Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Łyknąłem Uncharted, a obecnie Heavenly Sword (jak narazie bardzo przyjemna, intensywna akcja) Killzone 2 (polonizacja, klimat rządzą) z doskoku FIFA 09 (online jest mega mocny) a z dziewczyną pogrywamy (tzn ona pogrywa, ja patrzę) w Little Big Planet. Jest super:]

Odnośnik do komentarza
Ghostbusters: The Videogame - singiel zabójczy, świetnie odwzorowany klimat pogromców duchów (ale nie ma się co dziwić, za sceneriusz odpowiada ten sam oryginalny duet w postaci Dana Aykroyda i Harolda Ramisa). Szkoda, że multi z racji sypiących się serwerów jest wkurzający i męczący, ale gdy już uda nam się zagrać to wielce satysfakcjonujący (rym nie zamierzony) ;)
Odnośnik do komentarza

Ostatnio gralem w:

Wolverin Origins.

Przyjemna latwa do opanowania gra,ponadto brutalna w dobrym stylu.Ale nic wiecej.

InFamous.

Wystraszylem sie kiedy po pierwszych minutach gry bylem juz znudzony.Na szczescie im dalej tym lepiej.Niestety przechodzic drugi raz ochoty nie mam, mimo podejmowania decyzji i alternatywnego zakonczenia.

The Chronicle of Riddick:AODA

Trudno mi wypowiedziec sie o tej grze.Jest w starym stylu w autentycznym tego slowa znaczeniu.Chodzby tragiczne AI czy totalnie liniowa rozgrywka.Podrasowana grafika daje rade i nie przeszkadza.Na szczescia gra ma swietny brudny klimat,rowniez dzieki podlozonym glosom i to ratuje ta produkcje.Mimo ze sklada sie z 2 czesci czas gry sklada sie na jedna.Zajely mi ok 15 h,ale na bardzo wymagajacym Hardzie.

Damnation

Pierwsza gra ktora wylaczylem po 10 minutach.Najwiekszym minusem jest to ze wogole powstala.

 

Obecnie gram w SH:Homecoming.Mialem negatywne nastawienie ale wcale nie jest tak zle.System walki daje rade,historia wciaga a wrogowie sa brzydsi niz kiedykolwiek.Yamaoka oczywiscie trzyma wysoki poziom.Szkoda tylko ze nie mozna sie bac.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...