Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Miałem skończyć i platynować Borderlands,ale nie moge ta gra w porównaniu do Borderlands 2 wydaje sie strasznie nudna i "niepełnosprawna" w niektórych aspektach i jeszcze na domiar złego misje mi sie zdublowaly których oddać nie mogę więc o platynie moge pomarzyć więc wróciłem do Borderlands 2 i tam skupie swoje siły na platynie ;)

Odnośnik do komentarza

Kończę RDR(fabułę, 72% gry), chcę zacząć Vanquish(ZA DARMO) albo iść kupić Castlevanie LOS.

 

Co do tej pierwszej. Ostatnie zadania to coś pięknego/oryginalnego/niespotykanego - powrót do macierzy, jak bym grał od nowa ... i czuć, że coś się wydarzy, chyba. Przed GTAV będę chciał jeszcze skończyć Undead Nightmare.

Odnośnik do komentarza

Cykl Uncharted, część druga.

Przyjemna i lekka gra z ciekawą, aczkolwiek dość przewidywalną fabułą i dobrze nakreślonymi postaciami. Żeby nie było tak różowo -gra nie jest dość nierówna, w wielu miejscach rzucają się w oczy uproszczenia zastosowane przez twórców, m.in.

przechadzka po wiosce w górach

 

Na chwilę obecną ciężko mi powiedzieć, która do tej pory część jest ciekawsza, obie ładnie się prezentują, ale widać wyraźny skok technologiczny w sequelu. W jedynce na pewno strzelanie było do niczego (magazynek w przeciwnika, a on nadal stoi...), na szczęście uległo to poprawie w dwójce. Widać też schematyczność historii w obu częściach.

Zobaczę, co trójka przyniesie :)

Odnośnik do komentarza

Bioshock 2 z plusa - nie porywa mnie, strasznie dziwna gra, chaotyczna walka, dziwny klimat. Moze inne by byly odczucia, gdybym gral w jedynke. No coz, moze dadza jeszcze w plusie :)

 

EDIT: No, powoli sie wkrecam, nie jest jednak tak zle, ale i tak szkoda ze nie ogralem wczesniej jedynki :P

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem limbo - nic ciekawego, a tyle się naczytałem o geniuszu tego tytułu. Odpaliłem potem dosłownie na 10 minut bioshocka 2 - tragiczny twór graficzny i gameplay'owy, nie przekonał mnie do siebie ten tytuł i poczeka na lepsze czasy (gorszej grafiki niż w B1 nie potrafie zrozumieć) więc do zakupu DmC cisnę po raz drugi Crysisa 2 na SS. Genialny tytuł, najlepszy fps( FPS jako strzelanina stricte) w jakiego chyba kiedykolwiek grałem. Ciekawe czy "trójka" dorówna temu szpilowi.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Crysis, czyli szybki szpil wymaksowany w 2 dni :( Gralo sie fajnie, koncowe misje w bazie obcych sa niestety gorsze. Mozna zagrac, porzadna 7.

 

 

Shaun White Snowboarding, stare jak swiat :) Dopiero dzis zaczalem i jest tak sobie. Nie mozna przerwac konkretnego zadania w zadanym momencie, trzeba czekac do konca. Niby zadan sporo, ale ciagle sie powtarzaja, gra zmusza mnie tez do gry online, a tego nie lubie. Stosowny update we wlasciwym czasie.

 

PS. "Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum." To jaka moge?

Odnośnik do komentarza

Far Cry 3 - niespodziewałem się, ale w 101% podzielam zdanie Butchera z recki w PE. Mam na blacie 13 godzin, a zrobiłem 4 misje fabularne. Zależności i "realizm" dają radę. Wybuchające auto powoduje podpalenie się połaci trawy dookoła, aby rozwalić helikopter zamiast strzelać tępo w niego - wystarczy ze snajperki upolować pilota. Piękne.

Odnośnik do komentarza

Homefront - Jezu, ta gra wygląda jak (pipi). Kampania pęka w jakieś 2-3 godziny max? Tak mi się zdaje, bo jest 7 misji z których każda to coś koło 10-20 minut. Coś się dzieje, nawet ciekawie, ale szału nie ma. Multi jest niestety denne i na pierwszy rzut oka odpychajace. Trofea nawet ciekawe, w takim Battlefieldzie z chęcią bym się pobawił wbić po 150 killi każdą bronią i pojazdem, ale tutaj to raczej odpada. Lubię sobie pograć w jakąś gorszą gierkę, jak wiem żeby sobie dużo nie obiecywać, no ale jeśli chodzi o Homefront to nie wiedziałem, że FPS może być aż tak (pipi)owy w tych czasach, zawod, miałem nadzieję, że w końcu pocisnę dłużej jakieś multi. Na razie na długie gierczenie się nie zapowiada, no aleee, a nuż się spodoba? Na razie jest gorzej niż tak se, grafika 2+/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...