Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tego wszystkiego masa i nie chce mi się szukać więc zapytam tutaj i proszę o krótką oraz konkretną odpowiedź. Chcę założyć konto w mbanku, czy jak wybiorę kartę MasterCard to będe mógł bez problemu robić transakcje na PSStore oraz płacić przez Paypal?

 

Jak już zalozysz konto w mBanku, to ja polecam darmowa eKarte do płatności w internecie. Korzystam z niej w ramach Paypal, PSN, i wielu, bardzo wielu innych płatności online. A ze samodzielnie regulujesz sobie ile kasy masz na karcie, Twoje finanse są bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

ej o tej godiznie juz dawno powinna byc aktualizacja amerykanskiego PSS a z tego co widze to nie ma nic nowego, na ps3blog też nie ma spisu nowych rzeczy, wtf?

 

@Yano - w zeszłym tygodniu była "bycza" aktualizacja, w tym tygodniu ponoć ma nie być w ogóle :/

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie ad prędkości z jaką się ściąga stuff z psn. Ostatnio sporo pobieram(wyprzedzam pytanie, mam 10mb) i zauważyłem,że ściąganie nie dochodzi nawet czasami do 200 kb/s, czasem jest szybciej. Powiedzcie-norma? Serwery sony są tak wolne,że nie mogą full łącza mi pociągnąć czy problem leży po mojej stronie?

Odnośnik do komentarza

Hello, mam małe pytanie związane z płaceniem.

 

Słyszałem sporo o "karcie przedpłaconej" z banku ing, chciałem jutro się tam przejść i sobie zakupić. Ale mógłby mnie ktoś bardzej oświecić, jeśli chodzi o tą kartę. Nie mam konta w ing i nie chcę zakładać, mam w innym banku, dadzą mi karte bez problemu i będę mógł jej używać bez problemu? Czy jeśli będe chciał kupić coś, co kosztuje 14 zł, to mam na tą karte przedpłaconą przelać równe 14 zł czy troche więcej?

Odnośnik do komentarza

Nie, minimalna kwota do ściągnięcia z karty to 20 zł. Jak kupisz coś za 10 zł to ściągnie 20 i 10 zostanie w portfelu PSS.

 

nie no bez jaj - kupiłem już dawno temu Castle Crashers i napisało teoretycznie, że ściągnie minimum, ale kartę obciążyło tylko na kwotę gry a w portfelu jest zero

Odnośnik do komentarza

Jak kupujemy jakąś grę, która kosztuje więcej niż 2 dychy to można doładować portfel taką kwotą ile mamy płacić. Przykład: kupujemy Dead Nation (47zł) i tyle właśnie nam weźmie z konta.

Jeżeli kupuje coś za powiedzmy 14zł, to ściąga nam 20PLN, i 6zł zostaje w portfelu na potem.

 

Co do Castle Crashers, to ta pozycja kosztuje chyba więcej niż 20 złociszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...