Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem zdarłem demo Race Driver GRID i wyskuje mi błąd ze nie można rozpakować?(ok.pobrałem jeszcze raz i smiga) mam tez problem z demem DMC gre ma loading w nieskonczonosc -demo Uncharted: Drake's Fortune-nie mam dzwieku co to może byc?? inne dema i gry smigaja dobrze.

Edytowane przez TEAM Dabrowa Tar.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
pewnie to pytanie ktos juz zadawał, ale jak sie zarejestować na psstroe japonskim i us, wybierając psstroe z menu defaultowo jedzie mi do europejskiego

sry za laickie pytanie ale nie mam czasu (i sił) przerzucać ponad 30 stron dyskusji

dziekii

Jak jeszcze nie miałeś czasu poczytać to aby to zrobić musisz utworzyć kolejne konta, czyli w opjcach xmb w lewoo i create new user i tam zaznaczasz kraj na usa lub japan i adres musisz sobie jakiś prawdziwy znaleźć w internecie i przy rejestracji podać.

 

Odnośnie karty kredytowej i psstore.. mam nową mastercard (srebrną) i nie chce mi z niej kasy ściągać, 1000 zł gotówki do pobrania z konta, nie ma blokad na internetowe używanie, została aktywowana (ponieważ jest nowa), dzwoniłem dzisiaj do banku aby mi podali dane które są do tej karty, by poprawnie je do psstore wprowadzić i w tym momencie mam 2 rzeczy które mogą być z mojej winy, mianowicie : moje nazwisko zaczyna się na Ż a w psstore mogę wpisać Z bo nie ma polskich znaków (albo ja nie mogę znaleźć ) druga sprawa to kwestia wpisywania danych adresowych, nie wiem czy litery z nazwy miejscowości powinno się wpisywać z dużej litery (wszystko) i w danych z banku mam "miejscowość 28 M.A" czyli nr 28 domu, M jest od skrótu mieszkanie i A od literki mieszkania... trochę to popaprane ale w sumie nie wiem czy ma to jakieś znaczenie bo wyskakuje mi komunikat "credit card information is not valid" następnie wpisuję miejscowość (tą od kody pocztowego ponieważ mieszkam w miejscowości bez poczty) i w rubryce postal code wpisuje kod miejscowości z myślnikiem. Jak mi się ściągnie Batelfield to popróbuje z dużymi literami z miejscowością i z systemem 28 M.A bo z kropką jeszcze nie próbowałem :)

Szkoda że żaden specjalista od sony się nie wypowie na ten temat w takim miejscu, pisałem wczoraj na kontact@pl.playstation.com ale jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem, coś czuję że zostanę olany z tą sprawą

Odnośnik do komentarza
pewnie to pytanie ktos juz zadawał, ale jak sie zarejestować na psstroe japonskim i us, wybierając psstroe z menu defaultowo jedzie mi do europejskiego

sry za laickie pytanie ale nie mam czasu (i sił) przerzucać ponad 30 stron dyskusji

dziekii

Jak jeszcze nie miałeś czasu poczytać to aby to zrobić musisz utworzyć kolejne konta, czyli w opjcach xmb w lewoo i create new user i tam zaznaczasz kraj na usa lub japan i adres musisz sobie jakiś prawdziwy znaleźć w internecie i przy rejestracji podać.

 

Odnośnie karty kredytowej i psstore.. mam nową mastercard (srebrną) i nie chce mi z niej kasy ściągać, 1000 zł gotówki do pobrania z konta, nie ma blokad na internetowe używanie, została aktywowana (ponieważ jest nowa), dzwoniłem dzisiaj do banku aby mi podali dane które są do tej karty, by poprawnie je do psstore wprowadzić i w tym momencie mam 2 rzeczy które mogą być z mojej winy, mianowicie : moje nazwisko zaczyna się na Ż a w psstore mogę wpisać Z bo nie ma polskich znaków (albo ja nie mogę znaleźć ) druga sprawa to kwestia wpisywania danych adresowych, nie wiem czy litery z nazwy miejscowości powinno się wpisywać z dużej litery (wszystko) i w danych z banku mam "miejscowość 28 M.A" czyli nr 28 domu, M jest od skrótu mieszkanie i A od literki mieszkania... trochę to popaprane ale w sumie nie wiem czy ma to jakieś znaczenie bo wyskakuje mi komunikat "credit card information is not valid" następnie wpisuję miejscowość (tą od kody pocztowego ponieważ mieszkam w miejscowości bez poczty) i w rubryce postal code wpisuje kod miejscowości z myślnikiem. Jak mi się ściągnie Batelfield to popróbuje z dużymi literami z miejscowością i z systemem 28 M.A bo z kropką jeszcze nie próbowałem :)

Szkoda że żaden specjalista od sony się nie wypowie na ten temat w takim miejscu, pisałem wczoraj na kontact@pl.playstation.com ale jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem, coś czuję że zostanę olany z tą sprawą

sony na pewno cię oleje, przecież dopiero była impreza na otwarcie kto by się takimi głupotami zajmował jak klienci

co do twojego problemu czy próbowałeś przez http://store.playstation.com/game/index.vm znacznie łatwiej i akceptuje polskie znaki logując się podajesz te same dane co na ps3

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie czy adres ktory ma podany na koncie ps store musi sie zgadzac z tym ktory podawalem w banku na karcie?bo jesli tak to przeciez nie moge kupowac swoja karta na angielskim ps story bo nie mieszkam w angli?

Adres nie musi się zgadzać, na amerykańskim Store podałem adres wyszukany z neta, kiedy dodawałem kartę do profilu podałem oczywiście adres zgdony z kartą bankową, innaczej by nie zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Mi nie przechodzi zeby zalozyc konto podalem wymyslony adres bo nie mieszkam w angli i jak podpinalem karte podalem juz swoj prawdziwy i nie przeszlo.Dodam ze na Polskim ps store przeszlo bez problemu.

 

Jak wpisujesz adres przy karcie płatniczej, to podaj tylko prawdziwą ulicę, Miasto, województwo itp. zostaw

I tak tez zrobilem i tez nie przeszlo...Widac jestem tylko skazany tylko na Polskie ps story.

Odnośnik do komentarza
Mi nie przechodzi zeby zalozyc konto podalem wymyslony adres bo nie mieszkam w angli i jak podpinalem karte podalem juz swoj prawdziwy i nie przeszlo.Dodam ze na Polskim ps store przeszlo bez problemu.

 

Jak wpisujesz adres przy karcie płatniczej, to podaj tylko prawdziwą ulicę, Miasto, województwo itp. zostaw

I tak tez zrobilem i tez nie przeszlo...Widac jestem tylko skazany tylko na Polskie ps story.

 

Oj, nie doczytalem, że chodzi Ci o angielski PSS.

Niestety z tego co mi wiadomo, to wiele polskich kart nie działa na PSS UK. Niestety.

Ale PSS US powinien stać przed tobą otworem :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ile zajmują gry z PSX-a ściągnięte z PS Store? Jak zapisywane są save'y w tych grach? Zasada z zakupem jest taka jak w przypadku gier z PS3, tj. kupuję i mogę ściągnąć ile razy chcę na co najwyżej 5 konsol?

 

Jak prezentuje się Locoroco na PS3?

Pojemność jest oczywiście różna, tak jak oryginalne na PSX, najlepiej na torentach zobacz czy gdzieś tam, gdzie się ściąga :) Np. Crash Bandicoot zajmuje 462MB, Crash 2 tylko 103MB, a Castlevania 356MB.

Do saveów tworzysz poprostu na HDD memorke w "Memory Card Utility (PS/PS2)"

Nie wiem jak jest z tym ściaganiem, czy 5 razy, ale np. ściagniętą grę wrzuciłem sobie na swojego PSP i kolegi, także teraz planujemy się składać na społke i będziemy sobie na PSP odpalać :)

Co do Loco Roco, to nie polecam na PS3, jeżeli grałeś na PSP to zapomnij, że to taka sam gra. Już nie poruszasz planszą przyciskami R i L tylko sterujesz jakąś muchą i za nią podążają te kolorowe "coś" :) już lepiej kup Flow, bajer :)

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...