Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalinho

postanowiłem przystopować z pogonią za nowym i zainwestowałem w stare, nieograne killer'y. Gram w najlepszego slashera na rynku Ninja Gaiden Sigma (tak, tak a nie jakieś wiedźmy czy diabły :P NG to prawdziwy mistrz )klnąc co niemiara z uwagi na poziom wkurzalności ;] Planuje też powrócić do Mirror's Edge coby platynke ścisnąć (speedruny- ech ;/ )no i czasem ścigam się w Motorstorm: PR nabijając doświadczenie i licząc na to, że wreszcie uda mi się wygrać 3 wyścigi z rzędu i zgarnąć platyne :P.

Odnośnik do komentarza

The Saboteur - na prawdę świetna gra, nie wiem czemu tak skrytykowana.

Metal gear Solid 1 - gra się nie zestarzała ani trochę, ta grafika buduje tylko klimat.

CD;Classic - wysoki poziom i najlepsze Call of duty.

Ratchet&Clank AciT - pogrywam od czasu do czasu challange.

Dragon Age - nie kończąca się opowieść, tak na prawdę to idealny zapychacz czasu.

A to wszystko w oczekiwaniu na bio2 i HR :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jesli naprawde lubisz klimaty Diablo czy Baldur's Gate powinienes sie tu odnalezc.Mnostwo statystyk,mnostwo broni i innych (pipi) i tak jak napisalem-OGROMNY swiat.Gram,bo mi sie podoba,nie z obowiazku.Trofea raczej wymagajace,cholernie czasochlonne,co zaliczam in plus.

Jesli bedziesz mial okazje tanio dorwac-sprobuj.Nawet jak postanowisz sprzedac ja pozniej,niewiele stracisz.Dobra gra :)

Odnośnik do komentarza

Teraz to morduję GOW2. Potem zaś pewnie powrócę(po raz trzeci) do Heavy Rain. A potem poszukam jakieś wyścigówki, bo muszę trochę odpocząć od tych wszystkich strzelanek, gier akcji, "mordobić". Albo poszukam jakieś gry muzycznej(Guitar Hero lub DJ Hero), nigdy nie próbowałem więc może mnie wciągnie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...