Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Posnaniak nie badź niemiły dla tych co chcą sobie grę ułatwić :P Nie każdy ma takiego skilla jak Ty xD A co do tematu, uważam myszkę do PS3 za badziew ;) Jak chcę postrzelać myszką to odpalam sobie mojego CoD4 na PieCyku i jest wtedy sprawiedliwie :P Chociaż kiedyś się zastanawiałem czy nie podpiąć pada do kompa i wtedy zjechać low'ków :D Pozdrawiam wszystkich maniaków CoD4!!! :)

jak już było nie raz napisane granie zestawem: mysz+klawa na serwerach przeznaczonych dla joypadów to zwykłe oszustwo. nie trzeba przekonywać jakie ma szanse posiadacz dualshocka w starciu z takim delikwentem. chociaż to temat cod to posłużę się przykładem rfom: niektórzy (szczegulnie japońce) grają na myszkach albo frag-fx czy innych podobnych i mają accuracy 65-70 % z karabinu, nie masz z takim szans. na padzie max 50 kilka % co przy 10 kulkach potrzebnych do headshota powoduje żę można tylko bezsilnie przeklinać. nadal jesteś za takimi ułatwieniami??? ;);)

Odnośnik do komentarza
No właśnie się zastanawiałem czemu azjaci tacy dobrzy są w Resistance,ciężko było takiego ubić.W cod myszka sie nie tak dobrze sprawdza,tzn. nie ma większej różnicy jak ktoś umie grać na padzie,żółci są lani niemiłosiernie w cod

w skillowych grach dużo złego robią też nasze biedne łącza internetowe - czytaj lagi(Wełna jakiś czas siedział w Irlandii i na ichnim necie lał japończyków i innych mocno oddalonych ludków). prawidłowośc jest taka że jak koleś mieszka na drugiej półkuli to mam bardzo słabe accuracy (widze że trafiam w gościa , a tak naprawdę to w powietrze) widac to dokładnie w statsach po meczu (-10-20%)

Odnośnik do komentarza

skończyłem kampanię co prawda na X360, ale to ta sama gra więc chyba mogę się wypowiedzieć tu, gdyż tam temat umarł chyba :D Kampania jest niezła, ale spodziewałem się czegoś innego. Trochę się rozczarowałem. Misja w Prypeciu urwała mi buły, przeżuła i wypluła oknem. Najlepsza misja w jaką grałem ever. Klimat boski. Wizualnie cod jest BDB. Fajne efekty, smugi. Dobra roślinność i rzadko zwalnia. Jeśli chodzi o multi to klasa sama dla siebie. Perki, Klasy, Levele, wszystko jest kozackie. Mapy są niezłe, a gra się na prawdę przyjemnie. Jak dla mnie 8+/9

Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam :) Przymierzam sie do kupienia tej gry :) Moze mi ktos powiedziec jaka jest grafika w tej grze oraz czy mapki sa taie jak na PC?? Kupic wersje zwykla czy "Gra roku". Bede baaaardzo wdziczny za udzielenie odpowidz :)

 

PS: To prawda ze ta gra WCIAGA ^^ ?? (wedlug was) . Szukam takiej gry ktora mnie przykuje do ps3 na dluugi czas i latwo sie nie znudzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz dostęp do internetu na ps3 to bierz śmiało. Jeśli nie to chyba nie warto bo single player jest za(pipi)isty ale bardzo krótki więc tutaj to już nie mogę ci poradzić. Są mapki z PC , bierz wersje "Gra roku" bo tam są jeszcze dodatkowo 4 nowe mapki. Co do grafy to tutaj masz filmik :

 

 

http://www.gametrailers.com/player/32595.html

Odnośnik do komentarza
A co do grafiki.... podobna do Bfa Bad Company ??

Montray - BF ma dziwny ,,filtr" który sprawia że na takiej np 40' calówce (BF działa w 780p) niebo i dalsze tereny wyglądają ,,zakropkowano" , COD 4 z pewnością tego nie ma (nie grałem jednak na konsoli więc nie wypowiem się jaką ma roździałkę, a leniwy jestem to i nie poszukam :P) to powinno znacząco przekonać :P.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące cod 4 i online. Ponieważ niedługo chcę sobię tą grę zakupić na ps3 ale nie chcę wydawać 200 zł na nówkę to mam zamiar kupić ją na allegro. No i tu zaczyna się pytanie : Czy jak kupie grę używaną w którą użytkownik grał online to czy ja też będę mógł grać online ? Bo wiem że na piecu chyba jest z tym problem .

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie dotyczące cod 4 i online. Ponieważ niedługo chcę sobię tą grę zakupić na ps3 ale nie chcę wydawać 200 zł na nówkę to mam zamiar kupić ją na allegro. No i tu zaczyna się pytanie : Czy jak kupie grę używaną w którą użytkownik grał online to czy ja też będę mógł grać online ? Bo wiem że na piecu chyba jest z tym problem .

bedziesz mogl bez problemu, to nie pecet tu nie trzeba miec klucza zeby grac online :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ja mam takie pytanie : jesli kupie uzywana gre : CoD4 gra roku to moge wykorzystac ten klucz aktywacyjny do tych 4 mapek ?? Czy jak juz poprzedni wlasciciel sciagnal to ja juz niemoge ?? O_o Pozdrawiam

 

 

Raczej będziesz mógł. Kod jest przypisany do konkretnej płytki więc myśle ze nie będzie problemu z graniem, aczkolwiek nie sprawdzałem tego w praktyce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące celowania .

Ponieważ słyszałem że na konsolach kiedy się przyceluje to odrazu na kogoś sie nacelowuje (celownik) i celownik odrazu jest ustawiony na wrogu . Jest tak również w multi czy można wybrać serwer bez automatycznego celowania. Bo mnie to by naprawdę wku ...... ło jakby gościu na drugiej stronie mapy (oczywiście w multi ) trafiał mnie bez problemu .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...