Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio na forum bylem gdzies w tym czasie jak zablokowali polskie karty dla pss z usa i kanady i przegladanie wszystkich tematow od tego czasu troche mnie przerasta a w wyszukiwarce nic nie moge znalezc, wiec jak sie juz to przewijalo pare razy to przepraszam i prosze o odpowiedz po raz enty

 

kupilem zdrapke dla kanady, gdy ja wpisuje na kanadyjskim koncie wyskakuje tekst, ze to kod na 20$ i czy dodac fundusze, daje yes i wyskakuje, ze fundusze nie moga byc dodane

i pytanie brzmi: czy ktos doladowywal w ten sposob te konta (usa i kanada), czy mu sie udalo? czy wykrywaja ze konsola jest z Polski a nie Kanady i dlateo blokuja?

bo nie wiem czy cos jest nie tak z kodem, czy calkiem nas odcieli od sklepikow z usa?

 

z gory dzieki

Doładowywałem kilka razy i nie miałem problemów... Pytanie: czy to zdrapka na US czy Kanadę? bo oba kraje mają różne, mimo że są to odpowiednio np 20 i 50$ to kodem przeznaczonym dla Kanadyjskich kont nie doładujesz US i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

ostatnio na forum bylem gdzies w tym czasie jak zablokowali polskie karty dla pss z usa i kanady i przegladanie wszystkich tematow od tego czasu troche mnie przerasta a w wyszukiwarce nic nie moge znalezc, wiec jak sie juz to przewijalo pare razy to przepraszam i prosze o odpowiedz po raz enty

 

kupilem zdrapke dla kanady, gdy ja wpisuje na kanadyjskim koncie wyskakuje tekst, ze to kod na 20$ i czy dodac fundusze, daje yes i wyskakuje, ze fundusze nie moga byc dodane

i pytanie brzmi: czy ktos doladowywal w ten sposob te konta (usa i kanada), czy mu sie udalo? czy wykrywaja ze konsola jest z Polski a nie Kanady i dlateo blokuja?

bo nie wiem czy cos jest nie tak z kodem, czy calkiem nas odcieli od sklepikow z usa?

 

z gory dzieki

Doładowywałem kilka razy i nie miałem problemów... Pytanie: czy to zdrapka na US czy Kanadę? bo oba kraje mają różne, mimo że są to odpowiednio np 20 i 50$ to kodem przeznaczonym dla Kanadyjskich kont nie doładujesz US i odwrotnie.

kanada, kupiona z http://www.videogamesplus.ca/

konto zakladane chyba na toronto, poczatkowo normalnie karta kupowalem

pisac do sklepu, ze z kodem cos nie tak i aby przeslali nowy?

 

w kazdym razie naprawde dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Coś podobnego miał ktoś z gamefaqs.com i dostał taką odpowiedź

Funny thing , the same thing happened to me yesterday , though it was a 20$ psn card.I was unable to find any way to redeem it so I told what happened to the guy who sold it to me , I said he could confirm himself as the card hadn't been redeemed and most likely wouldn't on his ps3 too , he did it and then he gave me another which worked , so I can tell you that the problem lies in the card not in your account or anything.

 

Może rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktować się z VG+ i opisać im, że coś takiego masz z tą kartą.

Odnośnik do komentarza

Coś podobnego miał ktoś z gamefaqs.com i dostał taką odpowiedź

Funny thing , the same thing happened to me yesterday , though it was a 20$ psn card.I was unable to find any way to redeem it so I told what happened to the guy who sold it to me , I said he could confirm himself as the card hadn't been redeemed and most likely wouldn't on his ps3 too , he did it and then he gave me another which worked , so I can tell you that the problem lies in the card not in your account or anything.

 

Może rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktować się z VG+ i opisać im, że coś takiego masz z tą kartą.

napisałem do nich, oto odpowiedz

 

We have reactivated the card please try again and please let me know?

 

i kod zadzialal, potem kupilem karte za 50$ i dzialala od razu

 

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Dnia 30.11.2010 zakupiłem dodatek za 9 zł (Need for Speed™ Hot Pursuit SCPD Rebels Pack ), jednak na koncie bankowym nie mam takiego zakupu, jednak pojawia mi się niezidentyfikowany przelew:

 

PRZELEW MTRANSFER WYCHODZACYDIALCOM24 SP. Z O.O. UL.NAGÓRSKIEGO 3 60-408 POZNAŃ POLSKA841140200400003­40238195153 - 50 zł

 

To właśnie ten dodatek? Ktoś ma podobne doświadczenie?

Odnośnik do komentarza

@kufir - robisz burdel tylko - idź do odpowiedniego tematu. http://www.psxextrem.../page__st__1040

 

Ja zakup na PSS w mBanku mam opisany tak: ZAKUP PRZY UŻYCIU KARTY SONY ONLINE SERVICE/INTERNE­T (SONY ONLINE SERVICESINTERNET, GB) a to co opisałeś to zwykły przelew jest - płatności kartą są inaczej opisane. Tutaj masz frimę na którą poszedł przelew (pośrednik) -> http://www.przelewy24.pl/kontakt.htm

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Old_Kyo Kilka miesięcy wcześniej kupiłem 3 DLC do Uncharted 2 (o łącznej sumie 50 zł) i prawdopodobnie wtedy nie odliczono mi tego od mojego rachunku. Sprawdzałem i w okresie kiedy kupowałem dodatki nie mam zaksięgowanych takich przelewów. Dopiero teraz gdy zakupiłem dodatek do DLC za 9 zł zaksięgowano mi owy niezidentyfikowany przelew za 50zł. Czy jest taka możliwość że po przekroczeniu 50 zł dopiero księgują mi tego typu wydatki?

Ktoś kto ma konto w Mbanku może coś zaradzić?

Chce się upewnić że dodatki faktycznie kosztują tyle ile podają w PS Store.

 

 

P>S Dzięki za przeniesienie tematu i przepraszam.

Odnośnik do komentarza

No ja napisałem że mam konto w mBanku - podaj jakiego rodzaju masz to konto. Dodatki kosztują faktycznie tyle, ile jest napisane w PSS - raz tylko się zdarzyło po którymś UPDATE FW że dodając na nowo karte pobrali 5 czy 10zł testowo i potem zwrócili.

Odnośnik do komentarza

Generalnie u mnie to wygląda tak - coś kupuję za pomocą karty (nie ważne czy w sklepie czy w PSS), środki zostają zablokowane - czyli np. coś kupiłem za 50zł, miałem na koncie 100zł więc saldo mam 100zł a dostępne środki 50zł. Ta płatność pojawia się później - sklepowe zazwyczaj po 1-4 dniach natomiast z PSS od 2 dni do tygodnia nawet (tak samo zakupy w zagranicznych sklepach). Np. ostatnią płatność miałem z 7 Grudnia, ale księgowane było 9 Grudnia.

 

To co Ty podałeś wygląda na zwykły przelew - może masz jakąś kartę kredytową wydaną do tego konta? I może ta firma ją obsługuje? Ja mam zwykłego "Delfina" Visa Electron wydawaną do eKonta.

 

Tutaj masz przykład jak w systemie w historii widzi mi ostatni zakup na PSS:

 

 

przyklad.jpg

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...