiedzieć czy tak sie da zrobić?

Aha jak zrobić żeby z karty pobrało dokładnie np taką kwotę ile kosztuje gra np 25zł?

 

System nie pobiera WIELOKROTNOŚCI 20ZŁ, po prostu musi pobrać minimum 20ZŁ, więc jeśli kupujesz gry za 54ZŁ, mając w portfelu 16ZŁ, to pobierze te 38ZŁ, które brakują do zakupu gier.

 

Nie musisz nic specjalnego robić, żeby pobrało dokładną kwotę jak te np. 25ZŁ, po prostu po wrzuceniu gier do koszyka i próbie zakupienia, zostaniesz poinformowany, że nie masz pieniędzy w portfelu - musisz doładować, w tym momencie jako wybór doładowania będziesz miał właśnie te 25ZŁ :) (Przynajmniej na PSS US tak jest, na PL podobno od razu wyciągnie z karty potrzebną kwotę, bez klikania na doładowania itp.)

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż jestem szczęśliwym posiadaczem nowo założonego konta na PS Store na Japonię. Zauważyłem tam naprawdę zatrzęsienie gier na PSX-a, każda w cenie 11 zł i aż kusi, żeby sobie zakupić niektóre z nich, niedostępne u nas. Mam jednak pytanie, czy gry z PSX-a ściągnięte za pomocą japońskiego PS Store są w jakiś sposób regionalizowane? Czy pójdą na mojej europejskiej konsoli?

Odnośnik do komentarza
Witam, otóż jestem szczęśliwym posiadaczem nowo założonego konta na PS Store na Japonię. Zauważyłem tam naprawdę zatrzęsienie gier na PSX-a, każda w cenie 11 zł i aż kusi, żeby sobie zakupić niektóre z nich, niedostępne u nas. Mam jednak pytanie, czy gry z PSX-a ściągnięte za pomocą japońskiego PS Store są w jakiś sposób regionalizowane? Czy pójdą na mojej europejskiej konsoli?

 

Oczywiście odpalą się na twojej konsoli, ale jeśli masz TV CRT (kineskopowiec) i nie masz kabla RGB, to będziesz miał czarno-biały obraz, jeśli masz TV LCD, to nie masz o co się martwić.

 

PS. Pamiętaj, że z PSS JPN nic nie kupisz za pomocą kart płatniczych NIE Z JAPONII, jedynym wyjściem jest zakupić od kogoś (lub ebay itp.) kart doładowujących konto PSN JPN.

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
Witam, otóż jestem szczęśliwym posiadaczem nowo założonego konta na PS Store na Japonię. Zauważyłem tam naprawdę zatrzęsienie gier na PSX-a, każda w cenie 11 zł i aż kusi, żeby sobie zakupić niektóre z nich, niedostępne u nas. Mam jednak pytanie, czy gry z PSX-a ściągnięte za pomocą japońskiego PS Store są w jakiś sposób regionalizowane? Czy pójdą na mojej europejskiej konsoli?

 

Oczywiście odpalą się na twojej konsoli, ale jeśli masz TV CRT (kineskopowiec) i nie masz kabla RGB, to będziesz miał czarno-biały obraz, jeśli masz TV LCD, to nie masz o co się martwić.

 

PS. Pamiętaj, że z PSS JPN nic nie kupisz za pomocą kart płatniczych NIE Z JAPONII, jedynym wyjściem jest zakupić od kogoś (lub ebay itp.) kart doładowujących konto PSN JPN.

:o to nie wiedziałem, że nasze karty są tam nieakceptowalne, dzięki za informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Jak sciągnąć kolejny raz gre już zakupioną na psstore(stardust HD)?

 

Jak wchode do sklepu i chce ją kolejny raz zassać pojawia sie informacja o obciązeniu konta.

 

Teraz pytanie mam dalej kontynuować i nie obciązy mo konta , czy jest jakiś inny sposób?

Zobacz w View Downloads.

Odnośnik do komentarza
Jak sciągnąć kolejny raz gre już zakupioną na psstore(stardust HD)?

 

Jak wchode do sklepu i chce ją kolejny raz zassać pojawia sie informacja o obciązeniu konta.

 

Teraz pytanie mam dalej kontynuować i nie obciązy mo konta , czy jest jakiś inny sposób?

Zobacz w View Downloads.

 

 

 

Niestety tam tej pozycji nie ma. Dodam także oczym zapomniałem wczesniej że jest to zupełnie inna konsola ale konto jest to samo co w częsniej na którym dokonywałem zakupu.

 

Ma koś jeszcze jakies pomysły? Skoro można udostepnić konto 5 osobom do ściągnięcia gry to nie wierze że nie moge ja ponownie zassac z mojego konta na innej konsoli.

 

 

Odnośnik do komentarza

Walczę z dodaniem karty z mbanku, ale bezskutecznie. Może opiszę pokrótce moją sytuację:

 

Mam kartę debetową dodawaną do ekonta w mbanku.

Mam konto w ps network bez polskich znaków, adres podałem taki jak teraz mieszkam (inny niż na koncie) - nie wiem czy nie zmienić, próbowałem podawać oba z polskimi i bez polskich liter.

Swoje imię i nazwisko też próbowałem z polskimi i bez polskich znaków.

Gdy podaje dane z polskimi literami (imię) to mam: "You have used invalid characters in your name."

Gdy podam imię bez polskich znaków to czy w pozostałych danych są polskie znaki czy nie i których danych adresowych bym nie podał jest komunikat: "The credit card information is not valid."

 

Jak powinienem wypełnić te dane karty i czy karta dodawana do ekonta nadaje się do tego?

Dane wprowadzam przez stronkę https://store.playstation.com

Odnośnik do komentarza

Siema Panie i Panowie. Za kilka dni wychodzi WipeOut HD.

Mój portfel, z racji że studendzki, nie jest najgrubszy :P

Czy dam radę kupić w jakiś magiczny sposób ową grę z amerykańskiego PSN?

Mam kartę Visa z banku BZ WBK oraz Visa Electron z mBanku. Dam radę zapłacić którąś z nich za Wpieouta HD z amerykańskiego PSS? Dzięki za odpowiedź i pozdro!

Odnośnik do komentarza

ja powiem tylko tyle co wiem na podstawie moich doświadczeń

 

-rejestrować nowe konto(po przez stworzenie nowego usera) na US STORE na stan,w którym nie ma cła(podatek czy to to tam jest) bo wtedy dopłaca się bodajże 3% ceny-ja np mam stan new hampshire

 

-mój bank nie bierze prowizji na zakupy w innych walutach niż złotówki i przelicza po aktualnym kursie $ na ich stronie internetowej-w Twoim przypadku powinno być tak samo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...