Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

resztki czasu przed powrotem na uczelnie przy resistance z bro na coopie i wipeout HD fury - zgadzam sie z przedmówca wciaga jak szambo, nie mam nawet czasu ( i ochoty) sprawdzac innych bolidów caly czas smigam Icarasem.

 

@Vagrant Story - skomplikowany do momentu utworzenia jakiejs dobrej kosy, u mnie na tym sie skonczylo, pozniej juz tylko spelle wspomagajace (glownie na bossów, na zwyklaków mozna sie obejsc bez nich) i klepanie. Nie widze sensu szukania czesci i rzucania sie na zer slepego losu - wypadnie czesc czy nie wypadnie - by dorwac najlepsze zbroje, bez nich mozna sie smialo obejsc wspomagajac sie dobrymi chainami i berserkami.

Odnośnik do komentarza

Obczaj "kacik RPG" tam wielu specjalistow wypowiada sie na temat tej gry.

 

DJ HERO - bardzo mi sie podoba, tak samo jak Guitar Hero. Dwa ostanie zestawy piosenek na Expercie to szalenstwo jest.

 

Demon Souls - leveluje sobie odczasu do czasu.

 

SAW - klimat jak z filmu i wszystko jasne. System walki troche jak w pierwszych Silent Hill'ach ale IMO taki ma byc. W grze jak i filmie(tu sa wyjtki :)) nikt nie jest Rambo. ładna graficznie i dźwiękowo-muzycznie. Jak ktoś lubi film i klimat gore to można śmiało inwestować.

 

Dirt 2 - od czasu do czasu dla relaxu.

 

AC 2 - pauza do ferii

 

No i ksiazki, bo (pipi)ana sesja sie zbliza, koorwa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I)Bayonetta - GoW sie chowa IMO, nawet Dante i Nero mogą czuć się nieswojo :). Tyle co tu sie dzieje na ekranie... no nie wiem aż ciezko to opisac. Na pewno jest to gra którą się kocha albo nienawidzi.

 

Moj ranking slasherow:

1) Bayonetta

2) DMC 3

3) DMC 4

4) DMC 1

5) GOW 2

6) GOW 1

 

II)DIRT 2 - dla relaxu, raz na jakiś czas, pare eventow, najlepsza samochodowka 2009 - nie nudzi sie.

III)DJ HERO na expert :)

IV)Demons Souls - leveluje sobie troche

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...