Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Alice: Madness Returns. Gra nie zachwyci cie grafika, ale sam projekt otoczenia jest bardzo na plus. Bajeczna grafika w polaczeniu z przemoca daja rade. Gra sie przyjemnie, rozdzialy sa dluuugie i jedynie przerywniki w postaci krotkich etapow, kiedy Alicja wraca do realnego swiata troche nuza. Z gra dostajemy tez kod na wczeniejsza czesc gry z 2000 r., nie powiem wiecej, bo nie gralem.

Polecam, fajna odskocznia. DLC za 1,5 funta tez bardzo ok. Kupilem, ale jeszcze nie korzystalem. Extra sukienki i bronie zapewne dobrze sie sprawdza.

Odnośnik do komentarza

@ up

 

Alicja kompletnie mi nie przypadła do gustu. Graficznie brzydko, design fajny tylko początkowo, nudne i mało widowiskowe walki oraz największa padaczka - cholernie nieprecyzyjne sterowanie i kamera w platformerze. Ja decydowanie odradzam bo nie znalazłem w tej grze nic ciekawego.

 

Sam obecnie gram w Brink.

Jeden z najgorszych FPSów w jakie grałem. Graficznie bardzo słabo, mapy strasznie do siebie podobne - wszystko dzieje się w ciasnych pomieszczeniach. Pierwszy shooter w którym kompletnie nie opłaca się celować i lepiej walić z biodra na oślep do wszystkiego co się rusza. Kompletny brak czucia broni, strzału, trafienia. Oczywiście bardzo fajnym patentem jest SMART i całe ten parkour - działa to super i jest to najmocniejszy punkt gry. Tytuł szybko nudzi i nie dziwią mnie słabe oceny oraz disy w reckach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O dziwo Killzone 3 spodobała mi sie gra. Mam PS+ -a kiedyś jakis mapki były gratis + mam retro packa (edycja kolekcjonerska), jakich może mi brakować map? Na PSS są jakieś zestawy.

 

P.S.

Jaką gre byście polecili w klimacie Killa? Chodzi mi o sposób typwalki. BF to raczej obszarówka, grałem w wersji na PC, ale za dużo się jak dla mnie dzieje ;P. Po MAG-u sobie odpusciłem. Wolę jak jest max 20-24 graczy na mapie.

Odnośnik do komentarza

Od dnia premiery gram w Lollipop Chainsaw, giera świetna, jesli się tylko polubiło gry Sudy 51, a przede wszystkim No More Heroes.

Choć trzeba przyznać, że tryb fabularny jest dość krótki tak maksymalnie na 5 godzin, ale jest jedno "ale". Przejście po raz pierwszy trybu fabularnego to tak naprawdę dopiero początek. Wiadomo czeka nas śróbowanie wyników (podobnie jak choćby w wspomnianym NMH), a tym samym by zdobyć platyne, to nie skończy się na jednorazowym przejściu.

Gra po za tym spędzony czas wynagradza choćby bardzo fajnym humorem, jak i akcentami, które będą znane graczom z dłuższym stażem (są tradycyjnie nawiązania do gier z rynku gdzie królowały konsole 8 i 16 bitowe), i siedzącymi trochę w muzyce (szczególnie rock'owej i metalowej).

A tym samym plusik idzie do twórców za świetnie dobraną muzykę, która zdobi tę grę...

Odnośnik do komentarza

PixelJunk Shooter dorwany w promocji na amer. PSNie za dolca :) Gra sie fajnie, bo i pokombinowac czasem trzeba, postrzelac mozna, gra calkiem w porzadku. Latasz stateczkiem kosmicznym, by na coraz to nowych planszach, by uratowac zagubione duszyczki i przy okazji zebrac poukrywane skrzetnie krysztalki.

Ciekaw jeszcze jestem dwoch pozostalych Pixeljunkow, jakie mam na dysku. Fajna (pipi)a :)

Odnośnik do komentarza

No wiec, tak sie sklada, ze ja tez mecze teraz Uncharted 3. Mecze to zle dobrane slowo, bo gra to sama przyjemnosc. Grafika zachwyca, mysle, ze jeszcze kilka dodatkowych tekstor i jak dla mnie taki poziom grafy moglby zostac juz po wsze czasy. Wielka niespodzianka okazal sie rozdzial 2- w koncu dowiadujemy sie czegos wiecej o Drakeu, Sullym itd.

Jestem niemal na poczatku gry( dopiero znalazlem mape Sir Drakea)* i przyznaje, ze wszytsko jest fajnie wywarzone, ciekawe, wciagajace. Ogolnie wypas.

 

Wczoraj gralem chwilke w Co-opa Portala 2 z bratem. Genialny. Zagadki moze nie wymagaja 180IQ ale trzeba sie zatrzymac pomyslec, czasami niezle powkurzac. Glos robota w tle potrafi rozsmieszyc ale rowniez zirytowac. Nie wiem jak jest w Singlu ale mysle, ze jesli ktos przeszedl pierwszego Portala z wywalonym jezorem to pozycja obowiazkowa. Jesli jednak nie znacie... zastanowcie sie dwa razy, to bardzo specyficzna gra w ktorej oprucz rozwiazywania kolejnych portalowych lamiglowek nie znajdziecie nic. Koniec koncow jak dla mnie juz moge przyznac 9/10

 

* Sorry ale nie wiem jak sie ukrywa spojlery

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

[/spoiler ]

Tylko że bez spacji przed drugim zawiasem :)

 

 

Ogrywam teraz Dead Space-a. Jeszcze nigdy nie grałem w taką grę. Wiem, że to już troszeczkę starszy tytuł, ale wciąż mnie zachwyca :) Mieszanka horroru i akcji. Polecam grać w ciemności(wieczorem, przy zgaszonym świetle).

Edytowane przez Igor67
Odnośnik do komentarza

Ogrywam teraz Dead Space-a. Jeszcze nigdy nie grałem w taką grę. Wiem, że to już troszeczkę starszy tytuł, ale wciąż mnie zachwyca :) Mieszanka horroru i akcji. Polecam grać w ciemności(wieczorem, przy zgaszonym świetle).

 

To ciesz sie z klimatu, bo dwójka oferuje go już znacznie mniej :)

 

 

A ja właśnie skończyłem FF XIII-2 i teraz siadam do gier PS+ - Warhammer, Stranger's Wrath. Kobietka męczy Mushroom Wars. Graliście w Hamsterballa? Chomik rządzi, normalnie większa gwiazda niż Drake :)

Odnośnik do komentarza

Asura's Wrath - Totalny pokaz QTE! W tej grze chyba nie da się zginąć i za dużo pograć - cutscenka, qte, cutscenka, qte, czasem jakaś walka z du.py. Porażka, gra z mega potencjałem zatraconym przez developera. Jako film - miodek, jako gra spier.dolina + GENIALNY OST!

 

Silent Hill Homecoming - naprawdę porządna część z mega klimatem. Ciekawy gameplay, super ost, znośna grafika. Fakt, motywów straszących przez 2h nie uświadczyłem, ale i tak gra mi się bardzo przyjemnie.

 

W między czasie ciśne na PP Bayonettke i po skończeniu wyżej wymienionych tytułów biorę się za DMC Collection i VH KR w NGSie czekający od 2k9.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...