Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w koncu czas na Far Cry 3. Pierwsze 10 h za mną...jaka ta gra jest wspaniała!!!!

Pogrywanie sobie z bandziorkami w czasie przejmowania baz-cudowne. 

Zdobywanie skór-cudowne. 

Patetnt z znajdowaniem nadajników-cudowny.

Tryb fabularny-kopie zad, jestem zachwycony. Bawię sie prawie tak dobrze jak w GTA. Dla mnie chyba druga najlepsza gra w jaka w tym roku grałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim Uncharted 2 w multi, gierka rewelacyjna, tzn. ja raczej do tej pory byłem graczem singlowym typowo, nie spodziewałem się, że tryb online w takiej grze tak mocno mnie wciągnie. Zacząłem też Uncharted 1, żeby sobie ładnie i elegancko zaliczyć po kolei całą trylogię, ale bardziej mnie ciągnie do multi w dwójce. A zaczęło się od F2P trybu multi U3 (który już olałem, wiadomo jakieś ograniczenia w nabijaniu expa itd.). Jak coś to pykam w miarę regularnie w deathmatch i czasem jakieś survivale coop.
 

Poza tym leży zaczęty Tekken 6, tzn. pyknę czasem online, zamierzam pozaliczać arcade, ale ta kampania fabularna z Larsem to jakiś paść. Zaliczę z obowiązku, w końcu to Tekken.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Red Alert: Commander's Challenge. Dodatek do C&C RA3, tym razem do pobrania PSNu i nie trzeba gry pudełkowej, by go odpalić. Wybitnie skierowany do fanów serii. 50 nowych wyzwań, które można przechodzić każdą z trzech podstawowych frakcji (do wyboru, do koloru). Za ukończenie każdego zadania dostajemy nową jednostkę, więc jest o co walczyć. Nowością jest wprowadzenie swoistego time attacku, który to wcale łatwy nie jest i wymaga szybkich działań na froncie. Polecam miłośnikom RTSów, tudzież gier strategicznych w ogóle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostro cisnę w GTA V, 100% samo się nie zrobi. Właśnie 80 stuknęło.

 

Też tak cisnąłem do tego 100%, a kiedy je uzyskałem to pomyślałem tylko "co ja robię ze swoim życie"

 

 

Ostatnio jedyne w co gram to Hotline Miami, tak wiele razy przeszedłem tę grę że jestem na etapie speedrunu i szukania bugów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...