Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie naparzam w Vanquish. Gra pozytywnie mnie zaskoczyła, oferując masę niczym nie skrępowanej akcji ;) Bardzo świeże podejście do shooterów, mam wrażenie, że takiej gry właśnie potrzebowałem. Typowo japońskie absurdy z każdym kolejnym bossem coraz bardziej mnie rajcują. Mimo, że jak na razie fabuła jest mizerna, produkcja nadrabia to swoją intensywnością i bossami :3 Polecam.

Odnośnik do komentarza

DoA5 - przydałoby się utworzyć jakąś ekipę do multi by przyjemnie wbić te 1000 walk :)

ME3 - gra ktoś w trybie multiplayer? Chętnie pogram by mieć z głowy trofea, które wymagają masę grindu w singlu

U3 - gram multi i staram się powolutku ogarniać trofea za DLC (około 50 trofek!)

Black Ops 2 - chętnych na zrobienie trofek za zombie proszę o kontak (mam headset)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Znów robię błąd i gram w kilka gierek na raz. Ale staram się nadrobić w końcu zaległości i być na bieżąco z nowościami.

 

Tomb Raider - super gierka! Jest tajemniczy klimacik rodem z Losta, są piękne widoczki i soczysty gameplay który sprawia że ciężko się oderwać. Jest masa znajdziek i bardzo udany moim zdaniem polski dubbing. Grafika jest świetna, animacja w miarę płynna. Rozczarowały mnie grobowce które można zaliczyć w minutę. Liczyłem na coś znacznie dłuższego i trudniejszego. Multik byłby całkiem okej gdyby nie bagi i lagi, czasem nawet nie idzie się połączyć. Tak mnie ta gra zachwyciła że chcę wymęczyć to multi i wbić platynę.

 

Sniper Elite V2 - w jedynkę zagrywałem się dawno temu na PC wraz z kumplem. Świetna seria dla fanów snajperek i II WŚ. Dwójka wiele się nie różni od jedynki, pachnie oldschoolem. I bardzo dobrze. Znów odwiedził mnie wspomniany kumpel i gramy sobie razem. Szkoda że nie ma trybu split-screen. Mam nadzieję że powstanie kiedyś trójka.

 

Medal of Honor (2010) - postanowiłem w tym roku zaliczyć wszystkie konsolowe Medale, a tu dostałem w pakiecie świetnego Frontline w HD. MoH z 2010 bardzo mi się podoba. Nie jest to jakieś dzieło czy przełom, ale dobra rzemieślnicza robota. Póki co bardzo mi się podobała misja na quadach gdzie pod osłoną nocy czyścimy wioski. Zaskoczyła mnie grafika, jest bardzo ładna.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Z racji tego że mam pokupowane dość sporo gier i większość są tylko rozpoczęte i nie pokonczone trzeba była wprowadzić plan "Zero nowych gier dopóki nie przejdę zaleglych(ale w Tomb Raidera bym pogral ehh)"

 

Obecnie gram:

 

Dead Space 1. Gralem kiedys na kompie ale zagram jeszcze raz na Plejstejszyn.

 

Assassins Creed 3,wbijanie pucharkow. Są trochę trudniejsze i zdecydowanie bardziej czasochłonne.

Odnośnik do komentarza

Pykam w Sleeping Dogs. Z początku wyobrażałem sobie tę grę jako sandobox wanna be gta, ale na szczęście bardzo się myliłem. Ledwo się człowiek obejrzy a tu na liczniku 12 godzin. Jestem miło zaskoczony grywalnością, walki są dobrze zrobione a krew fajnie brudzi garnitur naszego bohatera. Przekleństw i brutalności nie zabrakło- i dobrze bo, czuję, że jestem członkiem okrutnej triady a nie jakiegoś kółka gospodyń wiejskich.

 

Do plusów zaliczam postać Wei'a Shena- głownego bohatera. Jeszcze nie ukończyłem fabuły ale strasznie mnie ciekawi jak zakończy się jego historia. Co jest bardzo dobrym objawem, bo oprócz dobrego gameplay'u jest jeszcze postać, której historia ciągnie mnie do ukończenia gry, duży plus za to.

 

Polecam, jak na razie bardzo mocne 8+.

Odnośnik do komentarza

Ja również szarpię w Sleeping Dogs. Oczywiście początek niemrawy i denerwujący, jak to w sandbox'ach, ale później już jest tylko lepiej. Na razie latam i leję po ryju wszystkich zbirów, ale jest to mój zwyczajowy zabieg by lekko podbić postać. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że czasem patrząć na mapę i widząc przejście idę w to miejsce by tylko pocałować ścianę bądź zamknięte drzwi. Poza tym wszystko ok z tą grą.

Odnośnik do komentarza

ASSASSIN'S CREED II

 

Po prostu geniusz. Calak na Xboksie 360, teraz prób na Platyny na PS3. Jednak to najmniej ważne. Jako, że kocham Włochy, to właśnie przygody Ezio są dla mnie fenomeno vero. 

Idealnie ułożony samograj z bajkowym, namacalnym klimatem. Perfekcyjna ścieżka dźwiękowa. 

 

Mam pytanie do tych co grali lub widzieli grę na obu sprzętach. Mam wrażenie, że na PS3 jest wyraźniej i płynniej, jednak efekt zmieniającego położenie cienia względem słońca wygląda paskudnie. Na Xboksie było płynniej, druga rzecz która od razu rzuciła mi się w oczy to brak efektu pływających chmur na podłożu, brak cienia jakie dają chmury. Ogólnie jakby na PS3 nie było chmur, na Xboksie z tego co pamiętam to spoglądając w niebo widziało się przesuwające się chmury.

 

OST w serii to ideał. Jesper jest geniuszem.

 

Odnośnik do komentarza

Sniper 2 Ghost Warrior - super gierka! Dałem stówkę i nie żałuję. W jedynkę jeszcze nie grałem, słyszałem o niej mnóstwo sprzecznych opinii i postanowiłem sprawdzić drugą część. Jestem przy końcu i rozumiem już czemu seria ma tylu fanów. Pomysł na grę jest świetny - jesteś snajperem, działasz po cichu, przez połowę gry towarzyszy ci pointer. Klimacik jest świetny. Jeden błąd i leżysz. Bardzo mi się podoba dżungla i Sarajevo. Gierka jest strasznie liniowa, ale są miejsca gdzie możemy wybrać - przechodzimy bokiem po cichu, albo z dystansu sadzimy headshoty. Grafika nie jest taka straszna jak niektórzy piszą. Jest przeciętna, są momenty gdzie może się podobać (niebo, słońce przebijające się przez drzewa, góry w oddali). Programiści CI to jednak straszni partacze. Silnik tej gry to słynny Cry Engine 3. Powinno być pięknie i w miarę płynnie jak w Crysis 2 (na Xboxie grałem i tak było). A gra nie chodzi idealnie. Zaskoczyła mnie fabułka, jest całkiem całkiem. Bohater ma potencjał. Największy fail tej gry to dźwięki. Słychać że na tym elemencie najbardziej zaoszczędzono. Odgłos skoku to najbardziej żenujący dźwięk w grze video VII generacji :) A bieg przez rzekę to chlupanie wody w miednicy. Mimo wszystko polecam jak ktoś lubi snajperki i skradanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...