Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wiadomo juz jakie gry beda w ramach przeprosin i ze bedzie mozna pobrac 2 z 5.Wiadomo tez ze prawie kazdy z nas ma conajmniej 2 konta co oznacza ze na jednym koncie mozna pobrac 2 gry,pozniej zalogowac sie na drugie konto i pobrac kolejne 2....bedzie to mozliwe czy zabezpieczyli sie przed tym ze gry np zostaja przypisane do konsoli a nie do konta?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktos z Was probowal zaplacic karta po uruchomieniu sklepiku ?

Wyskakuje mi tekst, ze karta jest niewlasciwa, chociaz przed awaria taka sama (ale nie ta sama) smigala az milo.

Mial ktos podobny problem ?

Karta VISA w inteligo.

Troche zdebialem, bo wyskakuje mi informacja ze za operacje karta kroi mi 1 zl, a kupic niczego nie moge.

Odnośnik do komentarza

Czy ktos z Was probowal zaplacic karta po uruchomieniu sklepiku ?

Wyskakuje mi tekst, ze karta jest niewlasciwa, chociaz przed awaria taka sama (ale nie ta sama) smigala az milo.

Mial ktos podobny problem ?

Karta VISA w inteligo.

Troche zdebialem, bo wyskakuje mi informacja ze za operacje karta kroi mi 1 zl, a kupic niczego nie moge.

 

Wczoraj wieczorem kupowałem Outlanda, żadnych problemów, karta Visa z WBK.

 

Spróbuj może przez panel na http://pl.playstation.com/psn/ usunąć i dodać ponownie wszystkie informacje o karcie.

 

P.S - aktualnie PSN z poziomu przeglądarki jest offline.

Odnośnik do komentarza

Pisze tu, bo sprawa związana z PS Store, ale JP PSS...Nie wiem czy ktoś już to zauważył, ale po wejściu do sklepu jp na ps3 wita nas bardzo brzydki komunikat...

 

このサービスはあなたの国/地域ではご利用になれません

 

co znaczy tyle, iż usługa ta nie jest dostępna w twoim kraju/regionie... noż w mordę, tylko dziękować ps3 hackowi T_T...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...