Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

w cod'a gram od jakis 4miechow. jakies 4tyg temu przezucilem sie z rpd na podstawowa (mamy ja od poczatku i nie pamietam jej nazwy) snajpe. ostatnio celowanie idzie mi co raz lepiej jednak zaczela mnie denerwowac jedna rzezc. mianowicie takie lekkie przyklejanie sie celownika do przeciwnika. doskonale to widac jesli celujemy do kogos, kto jest daleko. mamy go idealnie na celowniku i wtedy inny wrog przebiega tuz przed nim. wtedy celownik od razu lekko podaza za nim i mamy pudle i najczesciej potem death.

mam pytranie czy idzie to ustrojstwo jakos wylaczyc?

 

czy nie denerwuje was ciagle blokowanie sie naszego zawodnika na przedmiotach typu cegla albo rurka. jak dla mnie to mogliby to w koncu zmienic bo czasami sa wrecz smieszne sytuiacje. biegne sobie i nagle biegne w miejscu. potem kulka w moj leb i na kill cam widze ze zablokowalem sie na malej cegle :)

 

a i zauwazylem jeszcze jeden irytujacy blad. nie wiem czemu ale bronie maja problemy ze strzelaniem przez wraki samochodow. mam tu na mysli sytuacje kiedy jest wrak bez szyb, celujemy w to miejsce bo za samochodem chowa sie przeciwnik. jeden strzal, drugi, trzeci i nic pomimo ze widac ze kula idzie idealnie. a przeciwnik nie jest nawet ranny. jakis blad powodujacy jakby znikanie kul. strasznie irytujaca sprawa.

 

 

ostatnia rzecza, ta to raczej mnie juz smieszy, jest sytuacja kiedy idzie nalot przeciwnika a ty chowasz sie np pod blaszanym daszkiem i po nalocie nawet ranny nie jestes.

 

czy wszystkie cod'y nie mialy friendly fire. brakuje tego w tej grze. nie byloby debilnych sytuacji ze wszsyscy wala granaty i naloty gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza
w cod'a gram od jakis 4miechow. jakies 4tyg temu przezucilem sie z rpd na podstawowa (mamy ja od poczatku i nie pamietam jej nazwy) snajpe. ostatnio celowanie idzie mi co raz lepiej jednak zaczela mnie denerwowac jedna rzezc. mianowicie takie lekkie przyklejanie sie celownika do przeciwnika. doskonale to widac jesli celujemy do kogos, kto jest daleko. mamy go idealnie na celowniku i wtedy inny wrog przebiega tuz przed nim. wtedy celownik od razu lekko podaza za nim i mamy pudle i najczesciej potem death.

mam pytranie czy idzie to ustrojstwo jakos wylaczyc?

 

Że co ? Że snajperka sama celuje :D hehe, stary, niemozliwe. Gram snajperka prawie codziennie i nie zaowazylem czegos takiego. Wciskasz L3 przy celowaniu i moze jak skonczy sie "powietrze" to ci zjezdza akurat w momencie kiedy przeciwnik obok twojego celu przebiega... typowy zbieg okolicznosci. Ale nei ma czegos takiego co opisales ( auto aim).

 

 

czy nie denerwuje was ciagle blokowanie sie naszego zawodnika na przedmiotach typu cegla albo rurka. jak dla mnie to mogliby to w koncu zmienic bo czasami sa wrecz smieszne sytuiacje. biegne sobie i nagle biegne w miejscu. potem kulka w moj leb i na kill cam widze ze zablokowalem sie na malej cegle :)

 

Czasem potrafi wkurzyc. Kraweznik na District ( chyba kazdy wie gdzie) :D

 

a i zauwazylem jeszcze jeden irytujacy blad. nie wiem czemu ale bronie maja problemy ze strzelaniem przez wraki samochodow. mam tu na mysli sytuacje kiedy jest wrak bez szyb, celujemy w to miejsce bo za samochodem chowa sie przeciwnik. jeden strzal, drugi, trzeci i nic pomimo ze widac ze kula idzie idealnie. a przeciwnik nie jest nawet ranny. jakis blad powodujacy jakby znikanie kul. strasznie irytujaca sprawa.

 

Trzeba trafic zeby zabic. Ja strzelalem przez wraki i wszytko bylo ok. ;)

 

 

ostatnia rzecza, ta to raczej mnie juz smieszy, jest sytuacja kiedy idzie nalot przeciwnika a ty chowasz sie np pod blaszanym daszkiem i po nalocie nawet ranny nie jestes.

 

czy wszystkie cod'y nie mialy friendly fire. brakuje tego w tej grze. nie byloby debilnych sytuacji ze wszsyscy wala granaty i naloty gdzie popadnie.

 

Wlacz sobie hardcore. Tam dopiero jest zabawa :)

A co do nalotow, to jak schowasz sie w blaszaku i nalot bedzie dobrze wycelowany to i tak oberwiesz :) Polecam shipment na hq zeby to sprawdzic.

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza
w cod'a gram od jakis 4miechow. jakies 4tyg temu przezucilem sie z rpd na podstawowa (mamy ja od poczatku i nie pamietam jej nazwy) snajpe. ostatnio celowanie idzie mi co raz lepiej jednak zaczela mnie denerwowac jedna rzezc. mianowicie takie lekkie przyklejanie sie celownika do przeciwnika. doskonale to widac jesli celujemy do kogos, kto jest daleko. mamy go idealnie na celowniku i wtedy inny wrog przebiega tuz przed nim. wtedy celownik od razu lekko podaza za nim i mamy pudle i najczesciej potem death.

mam pytranie czy idzie to ustrojstwo jakos wylaczyc?

 

Że co ? Że snajperka sama celuje :D hehe, stary, niemozliwe. Gram snajperka prawie codziennie i nie zaowazylem czegos takiego. Wciskasz L3 przy celowaniu i moze jak skonczy sie "powietrze" to ci zjezdza akurat w momencie kiedy przeciwnik obok twojego celu przebiega... typowy zbieg okolicznosci. Ale nei ma czegos takiego co opisales ( auto aim).

 

 

czy nie denerwuje was ciagle blokowanie sie naszego zawodnika na przedmiotach typu cegla albo rurka. jak dla mnie to mogliby to w koncu zmienic bo czasami sa wrecz smieszne sytuiacje. biegne sobie i nagle biegne w miejscu. potem kulka w moj leb i na kill cam widze ze zablokowalem sie na malej cegle :)

 

Czasem potrafi wkurzyc. Kraweznik na District ( chyba kazdy wie gdzie) :D

 

a i zauwazylem jeszcze jeden irytujacy blad. nie wiem czemu ale bronie maja problemy ze strzelaniem przez wraki samochodow. mam tu na mysli sytuacje kiedy jest wrak bez szyb, celujemy w to miejsce bo za samochodem chowa sie przeciwnik. jeden strzal, drugi, trzeci i nic pomimo ze widac ze kula idzie idealnie. a przeciwnik nie jest nawet ranny. jakis blad powodujacy jakby znikanie kul. strasznie irytujaca sprawa.

 

Trzeba trafic zeby zabic. Ja strzelalem przez wraki i wszytko bylo ok. ;)

 

 

ostatnia rzecza, ta to raczej mnie juz smieszy, jest sytuacja kiedy idzie nalot przeciwnika a ty chowasz sie np pod blaszanym daszkiem i po nalocie nawet ranny nie jestes.

 

czy wszystkie cod'y nie mialy friendly fire. brakuje tego w tej grze. nie byloby debilnych sytuacji ze wszsyscy wala granaty i naloty gdzie popadnie.

 

Wlacz sobie hardcore. Tam dopiero jest zabawa :)

A co do nalotow, to jak schowasz sie w blaszaku i nalot bedzie dobrze wycelowany to i tak oberwiesz :) Polecam shipment na hq zeby to sprawdzic.

Że co? Nie ma AIMA? Toś chyba ślepy.. potwierdzam ze 100% pewnością jest auto aim. Przykład ze snajperką jest doskonały.

Odnośnik do komentarza
A ile te 4 mapy dodatkowo kosztują ? Cod 4 można dostać za 140, (plus wysyłka ofkoz, czyli jakies 150 zł). I jeżeli teraz mapy kosztują Bóg wie ile to faktycznie lepiej od razu game of the year edition za trochę więcej. Proszę że by ktoś obcykany się wypowiedział :)

 

Na allegro byly za 15zl z PSS. Pojawila sie tez goty za 150 nowa. :)

 

http://allegro.pl/item433335561_call_of_du..._ps3_folia.html

Edytowane przez alepasztet
Odnośnik do komentarza
Oczywiście że na poważnie. Ale jak zadaje pytanie ile te 4 mapy kosztują, ktoś mi odpowiada- 15zl na allegro. Więc nie wiem co Cię tak rozbawiło.

Wystarczy trochę logiki i samozaparcia. Mapy możesz kupić na PSS (jego region musi zgadzać się z regionem płyty z grą) lub na allegro (ktoś udostępnia Ci dane konta PSS z którego zasysasz dodatek/grę, regionalizacja included). Obie czynności są bardzo do siebie zbliżone, tyle tylko, że system allegro ma swoją wadę. Po zassaniu danej rzeczy z konta PSS musisz pozostawić takowe w pamięci konsoli, w przeciwnym wypadku można pożegnać się z zakupionym produktem. :D

 

A co mnie tak rozśmieszyło? A no fakt, że wystarczyło troszeczkę myślenia logicznego i minimalnego zainteresowania swoim sprzętem (vide odpowiednie tematy na forum), aby odpowiedzi na nurtujące Cię pytania były łatwiejsze do zrozumienia.

 

Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza

WAZNE :)

 

7,8 i 9 listopada w Belchatowie moze odbyc sie pierwszy w polsce turniej LAN w CoD4 na PS3

Dlaczego MOZE?? Dlatego ze to zalezy tylko od was i od tego ile klanow zadeklaruje swoj przyjazd

Zasady to 4vs4 S&D only, 3 mapy, do 2 wygranych map, kazda do dwoch wygranych rund

 

Co do nagrod to nie chce nic mowic ale moze byc grubo :)

 

Zachecam bo nareszcie cos moze sie ruszyc jesli chodzi o scene FPP w Polsce na PS3 bo jak narazie to wypadamy blado przy X360

Niedlugo podam szczegoly. Dyskutujcie, pytajcie i zapisujcie swoje klany :)

Belchatow jest w centralnej czesci polski wiec nikt kto mieszka w polsce nie bedzie musial jechac przez caly kraj

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...