Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jak słyszałem COD5 ma wrócić do starych korzeni(cod2 typu wojna światowa)będą te stare bronie i bardzo ale to bardzo się boje że multi po prostu pójdzie się ......ekhem nieważne.Bo w COD4 to te bronie ten klimat to wszystko jest takie na topie takie zarąbiste a powrót do korzeni typu wojny i tych broni może być błędem w multi.

Odnośnik do komentarza
od niedawna gram w call w multi i mam pare pytan

1.Czy moge w jakis sposob sam wybrac gre w ktora chce grac??

2.Jak ktos mnie zaprosi to zawsze wyskakuje mi error host cos tam,czy to normalne???Bez zaproszenia nie mam problemow z graniem.Jakies uwstawienia czy moze mam nie te wersje gry ??

1. na początku nie będziesz miał dużego wyboru DM i TDM ale im większa ranga tym więcej rozgrywek będzie dostępnych.

1a.nie możesz wybierać serwerów na których chcesz grać)

2. problemy z przyjęciem zaproszenia polegają na różnicy wersji gry, posiadacze PAL nie pograją z NTSC.

Odnośnik do komentarza
oj sm1 mylisz sie bo jeśli obie wersje (pal, ntsc) mają te samą wersję patcha to spokojnie sobie ze sobą pograją.

...:D o tym nie słyszałem:) natomiast mam znajomka na liście który ma NTSC i udało nam się zagrać zaledwie dwa meczyki reszta prób połączenia się, spełza na niczym, pomimo usilnych starań.

Odnośnik do komentarza
od niedawna gram w call w multi i mam pare pytan

1.Czy moge w jakis sposob sam wybrac gre w ktora chce grac??

2.Jak ktos mnie zaprosi to zawsze wyskakuje mi error host cos tam,czy to normalne???Bez zaproszenia nie mam problemow z graniem.Jakies uwstawienia czy moze mam nie te wersje gry ??

1. na początku nie będziesz miał dużego wyboru DM i TDM ale im większa ranga tym więcej rozgrywek będzie dostępnych.

1a.nie możesz wybierać serwerów na których chcesz grać)

2. problemy z przyjęciem zaproszenia polegają na różnicy wersji gry, posiadacze PAL nie pograją z NTSC.

 

Dziekuje za odpowiedz

Mam wersie Pal wiec chcyba nie powino byc problemu a jednak jest :D

A tryby juz wszystkie odblokowalem tak mnie wciagnelo :) Moze ci co mnie zapraszali mieli inna wersjie.

A jak nie wina wesji to nie wiem sam.Moze mi sie uda kiedys zagrac jak tos mnie zaprosi.Troche szkoda

Odnośnik do komentarza
oj sm1 mylisz sie bo jeśli obie wersje (pal, ntsc) mają te samą wersję patcha to spokojnie sobie ze sobą pograją.

...:( o tym nie słyszałem:) natomiast mam znajomka na liście który ma NTSC i udało nam się zagrać zaledwie dwa meczyki reszta prób połączenia się, spełza na niczym, pomimo usilnych starań.

Ja mam wersję NTSC i spokojnie gram z ziomkami, którzy mają wersję PAL. Blob_PL, rozz i Piczka mogą to potwierdzić. :lol:

Odnośnik do komentarza

Temat walkowany srednio co kilka stron ana forum.

Pal'owcy i NTSC'owcy moga grac ze soba bez problemu.

Informacje po probie polaczenia sie po uzyskaniu zaproszenia wynikaja z jednej z podanych przyczyn:

Osoba zapraszajaca:

-wyslala zaproszenie i wyszukala gre, w ktorej byl komplet graczy

-wyslala zaproszenie podczas gry gdy bylo wolne miejsce, i zanim odebrales zaproszenie ktos inny dolaczyl na puste miejsce

Tyle. Innych wytlumaczen raczej nie ma. Wiec jesli kogos zaprasszamy, poczekajmy okolo 1 min, jak dolaczy, ok. Jak nie, to czerkamy az on wysle zaproszenie i probujemy sie dolaczyc :(

Odnośnik do komentarza

Variety Map Pack DLC oraz wymagany patch aby dodać nowe mapy do gry trafiły do ceryfikacji w Sony ostatniej nocy.

Mapy mają się ukazać w PSN Store do ściągnięcia tego samego czasu co zostanie wydane Call of Duty 4: Modern Warfare Game of the Year Edition dla PS3..

Trochę więcej info znajdziecie na www.call4duty.pl ..zapraszam..

Ps:Oraz poszukiwani są redaktorzy do działu ps3:)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Sorry za takie glupie pytanie, ale chcialem sie dowiedziec czy jest jakas mozliwosc zakladania gry? :) O ile sie nie myle normalnie takiej opcji nie ma do wyboru (oprocz Private Game). Wiem, ze czasami jest tak, ze dolacza sie do gry, a tak naprawde staje sie hostem. Od czego to zalezy? Moze to, ze wchodze do gry gdzie nie ma ludzi, a pozniej dolaczaja gracze nie oznacza tego, ze jestem hostem? :D Moze tez jakis slepy i glupi jestem, ze nie moge znalesc opcji zalozenia publicznej gry :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...