Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Guacamelee - Bardzo zacna i ciekawa pozycja 2D. Wcielając się w zapaśnika z zaświatów aż miło obijać przeciwników. System ciosów i specjali jest intuicyjny, przeciwnicy różnorodni, klimat gorący, a postacie ciekawe. Sporo nawiązań do Mariana i spółki. Plakaty, teksty, motywy i nawet budowa niektórych levelów znacząco pokazują z kogo robią beke. Motyw ze smokiem (czy cuś podobnego) i tekstem: "Your Princess is in another castle" mówi sam za siebie. Króluje oczywiście kozi mistrz, który ma sporo wontów do tłuczonych przez nas posągów. Znalazło się nawet miejsce dla me gusta.

Odnośnik do komentarza

Guacamelee - Bardzo zacna i ciekawa pozycja 2D. Wcielając się w zapaśnika z zaświatów aż miło obijać przeciwników. System ciosów i specjali jest intuicyjny, przeciwnicy różnorodni, klimat gorący, a postacie ciekawe. Sporo nawiązań do Mariana i spółki. Plakaty, teksty, motywy i nawet budowa niektórych levelów znacząco pokazują z kogo robią beke. Motyw ze smokiem (czy cuś podobnego) i tekstem: "Your Princess is in another castle" mówi sam za siebie. Króluje oczywiście kozi mistrz, który ma sporo wontów do tłuczonych przez nas posągów. Znalazło się nawet miejsce dla me gusta.

 

Też aż zakupiłem plusa na kwartał i nie żałuje, Guacameelee jest mega :D Klimat wymiata, od razu czuje się jakbym "grał" w Nacho Libre :D

Odnośnik do komentarza

Dragon's Dogma - liczyłem na RPG z gatunku drogi i się nie zawiodłem. Zaczynam się przekonywać coraz bardziej do tego rodzaju gier. Oczywiście cały czas gardzę serią FF bo anime fiesta i wyj.ebiście debiln i nic nie znaczące dialogi to nie mój resort, ale eRPeGi na literkę D łykam.

 

Prócz tego cały czas Borderlands 2 i PES 2014 w trybie Become a Legend. A już dziś przyszło Halo 4. Nie ogram wszystkiego co mam w planach przez 2 lata.

Odnośnik do komentarza

Łojej, za dużo tego wszystkiego. Czuję się czasem jak nerd ... 

 

Dopiero co skończyłem GTAV, teraz katuje Bioshocka: I, a tu dziś w moje łapska wpadnie dodatkowo Far Cry 3, a potem przyjdzie miodny miesiąc w plusie(DMC i B2). Jak żyć?

 

Dodatkowo dla "rozluźnienia" pogrywam w PES'a 2014, ale zazwyczaj offline lub z kumplem. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

 

(z drugiej strony ciekaw jestem czy wszystkie pozycje od Ninja Theory na PS3 cierpią na tę przypadłość? Nawet DmC, gdzie płynność animacji jest wskazana?)

 

 

W DmC też nie jest kolorow ;p

 

 

(już wcześniej skomenotwałem, ale co chwile post był usuwany - pewnie dlatego, że niczego nie wnosił do tematu - szkoda tylko, że osoba usuwająca go nie raczyła mnie o tym powiadomić <_< )

 

God of War: Ascension: wstyd sie przyznac ze moj pierwszy BoG Wojny ale narazie super mi sie podoba. Jak przejde to kupie poprzednie czesci...troche od tylu ale jakos tak wyszlo  :turned:

 

W teorii to nawet dobrze się składa bo zaczynasz historię Kratosa od początku :P jedynym minusem może być uwstecznienie się mechanizmu gry starszych części (ruchy i combosy) do tej najnowszej (chociaż i tak dla mnie najlepszy system combosów był w GoW II/III).

 

 

Ostatnio zaliczyłem Batman: Arkham Asylum [GOTY] tym samym wpadła kolejna platyna. Muszę przyznać, że na początku sprawiał mi problemy system walki, ale to głównie przez rzadkie przemieszczanie się Mrocznym Rycerzem w trakcie starć z większą liczbą przeciwników (uniki) oraz nie wykorzystywanie batarangu. Po kilku godzinach praktyki  ukończenie wszystkich Combat Challenge z trzema medalami nie stanowiło żadnego problemu (wyniki do uzyskania nie były nawet jakoś specjalnie dla mnie wyżyłowane). Mogę śmiało stwierdzić, że jest to jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy) systemów walki w grach. Ogólnie świetnie spędziłem przy tym tytule czas + masa zagadek do rozwiązania co przytrzymało mnie przy nim na dłuższy czas :D

 

Teraz męczę sequel Batman: Arkham City [GOTY] - tutaj zdecydowanie znacznie więcej do roboty ^_^ na razie fabułę + zagadki zaliczone mam na 100% i kilkanaście z challenges. Fajnie, że tytuł szybko nie pęknie bo jest idealną odskocznią od pisania pracy inżynierskiej (oczywiście tylko jako "krótka" przerwa :)) System walki został mocno rozbudowany przez co daje jeszcze więcej miodności w starciach z przeciwnikami (multum możliwości - ten kto zdobył trofeum Doskonała seria 2.0 na pewno wie o czym mówię ;))

Edytowane przez Raziel81
Odnośnik do komentarza

CONTRAST - czyli dość nowa produkcja, ale czy warta 50PLN? Wedlug mnie nie. Gra pozwala bawić się cieniem naszej niemej bohaterki i dzięki cieniowi własnie pokonywać coraz to nowe przeszkody, jakie stają nam na drodze, niosąc pomoc towarzyszącej nam dziewczynce. Jest oryginalnie, to na pewno. Znajdujemy pierdoły, skaczemy, uruchamiamy przełączniki i dźwignie.

Gra nie jest do końca dopracowana. Bohaterka zacina się w węższych pomieszczeniach, spadaw przepaśc też niekoniecznie z naszej winy. Gra jest krótka, pęka w 6-8 godzin.

Polecam zagrać, kiedy potanieje, bo - jak rzekłem - oryginalny tytuł. W sam raz na odpoczęcie od większych produkcji:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...